Efedrin kivonása tablettákból módszerek

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Az ibuprofent és az pszeudoefedrint viszonylag egyszerűen el kell különíteni, mivel az ibuprofén egy karbonsav, míg a pszeudoefedrin egy amin. A pszeudoefedrin savas vízben vízben oldódik, míg az ibuprofén nem. Ha az ibuprofén pka értéke 4-5 között van, akkor meglehetősen savas oldatot kell használni, hogy a legtöbbet szabad savas formájába alakítsa át; a 3-as pH-értéknek megfelelőnek kell lennie. Ezt az alacsony pH-értéket könnyen el lehet érni sósavval (muriatinsavval). A polietilénglikol vízben oldódó polimer, a pszeudot vízből éter vagy petróleuméter segítségével lehet kivonni.
 
Last edited by a moderator:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ugyanez vonatkozik a paracetamolra vagy az ASS-re?
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Мy kedvenc Actifet nem gyártják, és vettem más tablettákat hosszabbított felszabadulású tablettákkal, amikor alkohollal töltöttem őket, akkor olyan rendetlenség lett belőle,

Keményítő... Gondoltam, és főztem ezt a kását 5%-os kénsavban, azt hittem, hogy a keményítőt glükózzá lehet alakítani, és ó, istenek, a kása folyadékká változott( foto 2).

Тakkor mindent leszűrtem és hozzáadtam nátrium-hidroxidot ,és egy furcsa műanyag anyag esett ki, amit összegyűjtöttem (3. fotó) keserű íze van, mint az Еphedrin. mi lehet ez? lágyítószerek?
 

Attachments

  • RvIX6gz5Pu.jpg
    RvIX6gz5Pu.jpg
    57.7 KB · Views: 332
  • IdqCPx9cmL.jpg
    IdqCPx9cmL.jpg
    159 KB · Views: 328
  • Fxuza17cBI.jpg
    Fxuza17cBI.jpg
    195 KB · Views: 329

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Önnek iszapja van. Önnek nincs leves! (Soup=psuedo)
A legtöbb tablettához nem használhat semmilyen alkoholt. 1 ml alkohol aktivál valamit, ami a pszuedót nátrium-kloriddá alakítja, és végtelen mennyiségű gakot hoz létre.
A víz is aktiválja ezt a gakkot, tehát felejtsd el a vizet oldószerként használni, vagy a psuedo szabaddá tételét. Csak egy módszert találtam, és nem szívesen teszem közzé, mert a gak-gyártók és a tablettakészítők is olvassák ezeket a fórumokat, és megváltoztatják a képletüket, hogy leküzdjék a titkos vegyészek bármilyen sikerét.
A titok azonban a nem klórozott fékalkatrész-tisztítóval való mosás. Kapható a Walmartban vagy bármelyik ország bármelyik autóalkatrészboltjában.
Fújja rá a pillatömeget, és hagyja 15-20 percig, vagy ha akarja, tovább is ázni. Szűrje le a tablettatömeget, és dobja ki a folyadékot. Ismételje meg ezt a lépést, amíg a mosófolyadékból nem jön ki több gakk vagy olaj.
Most már feloldhatja a tablettamasszát xilolban,éterben vagy hexánban a legjobb, ha tud szerezni. A QD elektronikai tisztítószer többnyire hexán, de Ive soha nem használtam gázosításra. Szűrje le és párologtassa el az oldószert vagy adjon hozzá nátrium-hidroxid oldatot, ha szabadbázisra van szüksége a nyírfa csökkentéséhez. A hozam következetesen 90%+ a nagyon tiszta psuedo.

A fékalkatrész-tisztító minden gakkot és adalékanyagot felold. Tulajdonképpen bármit és mindent felold, kivéve a psuedo-t. Próbáld ki először néhány tablettán, mert nem próbáltam ki minden márkán és készítményen, de még nem csalódtam. Van egy bizonyos márkájú tablettám, amit kapok és kétszer tudok fékalkatrész tisztítóval mosni és a tablettás masszát úgy használni, ahogy van egy Hidriodsavas redukcióban, mert csak tiszta psuedo marad utána. Semmi forrásban lévő oldószer!!!

Próbáld ki és meglátod és sok szerencsét barátaim.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Igen, igazad van, ez gakk + keményítő, a tablettákat vízmentes metanollal dolgoztam fel és a keményítő maradt a szűrőn, de a pszeudóval együtt átment gakk, megpróbálom hexánnal kezelni
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Ez, úgy néz ki, mintha a pszeudoefedrin szabad bázis kristályosodna szobahőmérsékleten
 

Attachments

  • fd2AtkgxiX.jpg
    fd2AtkgxiX.jpg
    711.9 KB · Views: 317
  • OIlAwTi4r9.jpg
    OIlAwTi4r9.jpg
    793.4 KB · Views: 318

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Helló, rövid leszek és bocsánat, hogy nem értem, de a 2. módszer 10. lépésénél mit forralunk fel? xilol vagy izopropil-alkohol és naftának a keveréke?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Helló, @A szakács. A 8. lépés után 50 ml xilolt kell hozzáadni az alkohol és a nafta kivonatos keverékéhez, és végre kell hajtani a 10. lépést. Most már érti?
 

Alper192535

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
47
Reaction score
6
Points
8
@G.Patton tiszta pszeudoefedrin-hidroklorid, hogyan tudom kivonni ezt a gyógyszert?

IBUCOLD-C 200 mg/30 mg/300 mg filmtabletta
Szájon át történő alkalmazásra.
- Hatóanyag: Minden egyes filmtabletta 200 mg ibuprofent, 30 mg pszeudoefedrin-hidrokloridot és 300 mg aszkorbinsavat (C-vitamin) tartalmaz.
- Segédanyagok: Kalcium-hidrogén-foszfát (vízmentes), kroszkarmellóz-nátrium, mikrokristályos cellulóz (PH101), kolloid szilícium-dioxid, povidon K30, talkum, hidrogénezett ricinusolaj, mikrokristályos cellulóz (PH 112), Opadry AMB II 88A 230032 Narancssárga [polivinil-alkohol, titán-dioxid (E171), talkum, naplementesárga FCF alumínium tó (E110), glicerin-monokaprilokaprát, nátrium-lauril-szulfát].
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Olvasta már ezt a témát?
 

Alper192535

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
47
Reaction score
6
Points
8
Igen, azért kérdeztem újra, mert van egy gyógyszer neve különbség, köszönöm.
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Használhatom ezt az Ibuprofen + Pseudoephedrine-t? és használhatok-e kerozint a Naphta helyett?
 

luci007

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Helló barátaim
Szükségem van a segítségetekre!!!
Hogyan tudom eltávolítani a pszeudoefedrint az antihisztamin tablettákból?!
Van erről egy oktatóvideó?!
Köszönöm!
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Mit gondolsz arról, hogy csak a nem klórozott féktisztítót használva megszabadulsz minden nem kívánt anyagtól, így csak Pseudo HCL marad. Az egyik üzenet szerint működik, de szkeptikus vagyok. Ha igen, akkor sokkal szívesebben használnám ezt a módszert.
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Lehet, hogy tévedek, de azt hiszem, a nem klórozott féktisztítószer nem tesz semmit Mindig azt hittem, hogy a piros kanna volt, amit akartál, mivel benne volt a triklóretilén. Nem hiszem, hogy ez manapság még csak nem is működik, függetlenül attól, hogy mit olvastál itt. Bár lehet, hogy tévedek????.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Szia, ez nagyszerű, de a második módszerben nem értettem a mosást mekkel, 12. rész, a szűrés után az oldatot mekkel kell kombinálni és felmelegíteni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nem, csak tiszta MEK-et a tölcséren keresztül efedrin-hidroklorid üledékkel öblítés céljából.
 

Gawer

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Használhatom a nahco3-t a na2co3 helyett?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nincs MEK az ál HCL öblítéséhez. (12. eljárás)Mit használjak a MEK helyett?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Próbálja ki a butanont. A MEK Iupac neve
 
Top