Metamfetamin efedrin tablettákból

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aszpirin 10 g/100 ml etil-éter
Koffein 0,2 g/100 ml etil-éter
Efedrin éterben nem oldódik
Használjon vízmentes étert!
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Van olyan tablettám, amely 1 g paracetamolt és 60 mg pszeudoefedrint tartalmaz, hogyan vonhatom ki a pszeudoefedrint?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A legalacsonyabb hőmérséklet, amely a reakcióelegy felforralásához szükséges.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
A moszkvai utat ultrahangfürdővel is meg tudom csinálni anélkül, hogy robbanást okoznék (a reakciósebesség és a keverés növelése érdekében) ?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Igen, miért ne? Nincsenek robbanásveszélyes anyagok.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Hidrogén keletkezik, de én nem félek a hidrogén maga használok ultrahangot egy grignard és nitrometán / metanol aezotrop (kép ha elkapja akkor tűz).

De félek, ha a vörös foszfor maga.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Hogyan okozhat gyulladást az ultrahang?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Létrehozza a helyi forró pontokat, hogy ez így vörös foszfor, de megpróbálom kis
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

A hipofoszforsavas módszerrel a reflux során sok fehér por keletkezik a kondenzátorcsőben, és a kondenzátorcső körülbelül egy óra elteltével teljesen eltömődik. Ez normális?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Azt hiszem, két lehetőség van, az egyik, hogy a fehér por deszublimált foszforsav, a másik pedig, hogy valami baj van az efedrin-hidrokloriddal, és ez egy hamisítvány.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Tehát a met, amit pszeudóval készítenek, ugyanolyan isten, mint az efedrinnel készült szar ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Mind az efedrin, mind a pszeudoefedrin D-meth terméket ad, nincs különbség, egyformán jók.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Mindkettő ad d meth, de pseudomet,h ad nagy erős rohanás és magas utolsó, mint a 12 óra, ephemeth ad kisebb, de hosszabb hosszabb kényelmesebb rohanás és tarthat 2-3 napig.
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Üdvözöljük a William Dampier
Először is köszönöm a megosztást. Másodszor, több kérdést szeretnék feltenni Önnek,
1. A videóban a vörös foszfor, a jód és az efedrin másfél órán keresztül történő keverésének hőmérséklete mennyi?
2. A nátrium-tioszulfátot nem használják a videóban. Vörös ördögi lúg Mi ez? Ez egy helyettesítő anyag? Ha nem, akkor mi a helyzet a nátrium-tioszulfát használatával?
3. Kénsavat nem lehet kapni az én országomban. A HCL gáz helyettesíthető HCL szilárd anyaggal?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
A Red devil lúg csak a normál NaOH márkaneve.
 
View previous replies…

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Oké, köszönöm, nem sokat tudok erről. És hogy miért nem használtak nátrium-tioszulfátot a jód eltávolítására, az elgondolkodtató.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
A nátrium-tioszulfátot azért nem használják a videóban, mert leszarják a felesleges jód eltávolítását a végtermékből...Nem aggódnak a biztonság, a mérgező füstök vagy a végtermék tisztasága miatt...Azt mondanám, hogy a videót úgy kell tekintenünk, mint egy alapvető, hanyag, de informatív vázlatot arról, hogyan működik a szintézis...
És nem kell kénsav... A gáz előállításához muriatikus sav/ sósav is használható. Ez az, amit én használok...Nem illékony, és nem termel olyan nyomást, ami miatt aggódni kellene...A Damp rid kalcium-klorid, amely reakcióba lép a muriatikus savval, hogy hcl-gázt termeljen...A mennyiségek nem kritikusak...Csak körülbelül 1/8 csésze Damp Rid és éppen annyi muriatikus, hogy alig fedje le a Damp Rid-et, és tegye vissza a kupakot a tömlővel a squeezy palackra..Swirl it körül egy kicsit, és hagyja ülni, mint 10 perc...Ezután helyezze a csövet, amit gázt és nyomja...Ne felejtse el eltávolítani a tömlőt, miután nyomja, mert nem akarja, hogy felszívja a folyadékot, hogy a gázos....
Remélem, ez segít!
DWplAsOD8j
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Koncentrált muriatikusnak kell lennie, vagy 31 százalékos is rendben van ?
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Oké, köszönöm, testvér. Én is megpróbáltam sokféleképpen elkészíteni, és tényleg vissza lehet szívni a folyadékot a csészében, és a végére egy kis fordított tölcsért vagy szívót is lehet tenni. A hidrogén-klorid gáz előállítására találtam módot. Könnyű vegyszeres nátrium-kloridot és oxálsavat vásárolni, hozzáadni a megfelelő mennyiségű vizet és felmelegíteni, hogy hcl-gáz, esetleg szén-monoxid és szén-dioxid keletkezzen, és a mérgező kipufogógázt nátrium-hidroxid-oldattal és égő alkohollámpákkal kezeljük.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Helló, kérjük, olvassa el figyelmesen a témát.
>1. A videóban a vörös foszfor, a jód és az efedrin másfél órán keresztül történő keverésének hőmérséklete mennyi?

A HCl nem lehet szilárd.
>A HCL gáz helyettesíthető HCL szilárd anyaggal?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Használható-e másodszor is a használt toluololdat?
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
jó napot mindenkinek, van 6kg efedrinem, már elkezdtem a hipofoszforos úton keresztül a teszteket, a sav, ami nálam van 80%-os, oké? vagy milyen koncentrációban kell lennie?
Miután megcsináltam az egész folyamatot, a végén az olaj elvált a vizes résztől, a sárga metamfetamin olaj és egy barna színű réteg is képződött, toluolnal elválasztottam és a barna szín eltűnt, dekantáltam, majd HCL gázban elkezdtem a kristályosítást, 5-re csökkentettem a ph-t és semmi nem történt, tovább csökkentettem a ph-t, amíg nullára nem ment és egy nagyon sűrű réteg képződött az alján, Egy órára rátettem egy rotaevaporátorra, hogy eltávolítsam a toluolból és miután kivettem a golyót a rotaevaporátorból olyan lett mint egy latyak, 24 órát vártam, hogy megszáradjon és még mindig nedves volt, nem tudom mi volt a hibám, de nem tudtam kikristályosítani a célt, nagy segítség lenne, ha meg tudnátok nekem magyarázni, hogy hol hibáztam, nagyon köszönöm szépen.

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
A ph-szint nem csökkenhet 5,8 alá, újra extrahálja a pH-t nátrium-hidroxiddal újra 13-ra, és gondosan kristályosítsa ki.

Ha a hcl-gáz nem működik, próbálja ki ezt:

Tegye a toluol réteget egy főzőpohárba, és adjon hozzá ugyanannyi tiszta vizet, cseppenként óvatosan adjon hozzá hcl-t, hogy a pH 5,8 legyen (a pH mérésekor a vízréteget mérje, ne a toluol réteget).


Hosszú ideig rázza erőteljesen, és válassza le a vízréteget, a víz elpárologtatásával



Elnézést a rossz ang
 
View previous replies…

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
ok, értelek, a legkülönösebb dolog az, hogy nagyon csúnyán kikristályosodott, ezért csinálok egy átkristályosítást?
Egy másik apróság, amikor elkezdtem a HCl-t gázba tenni, nagyon kevés fehér csapadékot láttam, amikor elérték a ph 6,0-t. A kristályképződés úgy történik, hogy az oldatot fagyasztóba teszem vagy hogyan?
ZIcuV1tx2n
WADiGFgvfX
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Üveg alakú kristályok esetében:

A tisztítási fázis befejezése után oldja fel a metamfetaminport a lehető legkevesebb alkoholban, majd várja meg, amíg az alkohol elpárolog.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Mindössze annyit kellett tennie, hogy elválasztja az fb olajat a maró víztől a. Egy szeptikus tölcsérben mossuk az fb olajat egyenlő mennyiségű dh20-mal dobjuk el a dh20-at, majd adjunk hozzá egyenlő mennyiségű vízmentes acetont tritáljuk hcl savval, amíg a pH 5,8 volt, adjunk hozzá 1 ml dh20-t minden gramm met hcl-hez, majd pároljuk el, mielőtt a tetején lehaboznánk t tegyük egy sötét szekrénybe, és hagyjuk, hogy a természet tegye a dolgát, nem kell gázosítani és megnehezíteni a dolgokat.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Most olvastam el ezt rendesen pH 0 nagy nem nem kell freebase újra, és a megy, hogy elveszíti a termék is nézi a főzőpohár van övezett, amikor csinál desztilláció és hozta marószert át az olaj, amikor csinál desztilláció akár egyszerű vagy gőz nem tovább, mint egy negyedét az út lefelé a kondenzátor akkor gőznyomás ok lassú és egyenletes nyeri a versenyt itt betegek
Szintén nem fogsz jeget készíteni a termék gázosításával, akkor fehér port készítesz, amelyet vízmentes acetonnal kell szűrni, majd vízmentes acetonnal mosni, majd dh20 vagy oldószerrel átkristályosítani.
 
Top