Синтез на MDMA от пиперонилметилкетон (PMK/MDP2P) с мравчена киселина

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Страхотно Благодаря ви!
Този метод би ли могъл да се мащабира безопасно? напр. 10x или 20x?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Колко етер ще е необходим ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Още. Но по-скоро бих редактирал пропорциите в зависимост от това колко ПМК правите. За голям и малък мащаб пропорциите могат да се различават, освен това има още няколко особености, като например водното съдържание на разтворителите. Ако разполагате с всички реактиви, готов съм да помогна в ПМ, можете да публикувате резултатите тук, ако искате
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u може да се опитате да намерите и метиламониев формат (сух), но не съм сигурен дали е наличен сега.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Добър ден на първо място за вас
мравчена киселина + амониев карбонат ( амониев формат )
Може ли това да се реагира с метанол за получаване на желания метиламониев формат?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Колко е добивът на този синтез накрая?
Благодаря.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
но безводна мравчена киселина би работила?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Страхотни благодарности. Бих искала да направя 90-100 г pmk. Все още не разполагам с реактивите , чакам други за амфетамин сулфат, след което ще се заема с необходимите за това реактиви. Ще ви съобщя и ще документирам двата синтеза и ще ги публикувам тук за всички.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
За първи път ще направя размера на синтеза, както е посочено по-горе, за да получа по-добро разбиране/опит , но след това ще искам да направя 10x.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ако получим добив на сол 1 г на 1 г масло, това е добър резултат, но по-скоро по-малък.
Да, тя катализира процеса.
Пишете ми в PM, когато сте готови
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Какви са обемните измерения на всеки един от тях?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Моля, братко... любезно публикувайте тук резултатите и процедурата... искам да опитам и този метод, но тъй като няма много ясна информация, ще бъде страхотно, ако можете да ни помогнете.
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Може ли 28281-49-4 да се използва като ПМК?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Схема на реакцията:
Какво означава NMF?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3

N-метилформамид
CAS: 123-39-7
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Опитахте ли това?
Можете ли да споделите някои резултати? Решавам по кой път да тръгна, но има твърде малко информация...
Благодаря!
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Някой може ли да ми обясни инструкциите 5 и 6? Може ли Сомен да ми обясни с повече подробности?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
5. След като обемът на органичния разтворител беше намален, останалият остатък беше обработен с газообразен водороден хлорид, за да се получи желатинова кафява утайка от нечист MDMA хидрохлорид.

Органичните разтворители могат да се изпаряват най-вече чрез слабо нагряване. Това означава, че намалявате обема на останалия разтвор чрез леко нагряване. Когато ви остане нещо като половината от първоначалния обем, настройвате генератор на газ HCl. Това се прави, като концентрирана сярна киселина се капва върху готварска сол и получените изпарения (сух газ HCl) се подават през тръба в разтвора, за да бълбукат. Подробно описание на конструирането на генератор на газ HCl можете да намерите в раздела "лабораторни техники" на този форум.
След като газът HCl се разтвори в разтвора, се образува кафяв гел: това е продуктът. След като не се образува повече каша, когато в разтвора нахлува газ, реакцията е приключила и можете да филтрирате кафявата каша.

6. Суровата сол, разтворена във врящ метанол, се добавя към охладен ацетон, за да се образува кристален продукт.

"Суровата сол" е кафявата слуз. Изсипете я в малко врящ метанол при разбъркване. Когато всичко се разтвори, оставете да се охлади за малко и след това изсипете сместа в ледено студен ацетон. СЕГА ще получите хубавите кристали MDMA.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Освен това, преди да изсипете всичко в леденостуден ацетон, уверете се, че е доста под 50 градуса С. Ацетонът кипи при 56 градуса и ако изсипете в него кипящ горещ разтвор ...
NW6SuXIVH3
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
бихте ли ми обяснили повече за килията ацетон? не би ли било достатъчно да поставите гъбата в наситен разтвор на разтворител, чакайте да се кристализира?
Тнкс!
 
Top