"BENİM" MDMA serbest baz kristalizasyonu

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Elbette HCL'yi eklemeden önce freebazı çözücü ile karıştırabilirsiniz, ancak daha sonra bu çözücü buharlaşacağı için karışımı 130C'ye koymak için daha fazla zamana ihtiyacınız olacak, dondurucudan HCL ile freebaz da soğuk olacak ve ekleme sırasında yüksek sıcaklıklardan kaçınmak sorun olmayacak ;-)

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
MDMA'nın asitlerle yüksek sıcaklıklara kadar ısıtılamayacağını biliyor musunuz? Ürün bozulur ve artık saf MDMA değildir.

View previous replies…

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Reaction score
25
Kişi, ama biz size bunu söylemedik, biz size her şeyden önce insanların çalıştığı her analiz hizmetinde insan hatası olduğunu söyledik. Ardından, bunun gerçekleşme olasılığının ne kadar olduğuna ilişkin sorunuzu VE aşağıdakileri yanıtladık:
Bir örneklemde aynı sonucu elde etme olasılığının verilerin dağılımına göre değiştiğini unutmayın. Elde ettiğiniz sonuç ortalamaya ne kadar yakınsa, sonucun tekrarlanma olasılığı da o kadar yüksektir. Ortalaması %82 ve standart sapması %13,84 olan bir yüzde dağılımına sahip olduğunuzu göz önünde bulundurarak, aynı yüzdeye sahip iki örnek elde ederken hangi değer aralığının daha olası olacağını analiz edebilirsiniz. Bu nedenle, iki örnek analiz edilirse, aynı yüzdeyi elde etmenin en olası olduğu sayı aralığı, her iki tarafa da yaklaşık bir standart sapma (%68,16 ila %95,84) uzanan %82 'lik ortalama civarındadır. Bu, verilerin ortalama etrafında yoğunlaşması nedeniyle iki ardışık örnekte aynı sonucu elde etme olasılığı en yüksek aralık olacaktır.
Başka bir deyişle, bu şüpheli bir sonuç değil, olası bir sonuçtur.
Hatta size en fazla MDMA sonucunun yoğunlaştığı grafiği de sunuyoruz. Gerçekten mi, sadece %5-10'unu mu anladınız? Daha iyi açıklayabiliriz.
Q9GBDv1kum

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Kardeşim, sahte testlerin için 120 Euro'yu çok fazla dert ediyorsun gibi görünüyor. Sakin ol, kardeşim. Tek gelen bu mu? Eğer öyleyse seni bir damla üreticisi olarak işe alabilirim: bana PM gönder, senin için bir iş bulacağım.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112

Kardeşim, sakin ol. Yaşam kaynağı için meth pişiren bir okul çocuğu olduğumu mu düşünüyorsun? Ben matematik mezunuyum, meth değil. Peki, grafiğinle beni etkileyebileceğine neden inanıyorsun?

Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bir diğer önemli nokta da iyi bilinen bir temel tekniktir; sıcaklığı mümkün olduğunca yavaş düşürmektir. Teorik olarak en iyi zamanlama her 30 dakikada bir 1C'dir. Dürüst olmak gerekirse bu zamanlamayı hiç yapmadım ve asla yapacağımı da sanmıyorum hahah bir kabus olabilir ;-) Küçük ölçekte programlanabilir bir ocak gözü ile yapılabilir.

View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bu prosedürü yavaş sıcaklık düşürme ile tekrarlamaya çalıştım. Ve %100 eminim - ocak gözü çalışmıyor.
Bakın, plakanın alt kısmında sıcak bir yüzey, üst kısmında ise soğuk hava var. Bu, çekirdeklenmenin altta başlamadığı anlamına geliyor - alt kısım daha sıcak, bu yüzden şans yok.
Sonuç olarak, üstte hızlı bir şekilde ince kristal tabaka oluşur ve suyu çözeltinin içine hapseder. Su artık buharlaşmaz.
Ocak gözünün T'sini RT'ye kadar düşürebilirsiniz, bunun bir faydası olmaz. İçerideki jel kilitlendi. Kristalleşme durdu.
Sonunda üstteki kristal tabaka kırılırsa, aşağı düşer ve kristalleşme hızlı ve hemen gerçekleşir. Bu da büyük kristaller elde edemeyeceğiniz anlamına gelir.
Hava girişini azaltmak ve üst katmanı daha sıcak tutmak için kristalleştiriciyi bir tür kapakla örtmeyi denedim, ancak yardımcı olmadı.

Sanırım büyük kristaller elde etmek için kristalleşme sürecini bir şekilde yönetmeniz, çekirdeklenmeyi alttan başlatmanız gerekiyor. Ve bunu yapmak için, ayarlanabilir T'ye sahip bir tür kurutma kutusuna ihtiyacınız var ve ısıtma kaynağı ÜSTTE OLMALI!!!

Bu durumda, çekirdeklenmenin altta başlama ihtimali vardır.

Sanırım, sıcaklık tam olarak ayarlanabiliyorsa bir mutfak fırını iyi olabilir. Ama bende öyle bir fırın yok.

View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
İşlem sırasında sürekli karıştırdınız mı?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Sorunuzu anlayamadım.
Isıtma sırasında ise, elbette - evet.
Kristalleşme sırasında ise - bu bir şaka mı?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bu, bu sürecin ara kısmıdır. Daha sonra alttaki tüm sulu tabaka bir tür "lapaya" dönüşür. Zaman kaybı. Ayrıca yüksek T'de bu kadar uzun süre maruz kalmak bazı şeyleri buharlaştırıyor. 250 gr saf tozun yaklaşık 20 gr'ını kaybettim.

Başka fikirlerim de var. İlham geldikçe deneyeceğim.

YPNtbTkrZ3

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Yarın ne yapacağıma dair ayrıntılarla cevap vereceğim, ancak yöntem uygun şekilde çalışıyor, yine de ilham bulmak istiyorsanız tamam, geliştirmek ilginç olacağından emin olabilirsiniz.
Bugün çok yorgunum, kusura bakmayın.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bu ipucu, karıştırma sırasında 108C'ye ulaştıktan sonradır.

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Büyük kristaller için değil ama temizlik için olan kısım. Süper doymuş asitlendirilmiş freebaz çözeltisini ısıttığım ve asetona döktüğüm noktadan bahsediyorum. Asetonu alkolle değiştirebilir miyim?
Aseton 10 gün öncesinden beri ülkemde çok izleniyor/

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Üzgünüm, sorununuzu anladım. Eğer öyleyse biraz teori, kardeşim.

Asetonun benzersiz bir özelliği vardır: 50C'de çok fazla mdma hcl çözer (sanırım 2,5 gr aseton başına 1 gr mdma hcl) ve aseton dondurulursa neredeyse sıfırdır. Bu özellik "vakum geçirgenliği" ile ilgilidir. Asetonun vakum geçirgenliği 50C'de = 17.7 ve 0C'de = 1.0

Bu nedenle, benzer vakum geçirgenliğine sahip, 2.0'dan fazla olmayan bir çözücü bulmanız gerekir. Benzen, petrol eteri, hekzan.

IPA'nın bu amaç için iyi olduğunu sanmıyorum, çünkü dondurucuda bile çok fazla mdma hcl çözer, yaklaşık% 30. Ve buharlaştırsanız bile kalanlar başlangıçta olduğundan daha kirli olacaktır.

Last edited:

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Kristallerin sudan kristalleştirildiğinde neden 40-50 derecede eridiğini bilen var mı? Sarı yağa dönüşüyorlar, kristalin içinde çok fazla HCl veya su mu var?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Sanırım içinde su var. Çözünürlük 40-50C'de belirgin şekilde artar.
Görünüşe göre burada elde ettiğim kristallere benzer bir sonuç elde etmişsiniz. Bazı kristaller normal (ama küçük), bazı kristaller (iç katmandan) "sulu kristaller".
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/post-45465

Neden HCL'yi soruyorsunuz, tozunuzu yeniden kristalleştirmeden önce suda yıkamadınız mı?

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Benim fb'm damıtılmış. Hcl ile asitlendirdim ve iki gün beklettim ancak radyatörün üstündeyken kristaller eriyor gibi görünüyor, sanırım içinde su sıkışmış

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bu "yağın" PH değerini istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Ama bence bu su: biri üstte, diğeri altta olmak üzere iki katman oluşmuş. Ortada bir yerde su var.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Çok teşekkürler sevgili @btcboss2022! Mikrodozlama yoluyla kendi toleransımı memnun etmek için mükemmel bir kristal pişirmek üzere daha fazla araştırma yapmam için bana ilham verdiniz.
BJXtKOQLrq

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
@btcboss2022 hatırladığım kadarıyla uzun zaman önce ürününüz hakkında yanlış bir şey yazmıştım, bunun için özür dilerim, yeni deneyimleri göz önünde bulundurarak söyleyebilirim ki, hataları kabul edebilmeliyiz. Üzgünüm kardeşim, yanılmışım: siyah renk kafa karıştırıyor, ama ürününüz mükemmel!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Tüm çalışmalardan sonra olumlu yorumlara da sahip olduğum için minnettarım.

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
2
Siyah kristali saflaştırmanın ve tamamen temiz kristale dönüştürmenin bir yolu var mı?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Her şey mümkündür. Önemli olan zaman, çözücüler ve başlangıçta ürününüzün ne kadar kirli olduğudur.