Mefedron (4-MMC) sentezi; gerçekleştirmesi kolay - yüksek verim

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Bunu çok daha hızlı yapabilir ve laboratuvar ekipmanı kullanmanıza gerek kalmaz. Eğer bu şekilde yapmanız gerekiyorsa, ekipman için çok para ödemeniz gerekiyorsa, eğlence için yaptığınızı görüyorum.
Ayrıca çok fazla kimyasal kullanıyorsunuz.
Asit attığında tozun beyaz olmalı, kahve gibi değil. Büyük ölçekte çok fazla aseton kullanırsınız ve tozu yıkamak için çok zaman kaybedersiniz.
Dcm kullandığınızda %81 toz %75 kristal elde edebilirsiniz.

View previous replies…

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Lütfen tarifinizi hızlıca açıklayın....burada bekliyorum

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Lütfen tarifinizi hızlıca açıklayın....burada bekliyorum

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Solutions
2
Reaction score
11
Neredeyse 1 kg bitmiş ürün istiyorum. 3 kat reaktif miktarı yapabilir miyim?

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
x4: 2Kg bromoketon almak daha iyidir, bazı insanlar% 50 verime bile ulaşmaz + kristal formda istiyorsanız, veriminiz düşer

• Love
Reactions: $!$

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Kısa bir süre önce, en az beklediğim anda 4MMC hidroklorürden duyulandan daha yüksek bir verim elde ettim. Bunu herkese açıklamadan önce 5 denemeden daha fazlasının gerekli olduğunu düşünüyorum (5 denemeden 2'si yüksek verimliydi, 2'sini geliştireceğimi düşündüm ama geliştiremedim ve bir diğeri de bunu belirtmem için gereken üç kopyayı oluşturuyor). Ancak elimdeki malzeme tükendi ve bunu fotoğraflarla tamamen belgelemeyi dört gözle bekliyorum. Ve "değerli" bilgileri sakladığım için yargılanmamak için, hazırlığın bazı sezgisel ayrıntılarını takas edebilirim:

-Karıştırma çok önemli (DCM ve su katmanlarını faz transfer katalizörü olmadan en yakın temasta tutmak için)
-Nispeten uzun reaksiyon süresi (yaklaşık 6 ila 8 saat, katmanlar ayrılırsa reaksiyonun neredeyse durduğunu varsayarak karıştırmaya ara veriyorum)
-ısı uygulanmadı (üçüncü ve dördüncü çalıştırmalarımda hafif ısıtma uygulandığında ortalama ve altında verim elde ettim)
-Karışımın ve reaktiflerin soğutulması (asitleştirme aşamasında soğutulmuş sıvılar en iyi verimi vermiştir)
-hızlı filtre (katılar çöktükten hemen sonra, ürünün bir kısmı çözeltiye gireceğinden kalmasına izin vermeyin)

Umarım bu yardımcı olur ve ayrıntılarla ve neden olmasın, başka bir aktif üyeden bir doğrulama ile geri döneceğime söz veriyorum.

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83
evet mi̇kro ölçekte yapildi 100g
büyük ölçekte yapan birinin 8 saat bekleyecek zamanı yok.
+ Senin için denerim.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Genellikle, bir yöntemin geliştirilmesi üzerinde çalışırken küçük miktarlar ve çoklu çalışmalar söz konusudur

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83
evet doğru satin alma sentezi̇ hizli olmalidir.
Ekipman büyük ölçekte pahalı olmamalı ve laboratuvar, break bad filmindeki gibi RV'deki gibi mobil olabilir.