Mefedron (4-MMC) szintézis; könnyen elvégezhető - nagy hozamú

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Gratulálok, tehát a terméked így néz ki a reakcióidő letelte után és minden mosás/tisztítás előtt, igaz? Ha igen, akkor mindannyian kíváncsiak vagyunk a rejtélyes módszeredre, amellyel szupertiszta terméket kapsz egy olyan reakcióból, amely önmagában nem tiszta néhány mellékreakcióval. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Én nem mossa semmit dobok sav és aceton keverék és kap ez all.u kell tudni, hogy mit u csinálni freebase én készítettem a 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kiszolgálás Wickr.me/singal/tegram Válaszokra van szüksége kérdésekre, megbízható fizetésre vagy együttműködés kialakítására. :)
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Nos, ha túl tiszta és nem stimuláló 4mmc-t csinálok, akkor valószínűleg csak 2009-10 stílusban megyek, és keverem a metilont a mefedronnal, és kaptam néhány elképesztő magasságot ebből a kombóból az évek során.
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Emlékszik, hogy hány milligramm metilon és hány milligramm mefedron volt ez a kombó?
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
A rotovap kötelező ebben a reakcióban?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
@thevines2: Én is így érzem. Nem érdekel, hogy mennyivel jobbak a piszkos gyógyszerek, jobb, ha egy második tiszta anyaggal kompenzáljuk. A piszkos drogok amúgy is csak több ismeretlen anyagból állnak.

@K-Cyanide: Honnan tudjam, hogy nincs reagálatlan prekurzor, melléktermékek és HCl a termékedben? Ja persze, hogy van, ezért sokkal jobb. Fújhatsz lefolyótisztítót is, és az is kellemes érzés lesz, de kell-e?

Készítsen tiszta terméket. Senki sem szereti? Boohoooo, csinálj valami mást, amit szeretnek, és csináld jól. Egy tűzoltó készülékben is készíthetsz metamfetamint régi elemekből, de kell-e??

Ha olyan jó vagy, miért nem izolálod az izomereket és a melléktermékeket, csinálsz biotesztet, majd elküldöd tömegspektrométerre? Ez elősegíti a tanulmányozást, és tudatja Önnel, ha rossz terméket kínál a vásárlóinak. Ez érdekli Önt, vagy ez a pénz az Ön számára?Retorikus.

A módszered rossz. Ezt mindenki tudja. Ahogy maga is. Van egy "elég jó az utcán" hozzáállásod, és ezt sértőnek találom. Valószínűleg koffeinnel és tápszerrel is vágod, mi? A 4mmc-je nem stimuláló? Elfelejtetted az R izomert, vagy mi? Láttam szép 4mmc kristályokat, de neked van barnás porod, amit te 99%-nak hívsz, ami nem stimuláló? Hazug vagy és egy utcai árus. A módszered minden lépése szemét, ezért látom, hogy ez a téma minden nap megjelenik, és felhívja a figyelmet a hibáidra és a mérgező életmódodra. Nagyon találó felhasználónév, testvér. Tudtad mit csinálsz lol

Szóval, vajon mi a jobb, a cigi vagy a nikotin?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ha nagyon sok nem reagált prekurzor lenne, az letépné a húst az arcodról. Csak óvatosan megszagolni is nagyon fájdalmas, ami valószínűleg az 1 mg-os vagy annál kisebb értéket jelenti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Továbbá, milyen lefolyótisztító kellemes érzés? Van HCL+H²O, H²SO⁴ és NaOH. Megszerzem, ha valami más, de kíváncsivá tettél. Köszönöm az értékes hozzászólásodat!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nem hiszem, hogy ez evangélium. Személy szerint azt mondhatom, hogy a dextro-metamfetamin.HCl és az amfetamin sók esetében sokat nyerhetünk a legkisebb szennyeződések eltávolításával. A nyereség az "elme tisztaságában" és a nagyon könnyű leállásban rejlik. Persze lehet, hogy valaki másképp definiálja a "kívánt hatásokat", amit a kereskedelemben szokásos szarságok használata határoz meg, amelyek az amfetamint delíriumot okozó szerré változtatták, de őszintén szólva, ez nem az én problémám.

A 4-MMC-vel kapcsolatban van egy olyan érzésem, hogy a karbonil-részt érintő mellékreakció léphet fel, különösen, ha túl sok metilamint használnak. Az is meglep, hogy senki sem foglalkozik a bróm eltávolításával, amikor a szín egyértelműen mutatja, hogy még mindig jelen van (vörös/rózsaszín), Nincs biszulfit, tioszulfit vagy faszén, miért nem?

@DavidNichols Nincs reduktív amináció. Ez egy szubsztitúció.

Mindenki legyen kedves és kezdjen el lazítani a többiekkel, és mindenki hagyja abba az "ex cathedra" "isten nevében beszélő" hozzászólásokat. Végül is mindannyian csak vízzel főzünk, és ez nem a "győzelemről" szól, oké?

thx
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
a nukleofil (metilamin) feleslege csökkenti a szekunder amin és a brómketon reakciójának valószínűségét, mivel a szekunder amin reaktívabb.
azzal a feltétellel, hogy száraz brómketont vett, valószínűleg nem volt szabad bróm, de az oldat színe egyértelműen jelzi, hogy az eredeti brómketonban nagy mennyiségű szennyeződés volt.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Természetesen van benne véres bróm, látod!
Egyszerű, ahogy van: Adjunk a vöröses színű oldathoz némi tio-szulfátot vízben, amíg színtelenné nem válik. A brómból brómid lett.

Azt fogod találni, hogy minden brómot tartalmazó reakcióban szerepel egy ilyen lépés, azokban, amelyekben nincs, kromatográfiás oszlopon történő tisztítást alkalmaznak követő lépésként.

Arra is fogadni mernék, hogy a metilamin mint primer amin sokkal reaktívabb, sokkal reaktívabb, mint a metkation mint szekunder amin, nem beszélve a nagy valószínűséggel fennálló sztérikus akadályokról.
Azt viszont nehezen értem, hogy a metil-amin miért nem reagálhat a Keto-csoporttal, ami nem lenne probléma, amíg a brómketon már átalakul másodlagos aminná, mivel akkor csak az imin keletkezik, ami némi vízzel érintkezve visszaáll, de ha ez a brómketonon történik, akkor az amin keletkezik, és a brómot OH-, hidroxil.... helyettesíti.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Az ilyen színek káros reakciókból is adódhatnak, de kétségtelenül érdemes a bromketont nátrium-tiloszulfáttal kimosni vagy szabad brómot vizsgálni. Úgy vélem, hogy a legvalószínűbb, hogy vagy dibrómketonról és/vagy a gyűrűbe történő részleges brómozásról van szó.
A másodlagos aminok reaktívabbak, a metkatinon pedig sztérikus akadályokkal rendelkezik. Annak érdekében, hogy jobban megértse ezt a reakciót, javaslom, hogy tanulmányozza a mefedronban lévő szennyeződések elemzését; számos tudományos munka létezik a szennyeződések elemzésével. Röviden, kimutatják a katinon önkondenzációjának szennyeződéseit (a végtermék imidazol), a katinon kondenzációját bromketonnal, nem láttam az imin képződését a katinon és a metilamin kondenzációs reakciója által.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Csak egyszer csináltam meg nagyon kis terjedelemben, és egyik rétegben sem volt nyoma narancssárgának. Valójában először azt hittem, hogy elbasztam, mert sok narancsos fotót látok itt.
 

HOLLANDSFINEST

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
nagyon világos téma, köszönöm, hogy megosztja ezt a tudást 🙏
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Valaki el tudja nekem küldeni a módszert?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Testvér miért nem freebase a 4-mmc és destill incase a rotovap ?

Mi a forráspont freebase és vákuum alatt, tudod-e?
 
  • Like
Reactions: $!$

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
nagyon erős, 10 mikronos nagyságrendű vákuumra van szüksége, a mefedron szabad bázisa nagyon könnyen önkondenzálódik, ennek megfelelően a forráspont legalább 100 foknál alacsonyabb, sőt még jobb, ha még alacsonyabb.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
@K-Cyanid
Köszönöm ezt a részletes eljárást. IMHO ez az egyik legjobb itt valójában.
 
  • Haha
Reactions: $!$

Woody

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Helló srácok! Kaptam új vegyszereket és ezekkel a legutóbbi ismert szintézisem brom-toluol és metil nem működik. 4-klórfenil-1-brometil-keton, oldószerhez dcm. Reakció után próbálom savanyítani, de nem liszt csepp... Abbahagytam a keverést, és 2 réteg volt, külön tartályba vettem őket, és az egyik tartályban elkezdett kristályosodni... Nem sok, kb. 10%-os kristályokat kaptam, és sok zsíros, ragadós, sárgás pasztát... Valaki el tudna vinni az útra?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Néhány kép feltöltése mite nem reagált elég sokáig
 
Top