"BENİM" MDMA serbest baz kristalizasyonu

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Elbette HCL'yi eklemeden önce freebazı çözücü ile karıştırabilirsiniz, ancak daha sonra bu çözücü buharlaşacağı için karışımı 130C'ye koymak için daha fazla zamana ihtiyacınız olacak, dondurucudan HCL ile freebaz da soğuk olacak ve ekleme sırasında yüksek sıcaklıklardan kaçınmak sorun olmayacak ;-)

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
MDMA'nın asitlerle yüksek sıcaklıklara kadar ısıtılamayacağını biliyor musunuz? Ürün bozulur ve artık saf MDMA değildir.

View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Çoğu laboratuvar MDMA veya MDDMA veya MDMMA arasındaki farkı söyleyemez, ilk ikisi de aynı mol ağırlığına sahiptir.

MDMA ile MDDMA arasındaki farkı yalnızca NMR söyleyebilir

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bu bölümde hazır ürünün yeniden kristalleştirilmesi için sizin yönteminizi uyguladım.
Yani hazır kristaller çözüldü, sonra 130C'ye kadar ısıtıldı, sonra donmuş asetona atıldı. Çok iyi sonuç verdi.

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83
Sadece aseton mu yoksa su ile aseton mu kullanıyorsunuz?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Sıcak mdma hcl'yi (130c) donmuş asetonda kristalize edersem, sadece aseton kullanırım, 100 gr mdma hcl başına 500-1000 ml (ürün saflığına bağlıdır)

Ayrıca mdma hcl'yi %10 su + %90 aseton çözeltisinde yeniden kristalleştiriyorum. Ama farklı amaç için farklı bir süreç

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
@btcboss2022 hatırladığım kadarıyla uzun zaman önce ürününüz hakkında yanlış bir şey yazmıştım, bunun için özür dilerim, yeni deneyimleri göz önünde bulundurarak söyleyebilirim ki, hataları kabul edebilmeliyiz. Üzgünüm kardeşim, yanılmışım: siyah renk kafa karıştırıyor, ama ürününüz mükemmel!

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
2
Siyah kristali saflaştırmanın ve tamamen temiz kristale dönüştürmenin bir yolu var mı?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Her şey mümkündür. Önemli olan zaman, çözücüler ve başlangıçta ürününüzün ne kadar kirli olduğudur.

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
2
merhaba, bu rehber sayesinde büyük kristaller yapmayı başardım, ancak kristalleri kurutmayı bitirirken bir sorunum var, bir kristali ikiye böldüğünüzde içleri çok ıslak, onları iyi kurutmayı nasıl bitirebileceğimi bilmek istiyorum?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bu pH hakkında, kurutma hakkında değil

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
2
Yani ph çok mu düşüyor?
Ama dondurucudan çıkardığımda kontrol ettim ve 7'ydi.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Yağlı kristallerden kaçınmak için daha iyi 4.

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
2
Tamam, çok teşekkürler.

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
12
Gerçek Mdma

Attachments

• N2dgeM4Ppz.jpg
    N2dgeM4Ppz.jpg
    674.2 KB · Views: 157

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bazen komik şeyler de yapıyorum. Bu sefer mdma hcl artıkları olan bir şişeyi bodrum katındaki depoda bir hafta boyunca suda bıraktım. Kapalı şişede bir hafta kaldıktan sonra elde ettiğim şey bu: 14 gr şeffaf kristal.
1UFb0V2BHr

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
@btcboss2022 kardeşim, ülkede aseton bulunmuyorsa, meslekten olmayanlar için son kristallerin yıkanması için öneriniz nedir?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Belki de önce ülkenizde nelerin mevcut olduğunu bilmek ve bunlardan en iyisini seçmek daha kolaydır ;-)

View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Tam olarak bilmiyorum, benim ülkem değil, ama alıcının ilk bakışına göre, - metanol, etanol% 96, pet. eterler (sanırım bu duruma uymuyor), asetaldehit.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bazen acil durumlarda hekzanı veya etil asetatı dondurarak kullandım.

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Etil Asetat ve Asetonitrili birçok kez rekrist için kullandım, ancak sadece meth'i temizlemek için (tarif edildiği gibi kristaller oluşturmak için değil)
Etil Asetat kullanarak, ne kadar fazla kullanırsam kullanayım, kaynama noktasında hiçbir zaman %100'ünü tamamen çözemedim. Yine de geride çok temiz meth bırakıyor, özellikle de ilk çözelti süzüldükten ve süzüntü dondurucuya konulduktan sonra kristalleşen küçük yüzde. Asetonitril her şeyi çözüyor (normal oranı bilmiyorum ama fırsat bulduğumda paylaşmak için notlar alacağım) ancak tek başına tüm renklendirici safsızlıkları ortadan kaldırmıyor, ancak aktif kömür eklenirse ve büyük gözenekli sıcak cam buchner içinde celite ile filtrelenirse (filtre kağıdı yok, Böylece hızlı bir şekilde çalışabilir) (aksi takdirde gözenekler içinde katılaşabilir ve her şeyi tıkayabilir, celite çökeltileriyle karışabilir, gerçek bir karmaşa yaratabilir, tavsiyem ölçeklendirmeden önce denemenizdir).
Şimdi soruma gelelim, büyük, camsı kristaller üretmek için MDMA enantiyomerlerini ayırmak gerekir mi?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
36
Deals
11
"Şimdi soruma gelelim, büyük, camsı kristaller üretmek için MDMA enantiyomerlerini ayırmak gerekir mi?"

yanlış. ayrılmış bir izomer (s veya d fark etmez) size büyük parlak kristal vermez. işte mdma'nın meth'den farkı.

inno

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Sevgili kardeşim, damıtılmış suda çözüldüğünde en iyi pH değeri nedir? Doyana kadar kaynattıktan sonra, serbest alkali haline indirgendiğini ve kristalleşmeyeceğini gördüm. Bunun sebebi nedir?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Çok fazla su/çözücü eklenmiş olabilir ya da MDMA bile olmayabilir

inno

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Sevgili kardeşim, test için 50 gr MDMA HCL kullandım. Hatta daha sonra toplam 75cc hacme kadar buharlaştırıp buzdolabına koydum ve soğuttum ama kristalleşme olmadı, kristalleşme görüntüsü de yoktu. MDMA'm yağlı oldu. serbest bazın, pH'ımdan mı kaynaklanıyor?
Lütfen bana yardım edin, teşekkürler.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
Daha önce hiç böyle bir sonuçla karşılaşmadığım için %100 emin değilim @G.Patton bu konuda bir öneriniz var mı?