Efedrin tabletlerinden metamfetamin

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Bu sentezi kullanıyoruz (tıklayın). Sonunda, bazik pH'a (>10) kadar sulu bir alkali çözeltisi ekliyoruz. Toluen ekstraksiyon için kullanılabilir. Ekstraktı su, tuzlu su, tiyosülfat ile yıkayabiliriz (kalan iyotu yıkamak için). Gerekli ekipman varsa (iyi karıştırma, yeterli hacimde flask ve kontrollü geri akış) reaksiyon iyi ölçeklendirilir. Ancak ölçeklendirme kademeli olarak yapılmalıdır (eğer deneyim yoksa)

Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Merhaba, Moskova rotasını takip ediyorum. Son adımda toluen ekstraksiyon çözeltisine hidrojen klorür gazı geçiriliyor ve videodaki beyaz tozdan farklı olarak beherin çeperinde bazı şeffaf kristal maddeler elde ediliyor. Hidrojen klorür gazının keskin kokusuna dayanamıyorum. Sonunda toluen çözeltisi döküldüğünde, beherin dibinde hala az miktarda sarı yağlı sıvı var. Yeterince hidrojen klorür vermiyor muyum?

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Merhaba, bugün hidroklorür gazı üretmekle ilgili bir sorun yaşadım. Videoyu izledim ve gaz kutusundan jeneratör yaptım. 31'lik hidroklorid asit ve tuz kullandım. Tuz ve hidroklorid asit oranı yoktu, bu yüzden rastgele ekledim ve gazı hortumdan itecek gücü yoktu ve kabarcıklanmadı. İnternete baktım ve hidroklorür asit ile alüminyum kullanımını öğretici buldum. Bu yöntemi kullanabilir miyim? Reaksiyon sadece 5 saniye kadar kısa sürdü. Tuz ve hidroklorür asit yöntemindeki sorunun ne olduğunu bilen var mı?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
HCl ve CaCl veya H2SO4 ve NaCl kullanmanız gerekir. Daha küçük bir jeneratör kullanın, böylece çok fazla malzeme kullanmak zorunda kalmazsınız. HCl ve Al folyo ortalığı karıştırmaktan başka bir işe yaramayacaktır.
Küçük, sıkılabilir bir jeneratör kullanın, böylece gerekirse gazı içeri itebilirsiniz, ancak ürününüzü geri emmediğinizden emin olun! 10-15 g CaCl veya NaCl ve belki 50 ml kadar HCl veya H2SO4 deneyin. İyotlu olmayan tuz kullanın. Her şeyi bir araya getirin ve hortumunuzun ucunu kapatın ve basıncın oluşması için 5 dakika bekleyin. Hortumunuzu ürününüzün içine daldırın ve basıncı serbest bırakın, böylece gazınızı üründen geçirin, dediğim gibi, gerekirse sıkın, ancak dikkatli olun.

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
rp'yi kibritlerden çıkarmaya çalıştım ve naoh çözeltisi ile 2 saat kaynattım ve griye döndü, köpürdü ve şimdi damıtılmış suyla yıkadıktan sonra gri toza dönüştü ve biraz dağılıyor neyi yanlış yaptım?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
neden rp'yi̇ naoh çözelti̇si̇nde kaynatiyorsunuz? hayir gri̇ye dönmemeli̇, i̇şi̇ni̇z bi̇tti̇ği̇nde hala kirmizi olmali.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
evangelium
Yanlış giden şey, RP'nizi 2 saat boyunca NaOH içinde kaynatmış olmanız... Talimatları nereden alıyorsunuz? Bu yazının tamamını okudum ve hepsi burada. Talimatları anlamıyor musunuz yoksa her şeye kendi yorumunuzu mu katmaya karar veriyorsunuz?

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Deals
2
@xena

1- Bu konuda sorun yaşıyorsanız a/b yöntemi ile çıkarma işlemi yapınız.

2- İyot çözeltisi derken neyi kastediyorsunuz?

xena

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
1. Bununla ilgili gerçekten bir sorunum yok, sadece Diklorometan kullanılabilir mi diye merak ediyordum? Eğer efedrin Diklorometan içinde çözünmüyorsa, işe yaraması gerekir, değil mi?
2. Bunu dikkate almayın, şimdi tekrar okudum, kristalleri doğrudan içine koyuyorsunuz.

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Efedrin veya psödoefedrinden metamfetamin sentezlediğinizde, izomerleri ayırmak zorunda kalmadan rasemik metamfetamin yerine dekstro-metamfetamin elde ettiğinizi duydum, bu doğru mu?

Bana sadece P2P'den sentezlediğinizde dekstro-metamfetamin için izomerleri ayırmanız gerektiği söylendi.

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Eğer elinizde sentetik rasematik değil de doğal efedrin varsa.

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Konuların çoğu "efedrin sentezini" nasıl yapabileceğimi açıklıyor, ancak dekstro-metamfetamin üretmek için söylediğiniz gibi doğal efedrin elde edip edemeyeceğimi söyleyemem.

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Bu sentez bir rasemat eph verecektir. Sadece doğal hammaddelerin ekstraksiyonu veya izomerlerin ayrılması.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Pilotenn: Evet. "Red P Cook 101" videosundan bahsettiğinizi varsayıyorum. Bunlar çok temel talimatlar ve prosedür için bir taslak. Red-p, iyot ve psödoefedrin ve biraz su bir süre birlikte reaksiyona sokulur. Elde edilen çözelti süzülür. Sodyum tiyosülfat, iyot/fosfor/PSE çözeltisinden arta kalan safsızlıkların giderilmesine yardımcı olmak için bazlama adımı sırasında sudkostiğe eklenir. Çözeltiyi bazlamak için sodalı su eklenir. Serbest baz meth yağ olarak dışarı atılır. Yağı toplamak için çözücü eklenir ve daha sonra kristallerinizi çözeltiden çökeltmek için gaz verilir. Daha fazla saflaştırmaya yardımcı olmak için asetonla durulayın (videoda yok). Tamamen kurutun ve ürününüz tamamlandı.

pilotenn

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Teşekkür ederim.

Ne kadar sodyum tiyosülfat eklemeliyim ve çözücü olarak eter kullanabilir miyim ve üstteki tabakayı alıp videodaki gibi hidrojen klorür gazında kabartacağım, teşekkür ederim

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Ben bir uzman değilim, bu sadece çalışmalarımdan öğrendiklerim, kişisel olarak yapmadım (henüz). Oranlar konusunda herkesin tarifi farklı gibi görünüyor, neyin işe yaradığına dair kendime ait bir tarifim yok. Sürecin bir parçası olarak sodyum tiyosülfat kullanmayı yeni öğrendim. Bunu söyledikten sonra, her 1 gram PSE için .05 tiyosülfat kullanırsınız. Yani 10 gram PSE kullanırsanız, sadece YARIM GRAM ( .5 ) tiyosülfat kullanmış olursunuz - neredeyse hiçbir şey. İşte bir kaynak
Ayrıca safsızlıkları, reaksiyona girmemiş iyotu ve aziridin adı verilen reaksiyonun bir yan ürününü de giderdiğini söylüyorlar. Doğru fikre sahipsiniz gibi görünüyor. Eterin işe yaradığına inanıyorum, ancak daha iyi seçenekler olduğu söyleniyor, başkalarının coleman yakıtı veya toluen üzerine yemin ettiğini duydum.

NaOH ve tiyosülfat çözeltinizi reaksiyona girmiş filtrelenmiş ürününüze YAVAŞÇA eklemeyi unutmayın.
NOT: NaOH ve tiyosülfatı doğrudan eklemenin mi yoksa H2O çözeltisi yapmanın mı daha iyi olduğunu bilmiyorum. Aynı sonuçları elde etmek için farklı yöntemler görüyorum ama keşke deneyimim olsaydı çünkü farkı bilirdim ve bilgiyi paylaşabilirdim. Bu yüzden bu konuda özür dilerim. Bunların hepsi benim için "teoride". İhtiyacım olan PSE'yi alabilseydim bu başka bir hikaye olurdu.

Her neyse, Ph 13-14'e ulaştığınızda meth yağı bazı kendini çözeltiden üst katmana doğru itecektir. Yine, ürününüzü yakalamak ve üst katmanı ayırmak için çözücünüzü eklediğiniz yer burasıdır. Burası HCl gazı ve kar kürenizi yaptığınız yerdir :} Filtre edin ve kurutun, tamamdır. Sonra yıkamak ve daha fazla saflaştırmak için aseton dökebilirsiniz. Daha sonra perfecto'yu yeniden kristalleştirmek için kuru IPA kullanabilirsiniz - elbette aseton ve IPA ile miktar kaybedeceksiniz, ancak daha yüksek kalite sizi daha çok yakalar ;] İyi şanslar kardeşim, başarılar dilerim o7

revoker20

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
G.Patton merhaba efendim, moskova rotası hakkında, tolueni serbest baza karıştırdığım aşamada küçük bir sorunum var, moskova rotası yöntemi toluen özütünün açık ila soluk sarı renkte olduğunu söylerken benimki kırmızımsı çay suyu gibi görünüyor. sorum şu ki hatam nerede? bu arada doz için youtube'daki JBSC videosunu izledim. şimdiden teşekkürler

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba. Muhtemelen bazı yan ürünler tarafından renklendirilmiştir. Saflaştırmak için nihai ürünü saflaştırabilirsiniz.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
@faizdh20 Nerede olduğunu söylemek zor çünkü kimse ne yaptığınızı bilmiyor. Sizinle aynı çizgide öğreniyorum, bazı sorun giderme için "nasıl pişirilmeyeceğine dair benim versiyonum" adlı bir gönderiye göz atmak isteyebilirsiniz. Fazla miktarda reaksiyona girmemiş iyot, diğer kirleticiler veya belki de sadece daha iyi filtrelemeniz gerektiğini düşünüyorum ama ben de emin değilim. Yağınız temel aldıktan sonra dışarı çıktı mı?

revoker20

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Tamam efendim, belki de yazıyı kontrol etmeliyim, teşekkürler

revoker20

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bana yapmam gereken işlem hakkında kısa ve net bir şekilde adım adım talimatlar verebilir misiniz? sakıncası yoksa, her bölümde görsel referans olarak fotoğraflara ihtiyacım var. üzgünüm bunu soruyorum çünkü İngilizcem kötü. bu yüzden benim için biraz kafa karıştırıcı.