Синтез на амфетамин от P2NP с NaBH4/CuCl2 в едно гърне (мащаб 1 kg)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Трябва ли да добавите ацетон, за да го посолите накрая? Не е ли възможно да се осоли направо от ИПП?
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Здравейте , моля, може ли някой да предостави процедура за синтез в малък мащаб за това , имам 100 грама p2np
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Разделете всички дадени количества на 10 :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
след като проверих, моят прозорец може да не е подходящ за изхвърляне на h2 газ чрез тръба. има ли друг безопасен начин за изхвърляне на h2 газ? (все още нямам вграден филтър).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Получете филтъра :)
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Има ли въглеродни филтри за вграждане, които можете да препоръчате? някакви конкретни, на които да обърна внимание? защото вградени филтри трудно се намират :/
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Посъветвайте се с местния магазин за химикали, за да ви помогне, той със сигурност ще разбере всичко за вашите нужди!
Просто им кажете, че работите със синтетични канабиноиди, което ще направи по-вероятно те да ви помогнат :D
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ха, добре.

Каква лабораторна уредба на закрито е най-добра за газ h2, когато се използва канал с вентилатор и филтър? първоначално (при липса на филтър) щях да имам тръба от птф през прозореца, която да изпуска h2 и зад нея да има вентилатор, който да духа към прозореца.

имам палатка, но не искам да изгоря жив в нея заради малък теч на h2, който се събира в горната част, тъй като ще бъда там в продължение на 6 часа, докато добавям p2np. същият риск е налице и при извършването на това в стая.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ако готвите в палатка, уверете се, че има пропперна вентилация. Освен това поставете вентилационни отвори и вътре, малки за отглеждане на канабис.
Уверете се, че имате и достъп до свеж въздух за циркулация :)

. Маската ще бъде това, което прави разликата за вашето здраве, мога да ви препоръчам серията Draeger X-Plore, може би модела 4500 или 5500
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Имам добра маска, и бодигард.

как изглежда вашата настройка при извършването на този синтез на амфетамин?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Имам growtent със система за филтриране с активен въглен :) Що се отнася до охлаждането, просто поставям 20-литровата си RBF в голяма задна кофа за вода (около 100 л), която ще е малко по-малка от височината на RM (също така добавянето на няколко кубчета лед помага). Също така имам светлини, които мога да премествам, и вентилационни отвори за канабис (малки), които мога да премествам както ми е необходимо.
Палатката е 2х2 и се използва за синтез, екстракция, изпаряване и кристализация
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Имало ли е някога проблеми с изтичане на h2? и ако h2 излезе извън палатката, тогава не може ли да предизвика експлозия в стаята, в която е палатката?

и светлините не представляват ли опасност? защото топлината от тях може да предизвика експлозия, ако в палатката има остатъчен h2, който не е бил изсмукан от филтъра
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Всъщност не, не работя с открит огън, а също така не работя и с вакуумни дестилации.
Рискът от експлозия в моята лаборатория е много малък.

Използвам лампи, които произвеждат светлина, но не и топлина :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Газът h2 се образува само при добавянето на натриевия борохидрид или и при добавянето на p2np?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Всъщност не знам това :) Добре е, че се опитвате предварително да се справите със сигурността и рисковете!
Както и да е, аз се погрижих за сигурна маска + пропър вентилация и след това просто започнах с нея :D Ще бъде важно да има циркулация в палатката ви, за да получавате и нов свеж въздух :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Имате ли и втори вентилатор, който вкарва въздух отвън в палатката?

Трябва да направя този синтез и да напиша доклада си за него възможно най-скоро, но не искам да се контузя или нещо по-лошо... наистина е разочароващо, че трябва да бъда толкова педантичен, когато просто искам да продължа със синтеза, хаха.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Имам един вентилатор вътре в палатката, който издухва въздуха навън и работех в общо взето доста добри условия на вентилация, така че това не беше необходимо, би било полезно в зависимост от вашите условия

Всъщност не е толкова сложно, пич. Работете с пропър маска + вентилация и ще се справите :)
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Току-що направих първия си синтез, използвайки този метод, с добив от 45% за 5 г P2NP.

Това беше абсолютният ми първи път, така че съм сигурен, че съм допуснал някои грешки по пътя, но просто исках да придобия някакъв опит. В крайна сметка си прекарах много забавно. Напълно открих новото си хоби тук. Нямам търпение да се впусна в още експерименти и да подобря техниките си.

Много любов към тези, които управляват този сайт, нямаше да мога да го направя без визуалните средства, помогнаха ми да запълня голяма празнина в знанията си само като гледах видеоклиповете. ✌🏻
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Страхотно!

съжалявам, че продължавам да говоря за това, но какво сте направили за филтрирането на въздуха, за да се справите с водородния газ?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Бях си поставил уредбата точно до отвора на вратата навън и по-голям вентилатор в кутия, който изтегляше въздуха от работната ми зона навън през вратата.

Вероятно това не е най-ефективният или херметичен начин (като аспиратор), но видях как изпаренията от рефлуксния ми кондензатор се изсмукват през вентилатора и попадат във външния въздух. За по-малки експерименти обаче изглежда ефективен.
Друга идея, която имах преди това, беше да сложа някакъв адаптер за маркуч на върха на кондензатора и да свържа по този начин маркуч за вентилация навън.

През следващите месеци ще изградя аспиратор, тъй като бих искал да имам по-подходяща конфигурация и бих препоръчал да изградите такъв, ако изобщо сте параноични по този въпрос.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
да, щях да използвам маркуч, водещ от колбата до външната страна на прозореца, зад който духа вентилатор.

Какъв тип двигател използва вентилаторът на кутията ви?

за начало ще направя синтез, използвайки 10 g p2np. колко хидроген газ според вас се получава при синтез с такъв размер?
 
Top