Mefedron (4-MMC) sentezi; gerçekleştirmesi kolay - yüksek verim

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Tebrikler, yani ürününüz reaksiyon süresi bittikten sonra ve herhangi bir yıkama/temizleme işleminden önce bu şekilde görünüyor, doğru mu? Eğer öyleyse, birkaç yan reaksiyonla kendiliğinden temiz olmayan bir reaksiyondan süper temiz bir ürün elde etmek için kullandığınız gizemli yöntemi hepimiz merak ediyoruz. ;)

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Hiçbir şeyi yıkamıyorum, asit ve aseton karışımı atıyorum ve hepsini alıyorum. 30 dakika içinde yaptığım freebase'i ne yaptığınızı bilmeniz gerekiyor

Attachments

• hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Wickr.me/singal/tegram adresinden hizmet alın Sorularınıza yanıt alın, güvenilir ödeme yapın veya işbirliği kurun :)

thevines2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Eğer 4mmc'mi çok saf ve uyarıcı yapmazsam, muhtemelen 2009-10 tarzına giderim ve metilonu mephedrone ile karıştırırım, yıllar boyunca bu kombinasyondan inanılmaz yüksekler elde ettim

Cruela83

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu karışımın kaç miligram metilon ve kaç mephedrone olduğunu hatırlıyor musunuz?

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Bu reaksiyonda rotovap şart mı?

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
@thevines2: Ben de böyle hissediyorum. Kirli ilaçların ne kadar iyi olduğu umurumda değil, ikinci bir saf madde ile telafi etmek daha iyi. Kirli uyuşturucular zaten birden fazla bilinmeyen maddeden ibaret.

K-Cyanide: Ürününüzde reaksiyona girmemiş prekürsör, yan ürünler ve HCl olmadığını nereden bileceğim? Tabii ki var, bu yüzden çok daha iyi. Kanalizasyon temizleyicisi de içebilirsiniz ve bu iyi hissettirecektir ama yapmalı mısınız?

Saf bir ürün yapın. Kimse beğenmedi mi? Boohoo sevecekleri başka bir şey yap ve bunu doğru yap. Eski pillerle bir yangın söndürücüde meth yapabilirsiniz, ama yapmalı mısınız?

O kadar iyisiniz ki neden izomerleri ve yan ürünleri izole etmiyorsunuz, biyo-tahlil yapıp kütle spektroskopisine göndermiyorsunuz? Bu, çalışmayı ilerletir ve müşterilerinize kötü ürün sunup sunmadığınızı bilmenizi sağlar. Bu umurunuzda mı yoksa para sizin için mi? Retorik.

Yönteminiz kötü. Bunu herkes biliyor. Sen de biliyorsun. "Sokaklar için yeterince iyi" tavrınız var ve ben bunu rahatsız edici buluyorum. Muhtemelen kafein ve bebek mamasıyla da kesmişsindir, ha? 4mmc'n uyarıcı değil mi? R izomerini falan mı unuttun? Güzel 4mmc kristalleri gördüm ama senin %99 dediğin ten rengi tozun uyarıcı değil mi? Sen bir yalancı ve sokak satıcısısın. Yönteminizin her adımı çöp, bu yüzden bu başlığın her gün hatalarınızı ve zehirli yaşam tarzınızı ortaya çıkardığını görüyorum. Çok uygun bir kullanıcı adı, kardeşim. Ne yaptığını biliyordun lol

Merak ediyorum, hangisi daha iyi, sigara mı nikotin mi?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Eğer çok fazla reaksiyona girmemiş öncül varsa, yüzünüzün etini koparabilir. Sadece hafifçe koklamak bile çok acı vericidir, bu da muhtemelen 1 mg veya daha azdır.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Ayrıca, hangi gider temizleyici iyi hissettirir? HCL+H²O, H²SO⁴ ve NaOH var. Başka bir şeyse alacağım, ama beni merakta bıraktınız. Değerli katkılarınız için teşekkürler!

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Bunun bir müjde olduğuna inanmıyorum. Şahsen dekstro-Metamfetamin.HCl ve Amfetamin tuzları ile en küçük safsızlıkların bile giderilmesinden kazanılacak çok şey olduğunu söyleyebilirim. Kazançlar "zihin berraklığı" ve çok kolay bir iniştir. Elbette, Amfetamini bir deliryana dönüştüren olağan ticaret saçmalıklarının kullanımıyla tanımlanan "istenen etkiler" için başka bir tanım olabilir, ancak dürüst olmak gerekirse, bu benim sorunum değil.

4-MMC ile, özellikle fazla miktarda Metilamin kullanıldığında, karbonil parçasını içeren bir yan reaksiyon olabileceğine dair bazı hislerim var. Ayrıca, renk bok yüklerinin hala mevcut olduğunu açıkça gösterirken (kırmızı / pembe) kimsenin bromun çıkarılmasıyla uğraşmamasına biraz şaşırdım, Bisülfit, tiyosülfit veya odun kömürü yok, neden olmasın?

DavidNichols İndirgeyici Aminasyon yoktur. Bu bir ikamedir.

Herkes lütfen diğerlerini biraz rahat bırakmaya başlasın ve ayrıca herkes "ex cathedra" "tanrı adına konuşma" göndermeyi bıraksın. Sonuçta hepimiz sadece suyla yemek pişiriyoruz ve bu "kazanmakla" ilgili değil, tamam mı?

thx

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
fazla nükleofil (metilamin), ikincil aminin bromoketon ile reaksiyona girme olasılığını azaltır, çünkü ikincil amin daha reaktiftir.
Kuru bromoketon alması koşuluyla, büyük olasılıkla serbest brom yoktu, ancak çözeltinin rengi, orijinal bromketonda büyük miktarda safsızlık olduğunu açıkça göstermektedir.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
245
Tabii ki orada kanlı Brom var, görüyorsunuz!
Bu kadar basit: Renksiz hale gelene kadar kırmızımsı çözeltiye su içinde bir miktar tiyosülfat ekleyin. Brom, Bromür'e dönüşmüştür.

Brom içeren her reaksiyonun böyle bir adım içerdiğini, içermeyenlerin ise kromatografik kolon ile saflaştırmayı takip eden adım olarak kullandığını göreceksiniz.

Ayrıca, birincil Amin olarak Metilamin'in ikincil Amin olarak Metkatyon'dan daha reaktif, çok daha reaktif olduğuna bahse girerim, yüksek olasılıkla sterik engellerden bahsetmiyorum bile.
Metilaminin neden Keto grubu ile reaksiyona girmemesi gerektiğini anlamakta zorlanıyorum, bromoketon zaten ikincil bir Amine dönüştüğü sürece sorun olmaz, çünkü o zaman sadece bir miktar su ile temas ettiğinde geri dönecek olan İmin oluşur, ancak bu bromoketonda gerçekleşirse Amin oluşur ve Bromo bir OH-, Hidroksil ile yer değiştirir....

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Bu tür renkler advers reaksiyonlardan da kaynaklanıyor olabilir, ancak bromoketonu sodyum tilosülfat ile yıkamak veya serbest brom için test etmek şüphesiz faydalı olacaktır. Büyük olasılıkla bunun dibromoketon ve/veya halkaya kısmi brominasyon olduğuna inanıyorum.
İkincil aminler daha reaktiftir ve metkatinon sterik engellere sahiptir. Bu reaksiyonu daha iyi anlayabilmeniz için mephedrone'daki safsızlıkların analizini incelemenizi tavsiye ederim; safsızlıkların analizi ile ilgili çok sayıda bilimsel çalışma vardır. Kısaca, katinonun kendi kendine yoğunlaşması (nihai ürün imidazoldür), katinonun bromoketon ile yoğunlaşması, katinonun metilamin ile yoğunlaşma reaksiyonu ile imin oluşumunu görmedim.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Bunu sadece bir kez çok küçük ölçekte yaptım ve her iki katmanda da turuncudan eser yoktu. Aslında ilk başta her şeyi berbat ettiğimi düşündüm çünkü burada turuncu renkte çok fazla fotoğraf görüyorum.

HOLLANDSFINEST

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
çok açık bir konu, bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkürler 🙏

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Biri bana yöntemi gönderebilir mi?

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
kardeşim neden rotovap durumunda 4 mmc ve destilasyonu serbest bırakmıyorsun?

Freebase ve vakum altında kaynama noktası nedir biliyor musunuz?

• Like
Reactions: $!$

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
mephedrone'un serbest bazı çok kolay bir şekilde kendiliğinden yoğunlaşır, buna göre kaynama noktası en az 100 dereceden daha az ve hatta daha da düşük olmalıdır.

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
51
K-Siyanür
Bu detaylı prosedür için teşekkürler. IMHO aslında buradakilerin en iyilerinden biri.

• Haha
Reactions: $!$

Woody

Don't buy from me
Member
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar. Yeni kimyasallar aldım ve bunlarla brom toluen ve metil ile bilinen son sentezim çalışmıyor. 4klorofenil-1-bromoetil-keton, çözücü dcm için. Reaksiyondan sonra asitlendirmeye çalıştım ama un damlası yoktu. Karıştırmayı bıraktım ve 2 katman vardı, onları ayrı kaplara aldım ve kaplardan biri kristalleşmeye başladı. Elimde %10 kadar kristal yok ve çok yağlı sarımsı bir macun var... Biri bana yol gösterebilir mi?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Bazı resimleri yükleyin, yeterince uzun süre tepki vermeyebilir