P2NP'den NaBH4/CuCl2 ile Tek Kapta Amfetamin Sentezi (1kg ölçekli)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Reaction score
11
Sıcaklığı 30 dakika boyunca 80 ° C'de tutmak için harici ısıtma için ne kullanıyorsunuz?

GDC

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Su ile metal köpek maması besleme kabı.

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
CuCl2'yi CuSO4 ile değiştirebilir miyim? Reddit'te okudum ve bunun mümkün olup olmadığını bilmiyorum ama sanırım evet bc Cu (II) Haklıyım?

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
@G.Patton
Merhaba. Freebazdan amp sülfat yapmak için %15 sülfürik asit kullanabilir miyim? Çek Cumhuriyeti'nde sülfürik asit çok kısıtlı.

GDC

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Konsantre etmeniz gerekir. Saatlerce ısıtarak :) Sorunları biliyorum :D
Yoğunluğa göre kontrol edin!

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, deneyebilirsiniz. Amfetamin sülfatınızın bu çözeltinin suyunda çözüleceğini dikkate alın.

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Bir ekstraksiyon gerçekleştirebilir ve ekstraktını MgSO4 veya başka bir kurutma maddesi üzerinde kurutabilirsiniz. Nereli olduğunuzu ve pazarınız hakkında herhangi bir şey bilmiyorum, size asitler hakkında cevap veremem. Buradan satın alabilirsiniz. Akümülatör elektrolitinden sülfürik asit elde edebilirsiniz Evde konsantre sülfürik asit üretimi

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
İNGILTERE. Sülfürik asidi kendim üretmemi engelleyen tek şey saflaştırma kısmı çünkü sülfürik asidi yüksek sıcaklıklarda kaynatmayı içeriyor. ve burada hiçbir satıcı saf asit satmıyor gibi görünüyor.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Bunu sadece açık havada yapmak zorundasınız, oldukça tehlikelidir. Bunun için KKD kullanın.

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
Merhaba @G.Patton. Bu reaksiyonda hangi gaz açığa çıkıyor? İnternette NaBH4'ün HCN gazı açığa çıkarabileceğini okumuştum? Sanırım böyle bir durum yok, ama bunu nasıl yapabileceğime dair bir seçenek var mı? NaBH4'ün H2 gazı da açığa çıkararak su ile reaksiyona girdiğini okudum. IPA/Su içindeki NaBH4 çözeltisine P2NP eklendiğinde hangi gaz açığa çıkar? Üzgünüm çok fazla sorum var ama aptalca bir hata yaparak kendimi öldürmek istemiyorum.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, H2.
Bu mümkün değil, endişelenmeyin.

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
Yani güvenlik için propan-bütan yerine elektrikli ısıtıcı kullanmak daha mı iyidir? Ne kadar hidrojen üretilir? Az mı çok mu? Sorun şu ki, sadece propan-bütan ısıtıcım var, sadece yaklaşık 20 g P2NP yapacağım. Bu ölçekte propan-bütan ısıtıcı kullanmak tehlikeli midir?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Evet, elbette
Bunu reaksiyon denklemine ve gazın molar sabitine (22,4 l/mol) göre hesaplayabilirsiniz.
Açık alev kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü hidrojen elde edersiniz ve laboratuvarınız patlayabilir.

GDC

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Hey,
CuCL2*2H2O veya CuSO4 yerine Kalay(II)Klorür*2H2O kullanabilir miyim?

Katalizör ilavesi reaksiyon karışımı içinde tamamen siyah gölge ile sona erer, değil mi?

Orto-fosforik asit ile bazı farklı eylemlerim olacak mı? Sıcak bir yer mi yoksa başka bir şey mi? Herhangi bir ipucu?

GDC

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
#Tin2Chloride -> Sanırım değil çünkü bir transfer metali değil -- ama sadece soruyorum xD

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Bu sentezde dijital bir ph metre kullanabilir miyim? İşe yarayacak bir örnek verebilir misiniz?

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Bir şüphe. NaOH çözeltisini eklerken, çözeltinin tamamını eklemeden önce PH 11'e ulaşırsa eklemeyi bırakmalı mıyım? Ve eğer NaOH çözeltisinden daha fazla eklerseniz, çok bazik hale getirirseniz, bir sorun olur mu? İlginiz için teşekkür ederim.

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Bu sentezde IPA yerine %95 etanol kullanabilir miyim? Herhangi bir saf alkolün işe yarayacağına inanıyorum, ancak sormaktan zarar gelmez.
Aseton ile ilgili olarak ikinci ve üçüncü en iyi seçenek ne olurdu? Aseton bulmakta zorlanıyorum.

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
A-yağıyla ilgilenmiyorsam, IPA'yı 80c'de 30 dakika buharlaştırmayı atlayabilir miyim? Sanırım öyle, çünkü doğrudan sülfata geçiyorum.

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
21
3gr p2np hesaplamasını yazınız

Sashinski

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
0
Vakum Buharlaştırmadan sonra tabanım şöyle görünüyor :/ neyi yanlış yapıyorum? Lütfen yardıma ihtiyacım var çocuklar

Attachments

• 3oT6PuvN7Z.jpg
    3oT6PuvN7Z.jpg
    3.1 MB · Views: 48

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
21
p2np eklerken sıcaklığı açıyor muyuz ve bakır klorür eklerken sıcaklığı açıyor muyuz