Efedrin kivonása tablettákból módszerek

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Szia Patton, köszönöm, hogy ezt tisztáztad. A zavarodottságom az Erowid írásából eredt, ahol azt javasolják, hogy a PEG-től a kezdeti keverék toluolban való áztatásával szabaduljunk meg, ezért kezdtem el gondolkodni azon, hogy a PEG egy része a toluolban marad-e?

Itt van a helyes eljárás az én értelmezésemben, kérem szóljatok, ha valamit változtatnátok.

1. lúgos oldat hozzáadása pH 13-ig
2. kivonatoljuk toluolnal/egyéb nem poláris anyaggal
3. a régi vizes réteget eldobni, majd esetleg néhány vízzel mosni?
4. A nem poláros oldószerhez adjunk tiszta vizet.
5. Híg HCl-lel savasítsuk pH 3-ig.
6. A pszeudo pszeudo-HCl-sóként vándorol a vízfázisba.
7. Az ibuprofén (most már savas) kicsapódik a vízfázisban, így elméletileg elég tiszta pszeudo van a vízben.
(8.) Talán a végső tisztításnak egy AB extrakciónak kellene lennie éterrel, bár ez csökkentheti a hozamot.
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
A/b extrakció valószínűleg a legjobb megoldás még mindig nem garantált
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
?tehát úgy érti, hogy az egész eljáráshoz A/B extrakciót kell használnom?

Az új tervem az, hogy először 5-8 órán keresztül etanolban oldom fel a tablettákat. (Legutóbb ez a teqniqe feloldotta a bot IBU-t és PSE-t, de a Modafen doboz súlya 24db, és egy tabletta 200mg ibuprofent és 30mg PSE-t tartalmaz. így az elején 5500mg-mal kezdtem.
Miután etanol souk csak hagytam őket elpárologni rdry a chill.....it volt oké és a legérdekesebb gondolat volt, hogy mentem 5500a, mint 1500-1700 mg, de im reallz biztos, hogy ez csak pse, ibu és néhány töltőanyag.
és ettől a ponttól kezdve én csodálkozom.
SOOOO do you think this is going to work ?


1. 5-8 órán át etanolban áztatni a teljes masszát.
2. Az oldatot leszűrjük, a folyadékot megtartjuk, a maradékot pedig kidobjuk.
3.most itt az ideje, hogy nagyon alacsony hőfokon melegítsük és lassan párologtassuk el, amíg a PSE n IBU kívánt por keverékét nem kapjuk meg.
4. lúgos víz hozzáadása, amíg az oldatom el nem éri a 13-as pH-t.........lúgos oldat hozzáadása mire? mint soke tabletták lúgos vízben? mert a tablettáim olyan szart tartalmaznak, amely vízben aktiválódik.
5. kivonatolás toluolnal
6. most dobd ki a régi vizes réteget, majd esetleg csinálj pár vízmosást?
7. Adjunk a nem poláris oldószerhez tiszta desztillált vizet.
8. 9. Híg HCl-lel savasítsuk pH 3-ig (rázni kell, vagy csak lassú kavargatás is oké?).
9. A pszeudo átvándorol a vízfázisba pszeudo-HCl sóként.
10. Az ibuprofén (most már savas) kicsapódik a vízfázisban, így elméletileg elég tiszta pszeudo van a vízben.
11. Végül A/B extrakciót végezhetek, hogy a PSE-t még jobban megtisztítsam.

Köszönöm a válaszokat :D
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
A legerősebb legtisztább módon és zöld a következő egy de hidrogénezés gyűrű aka megszabadulni az alkoholtól segítségével egy recrystal ciklizáció hozzáadása kisebb mennyiségben több gyűrűk, miközben kiveszi az alkohol és a szennyeződés . Aka mikrokristály tek
 

luci007

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Helló barátaim
Szükségem van a segítségetekre!!!
Hogyan tudom eltávolítani a pszeudoefedrint az antihisztamin tablettákból?!
Van erről egy oktatóvideó?!
Köszönöm!
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Mi a helyzet a bronkaid szulfát 25mg
 

bananabebop

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A szulfát-sók másképp viselkednek, mint a hidroklorid-sók.

Lehet, hogy téves - az efedrin-szulfátot h2o-ban kell feloldani. Alkoholban (etanolban/metanolban) nem könnyen oldódik.
Ezt követi az A/B extrakció.
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Tud valaki segíteni a probléma megoldásában? Van otthon aceton. Oxálsav. Lúg. Van még egy japán gyógyszer az efedrin-hidroklorid. A gyógyszer neve: -エスエスブロン錠Az összetevői 50 ml metilephedrin-hidroklorid tablettánként.Van olyan szakács, aki tudna segíteni a kivonásában és kristályosításában?
D-hidrogén-foszfát-kodein・・30mg

Metformin-hidroklorid・・50mg

Klórfeniramin-maleát ・・8mg

Vízmentes koffein・・90mg
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Csak... Hűha. ez a szál a legnagyobb szar-show az egész oldalon. Meggyőzött arról, hogy
hogy nincs többé büszkeség ebben a világban. Ezt felváltotta az "én is" ideológia, ahol mindenki áldozata bárminek, ami miatt áldozatul eshet. Ez a generáció a leglustább az emberiség történetében. Ha éhes vagy, akkor kinyújtod a tányérodat, és koldulsz az élelemért.
Amikor fázol, kinyújtod a kezed és egy takaróért könyörögsz. Kommunizmus. Ezért nem működik soha. Mert a kemény próbálkozásra való ösztönzést elvették. Akár keményen dolgozol, akár egyáltalán nem, a keményen dolgozók kénytelenek lesznek támogatni a nem dolgozókat, és megosztani munkájuk gyümölcsét azokkal, akik nem hajlandók megosztani a munkaterhet.
Nem irigyellek @G.Patton, te vagy az egyetlen dolgozó méhecske pin ezt a témát, és már valószínűleg több mint 100 kérdésre válaszoltál. Néhányat háromszor vagy többször is megválaszoltál.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Megtaláltam ezt a gyógymódot, de fogalmam sincs, hogyan lehet ezt flash-kromatográfia nélkül szétválasztani.
DS43OCQgwm


 
View previous replies…

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Igen, ez a gyógyszer. De nem tudom, hogyan lehet kinyerni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A metilefedrin tűnik az ördögnek, az én 10 perces kutatásom alapján. Az amerikai vegyipari vállalatok nem akarnak beszélni róla. Még a számított tulajdonságokat sem sorolják fel. Az alapján, amit láttam, nehéz javítani egy metilefedrin-dihidrokodein koktélon. 🍸
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Tehát ezt a gyógyszert nem lehet kivonni? Ebből a gyógyszerből nem lehet jó metamfetamint készíteni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Biztos vagyok benne, hogy valahogyan igen, csak nem találtam semmit. Ősi tudományos tévedés azt feltételezni, hogy a bizonyítékok hiánya bizonyíték arra, hogy
Egy elméletet
 

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Helló, Patton, a második módszerben a metil-etil-keton helyett használható-e aceton? A xilol helyettesíthető toluolnal? Tudna mutatni egy képet a tablettákból kivont pszeudoefedrin-hidrokloridról? Egyszer volt egy olyan kivonatom, ami olyan volt, mint az üvegszál, de nem vagyok benne biztos, hogy az volt.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, azt hiszem

Ha kétségei vannak, ellenőrizheti az olvadáspontját, hogy jóváhagyja, hogy efedrinről van szó.
 

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Köszönjük szépen Patton. Tegnap kutattam egy tablettát, és először feloldottam etanollal. Az információk szerint azt találtam, hogy csak pszeudoefedrin-hidroklorid, cetirizin-hidroklorid és hipromellóz oldható. Nekem mégis kristályok keletkeznek. A jelenlegi gondolatom az, hogy acetonnal oldom fel, eltávolítom a cetirizin-hidrokloridot, végül forró vízzel a hipromellózt. Megvalósítható az én megközelítésem? A pszeudoefedrin-hidroklorid oldódik acetonban? A hipromellóz nem oldódik forró vízben? Ha megvalósítható, akkor ez a tablettakivonás nagyon kényelmes lenne.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Mit tehetek, ha az aktív szén egy része átjutott a szűrésen? Újra feloldani és újra szűrni?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Az első módszerben azt mondja, hogy a megmaradt nápolyi pszeudoefedrin szabad bázis lesz benne, ezért adjunk hozzá vizet és "titráljuk "hogyan titráljuk?
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Kivonhatom az efedrint az efedrinszirupból ?🤔🤔
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! A szirup összetételéig.
 
View previous replies…

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
hi 👋
60ml szirup 1% etanol
minden adag (5ml)tartalmaz:
efedrin 30mg
nátrium-szacharin 1,25mg
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Köszönöm, hogy időt szakítottál rám, testvér, most jövök vissza a gyógyszertárból. Azt mondták, hogy szakorvosi recept kell a vásárláshoz. Csak két szemüveget lehet venni😐😐😑😑
más megoldást kell találnom.

Viszlát legközelebb
 
Top