Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí NaBH4/CuCl2 v jednom hrnci (měřítko 1 kg)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakce s borohydridem sodným se může vymknout kontrole, pokud nebudete sledovat teplotu. Kromě toho mohou malodisperzní sloučeniny mědi narušit čištění konečného produktu.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Pokud je na stránkách
se reakce borohydridu sodného vymkne kontrole, co s tím mohu dělat, je syntéza zpackaná? Pokud se v ní vyskytují malé rozptýlené sloučeniny mědi, je nemožné, abych je při čištění odstranil?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Měl jsem p2np vzplanutí po neúmyslném rychlém přidání s nabh4 to neudělalo nic negativního s mým konečným produktem.

Všechny sloučeniny mědi jsem odfiltroval pomocí 2-3 kávových filtrů poté, co jsem ji nechal po zahřátí na 80c odstát.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
klikněte na tlačítko. Kroky 1-5 je lepší provádět za bezvodých podmínek (s jedním ekvivalentem NaBH4). Poté, se vzniklým nitropropanem a chloridem kovu jako katalyzátorem, jsou možné vodní podmínky.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
@William Dampier jaký je BP Amphetamine Freebase a musí se destilovat ve vakuu?
Nebo funguje i destilace s vodní parou?
Chci jen, aby moje Freebase byla bezbarvá jako voda!
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ve videu novátor říká, že přibližně polovina roztoku 26,25 g CuCl2 bude stačit k "zastavení" tvorby černého oxidu měďnatého.

Používá skutečně celý roztok CuCl2, nebo jen jeho polovinu?

(při poslední syntéze, kterou jsem dělal, jsem přidával roztok CuCl2 v neodměřeném množství, dokud se na dně reakční směsi nevytvořil černý oxid měďnatý. musím ještě určit kvalitu a výtěžnost konečného produktu).
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ať už děláte cokoli, dělejte to nejprve v mg nebo gramovém měřítku, jen abyste viděli, o co jde. Je to spousta produktů, které můžete promarnit, pokud někde něco pokazíte.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ano. dělal jsem méně než 10g dávky. pravděpodobně se vrátím k 5g, dokud se tento problém nevyřeší.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Od loňského roku dělám každých pár měsíců 5g dávky a teprve nyní začínám dosahovat dobrých výsledků.

Několik tipů, které mám, je v takovém malém měřítku. Počkejte, až přidáte celý p2np, a pak ho ručně zahřejte na 60c po dobu 30-45 min a to samé s CuCl2 poté, co jste ho přidali celý. Zahřejte ji zpět na 80c a podržte ji po dobu 30-45.

video trvá chvíli, než přidáte P2np ans CuCl2 kvůli větší syntéze, ale při nižších množstvích je to tak nějak potřeba, aby se rozběhly redukce.

Také použijte co nejsušší IPA a aceton, to má opravdu velký vliv na vše, jak jsem zjistil.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vždy ocením tipy z reálné praxe. Suchou IPA jsem zatím nezkoušel :)

jaký je váš zdroj p2np?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Nalezeno na eBay. V současné době jsem v procesu učení se, jak ji vyrobit.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Stalo se ještě někomu, že se v posledním kroku vysráželo mnohem větší množství látky?

Poté, co jsem provedl srážecí krok s kyselinou fosforečnou, se mi vysráželo více než čtyřikrát větší množství toho, co by mělo být amfetaminem.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Velmi zajímavé, budu pozorovat a počkám si na vysvětlení odborníků na tomto :). Slyšel jsem typické pouliční drby, co se týče toho, že kyselina fosforečná má zvyšovat výtěžnost, ale zajímalo by mě, proč by měla dávat větší výtěžnost a také jaký vliv by to mělo na čistotu produktu. Amfetaminy z kyseliny fosforečné by měly být o něco slabší, ne?
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Pokud jsem informován, je to provedeno v rámci stejné syntézy jako u nitroetanu, ale je to provedeno s nitrometanem.
Zápach a vzhled je stejný, ale nejsou zde žádné aminy.

Myslím, že se to jmenuje nitrostyren, ale nejsem si jistý, jestli si to pamatuji správně.

Edir: Říká se mu B-nitrostyren.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Můžete říci, jaký je nejlepší způsob, jak zkontrolovat, zda mám pravý p2np?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
Není nutné odpařovat IPA, ale T směsi musí být zvýšena na 60C.
Pokud je veškerá chemie čistá, je možné, že příliš mnoho CuCl2 mohlo reagovat s aminem.
Můžete popsat barvu směsi při přidání CuCl2?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Můžete provést stanovení bodu tání

MP P2NP 64-66 °C
MP B-Nitrostyren 58 °C

Teplota tání se samozřejmě může lišit v důsledku kvality výrobku, nejpřesnější bude, pokud je výrobek dokonale čistý..v případě, že by kvalita vašeho výrobku mohla být nízká, můžete jej rekrystalizovat a poté provést MPD!
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
v okamžiku, kdy jsem přidal roztok mědi (použil jsem CuSO4*5H2O) do rm, změnil barvu na tmavě šedou. přidával jsem ho pomalu a po několika prvních kapkách jsem zapnul ohřev. (v rm bylo také něco, co vypadalo jako nerozpuštěné granule borohydridu).
Když jsem pokračoval v přidávání, nezměnilo to barvu, ale vytvořil se sediment oxidu měďnatého jako na videu. kvůli mé varné desce jsem nemohl dostat teplotu nad 62 C, takže jsem to udržoval na 62 C asi 3 1/2 hodiny.
Nicméně jsem provedl další syntézu, kde v rm nebyly žádné granule, a po přidání roztoku CuSO4*5H2O jsem držel teplotu na 80c, a stále to dávalo stejný produkt v úplně poslední fázi.

Při jedné syntéze, kterou jsem dělal, se rm po přidání CuSO4*5H2O zbarvil do tmavě zelené barvy a po několika dalších kapkách do tmavě oranžové.

U všech syntéz, které jsem dělal, se vše v této první fázi alespoň zdálo být v souladu s videem.

myslím, že u všech syntéz, které jsem dosud dělal, jsem po přidání CuSO4*5H2O buď nechal rm tak, jak je, s oxidem měďnatým na dně několik dní, než jsem ho oddělil, nebo jsem nechal oddělené roztoky s 25% roztokem naoh v nich stát 2 dny. může to být problém?

také se stalo něco zvláštního, že se něco vysráželo v "hlavním oranžovém roztoku" poté, co jsem ho nechal několik dní samotný, ať už byl ponechán s roztokem naoh po oddělení, nebo jen ponechán 2 dny před oddělením s oxidem měďnatým na dně. (nemyslím si, že by roztok pocházející z extrakce oxidu měďnatého měl nějakou sraženinu).

Možná dalším potenciálním problémem je, že když jsem rekrystalizoval část svého p2np, pokusil jsem se použít hydrogenuhličitan sodný k jeho přečištění, ale přidal jsem ho příliš mnoho (přibližně stejné množství hydrogenuhličitanu sodného jako p2np. přidal jsem ho do roztoku, když byl p2np rozpuštěn v horkém roztoku etoh. (pak jsem ho dal do mrazáku, přefiltroval, když se p2np vysrážel, a pak provedl standardní rekrystalizaci tak, že jsem ho prostě rozpustil a po zmražení vysrážel). ale možná se hydrogenuhličitan sodný neodstranil. možností je, že je možná hydrogenuhličitan sodný přítomen v p2np, který používám.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Děkujeme gordonovi.

provedl jsem myslím 3 rekrystalizace, takže bych měl mít velmi čistý produkt. v tuto chvíli má nadýchanou konzistenci, má slabý zápach, kde byl kdysi velmi štiplavý, a má světle žlutou barvu.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Pokusím se to udělat na jeden zátah. je ještě něco, co jsem udělal a co by podle vás mohlo být příčinou mého zjevného neúspěchu?

Je CuSO4*5H2O určitě v pořádku, když se použije místo CuCl2?

Brzy zveřejním obrázek svého p2np. snad zítra.
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
CuCl2 je rozpustnější než CuSO4*5H2O, což může vést k ředění RM.
Někdy může po přidání CuCl2 a NaOH RM po 20-40 min ztuhnout a roztok aminu lze snadno dekantovat.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Všiml jsem si toho. v jedné várce, kterou jsem dělal, jsem přidal trochu více vody do CuSO4*5H2O, abych se ujistil, že se vše rozpustí. ale nerozpouštělo se to snadno. můžete říct, kolik vody navíc by se mohlo přidat, než to bude problém?
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Večer jsem dnes opět provedl několik pokusů, místo IPA jsem použil metanol.

Co mohu říci, je, že při přidání NaOH se netvoří 2 vrstvy.

Což si nemyslím, že je v tomto případě špatně, protože sůl můžete okamžitě vysrážet...

A co můžu také říct je, že rychlost je velmi silná v zatáčce a takovou kvalitu jsem už dlouho neměl...


PS.omlouvám se za svou špatnou englisch
 

PabloEscobar

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme za syntézu a video GhostChemist. Mám jednu otázku: Vypočítal někdo čistotu konečného produktu?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
Z chemické analýzy vyplývá, že při použití alkoholů je Na2SO4 přítomen jako nečistota. Ve většině případů závisí čistota na výchozích činidlech a dalším čištění.
 
Top