Mefedron (4-MMC) szintézis; könnyen elvégezhető - nagy hozamú

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nagyon furcsa, hogy mi folyik itt. Ön közzétesz egy módszert, és az ösztönző vita helyett az első hozzászólás egy láthatóan zavarodott fickótól származik, aki mindent sokkal jobban és gyorsabban meg tud csinálni. Hogy hogyan csinálja ? nem mondja el nekünk ez a retardált.

Aztán megjelenik a következő, aki áltudományos hozzászólásokon és távelemzésen keresztül akarja rosszat mondani a módszerről, és ezáltal vevőket szerezni a szintézisüzletének, gyanús.

És végül Prof. okostojás, posztol néhány cinikus hozzászólást és pontosan 0 építő jellegű javaslatot tesz.

Nem a bíróságon vagyunk, nem kell semmit sem bizonyítanom. Az akadémiai változatból származó minta tisztaságát professzionális laboratóriumban végezték el NMR spektrumokkal, infravörös és UV spektrumokkal, elektrospray ionizációs tömegspektrumokkal stb.

Kétszer is meggondolom, hogy egyáltalán bármit is posztoljak, tehát felesleges. A jó öreg kaptárfórumon teljesen más stílust műveltek. Milyen kár érte.
 
View previous replies…

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ne vedd magadra, amit az itteni emberek posztolnak, néhányan közülük okoskodnak, mások tudják, hogy miről beszélnek, de inkább pénzt keresnének a szintézismódszereikkel, és nem értik, hogy mit jelent a tudás megosztása.

Tegyétek közzé a reakcióitokat és módszereiteket, mindannyian megoszthatjuk és tanulhatunk belőle.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Researcherr
köszönjük a kedves szavakat. Igazad van, csak figyelmen kívül kell hagyni ezeket a fickókat, bár bizonyos napokon nem olyan könnyű *vigyor`*.
Egyébként nézd meg, mit válaszolt neked ez a poénkodó. Ott teszek egy távdiagnózist: mentális zavar előrehaladott állapotban. Vigyázz magadra.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A hülyéknek, az aláírásom kifejezetten azoknak a dörzsölt seggfejeknek szól, akik privát üzenetekben írnak nekem kérdéseket arról, hogyan lehet egyszerre 10 kg-ot előállítani, néhányan közülük láthatóan azt hiszik, hogy tartozom nekik mivel. Az aláírásom azt jelenti, hogy nem fogok ingyen segíteni a kibaszott gyáraknak. A kritikát is el kell tudni viselni a lényegre törően, szerinted a munkád értéket képvisel a közösség számára? Nem, nem, a szomszédos témákban és a kimenet egyre magasabb és a tisztaság egyértelműen, még elemzés nélkül is magasabb. Ha azt hiszed, hogy valami egyedit csináltál, akkor tévedsz.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@w2x3f5 Javasolnám, hogy fejezzük be a vitát, és hagyjuk, hogy a többi fórumtag eldöntse, mi az, ami számukra értékes, és mi az, ami nem.
Szerintem a rivalizálás arról, hogy kinek vannak jobb módszerei, nem felel meg a fórum alapítóinak szellemiségének.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mindent elmondtam a módszeréről, az anyag hozamáról és a szennyeződésekről. És nem kell elmondania valakinek, ha nem lát maga mögé.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Mutasd meg, milyen kristályt kapsz, ha azt mondod, hogy tiszta mmc-t készítettem.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
U say u can use to wash
Tetrahidrofurán, (Aceton)
Nem csak IPA alkohol és etil-acetát is u használhatja, és sokkal több, hogy kap sok országban
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Persze, használhat más oldószereket is. Tapasztalataim szerint egyszerűen a THF-nek van a legjobb tisztító hatása, különösen jobb, mint az aceton.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Most a piszkos, amikor u dobja sav és aceton az én xD teljes fehér tej, amikor nem kell mosni minden alkalommal xD
 

Attachments

  • txh1CYjAuc.jpeg
    txh1CYjAuc.jpeg
    4.9 MB · Views: 261
  • Ff0vq2pweK.jpeg
    Ff0vq2pweK.jpeg
    5.2 MB · Views: 595

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Gratulálok, tehát a terméked így néz ki a reakcióidő letelte után és minden mosás/tisztítás előtt, igaz? Ha igen, akkor mindannyian kíváncsiak vagyunk a rejtélyes módszeredre, amellyel szupertiszta terméket kapsz egy olyan reakcióból, amely önmagában nem tiszta néhány mellékreakcióval. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Én nem mossa semmit dobok sav és aceton keverék és kap ez all.u kell tudni, hogy mit u csinálni freebase én készítettem a 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
:unsure: 30 perc, akkor az oldószer nem lehet DCM, talán etil-acetát? És aztán beledobod az acetont a 37%-os HCl-lel együtt? Közelebb jutottam? :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Cool (y)(y)(y), ki fogja próbálni , milyen hőmérsékletet használsz ?
 

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kiszolgálás Wickr.me/singal/tegram Válaszokra van szüksége kérdésekre, megbízható fizetésre vagy együttműködés kialakítására. :)
 
Top