Mefedron (4-MMC) szintézis; könnyen elvégezhető - nagy hozamú

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Lehet, hogy sokkal gyorsabbá tette, és nem kell használni a laboratóriumi berendezéseket. Látom u készült a szórakozás, ha u kell, hogy így u kell fizetni egy csomó monay a berendezés.
U használ is túl sok vegyszert.
Amikor savval dobálod a porodnak fehérnek kell lennie MILF nem mint a koffein. Nagy méretekben túl sok acetont használsz, és sok időt veszítesz a por kimosásával.
Ha dcm-t használsz, akkor 81%-os port és 75%-os kristályt kapsz.
 
View previous replies…

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse kedves magyarázza emijetly gyorsan a recept....I am waiting here
 

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse kedves magyarázza emijetly gyorsan a recept....I am waiting here
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Majdnem 1 kg készterméket szeretnék. 3x annyi reagenssel tudom elkészíteni?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
jobb, ha x4 : 2Kg bromketon, néhány ember nem is éri el az 50%-os hozamot + ha kristályos formában szeretné, a hozam csökken.
 
  • Love
Reactions: $!$

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Nemrégiben a 4MMC-hidroklorid hozamának hallottnál nagyobb értékét értem el egy olyan pillanatban, amikor a legkevésbé számítottam rá. Mielőtt nyilvánosságra hoznám mindenkinek, úgy érzem, hogy több mint 5 futás szükséges (az 5-ből 2 egymást követő 2 volt nagy hozamú, majd 2, amiről azt hittem, hogy javítani fogom, de nem, és egy másik teszi a háromszorosát, ami szükséges ahhoz, hogy ezt kijelentsem). Azonban elfogyott a cucc, és alig várom, hogy teljesen dokumentálni ezt a képekkel és minden, hogy. És hogy ne ítéljenek el, hogy visszatartom az "értékes" információkat, elcserélhetem az előkészítés néhány ellenérdekű részletét:

-keverés a kulcs (hogy a DCM és a víz rétegek a legintimebb érintkezésben maradjanak a fázisátviteli katalizátor nélkül).
-viszonylag hosszú reakcióidő (kb. 6-8 óra, én szünetet tartok a keverés szüneteltetésével, feltételezve, hogy ha a rétegek elválnak egymástól, a reakció szinte leáll).
-nem alkalmazott hő (a harmadik és negyedik futtatásom átlagos és az alatti hozamot eredményezett, amikor kíméletes fűtést alkalmaztam).
-hűtjük az elegyet és a reagenseket (a savanyítási lépésnél a hűtött folyadékok adták a legjobb hozamot).
-gyors szűrés (közvetlenül a szilárd anyag kicsapódása után, ne hagyjuk, hogy ott maradjon, mert a termék egy része oldatba kerül).

Remélem, ez segít, és ígérem, hogy visszatérünk a részletekkel, és miért ne, egy másik aktív tagtól származó érvényesítéssel.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
yes u made on micro scale 100g
Valaki, aki nagy méretben csinálta, nincs ideje várni 8 órát.
+ u u próbáld meg csinálni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
általában, amikor egy módszer kifejlesztésén dolgoznak kis mennyiségek és többszöri lefutás esetén.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Igen igaz, hogy a vételi szintézisnek gyorsnak kell lennie.
berendezések nem drága nagy léptékben és a laboratórium lehet mobil, mint a RV, mint a break bad film.
 
Top