Metamfetamin efedrin tablettákból

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
A hőmérsékletet forralják, a reakció pontos ideje csak a TLC-vel állapítható meg.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Mivel az en szakértője a Mexikóból érkező szar met. És az összes met csak azt mondják, hogy volt szar a Moszkva útvonal nyírfa csökkentés és minden más útvonal, amit tudsz gondolni . lenne minden ugyanaz . Egy darabig be vagy lőve. Mert ez a szar tudod, hogy pár órára bepörögsz, és azon gondolkozom, hogy ez egyáltalán metamfetamin?
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
TLC? mi az?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
TLC = Tender Loving Care
Ami azt jelenti, hogy a hőmérsékletet addig állítjuk, amíg jó refluxot nem érünk el (refluxgyűrű a kondenzátor alsó 1/3-ában).
Az idő is változik, de 24 óra jó kiindulási pont az első alkalommal. A reflux változásainak megfigyelése megmutatja, hogy mikor fejeződik be.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Mennyi metamfetamin állítható elő 100 gramm pszeudoefedrin tablettából?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Kihúzták a tablettákból, vagy mielőtt beletették, és ha igen, mi a menő árfolyam a pszeudo Lehet kapni gyógyszerészeti minőségű pszeudo egy piacról? Cuz csak akkor lehet vásárolni, mint 9 gramm egy hónapban, ahol én vagyok, és iv kell, hogy az emberek az én biz, hogy bármilyen dolog érdemes vad.
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ahol én élek, ott nincs korlátozás a pszeudoefedrin tabletták megvásárlására, így bármilyen mennyiséget megvásárolhatok.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
hello bocsánat szeretnék kérdezni a meth-ről hi.some. egy ideje csináltam meth-et pszeudoefedrin 10 gr ,HI 10ml. , 20 ml vízzel. vörös foszfor használata nélkül, 6 órán át refluxáltam 100 c-on, utána lúgosítottam és toluolnal extraháltam, és csak kevesebb mint 0,5 gr. lett, nagyon büdös és kellemetlen szaggal, pszeudoefedrint használtam, ami 60mg pszeudoefedrint tartalmaz.
tripolidin 2,5 mg. Remélem valaki tud válaszolni a panaszomra, ami a mai napig zavarban vagyok. Tud valaki részletesen válaszolni, nagyon köszönöm annak aki válaszol.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Ön kétszer annyi vizet használt fel, mint amennyire szükség volt
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

A hipofoszforsavas módszerrel a reflux során sok fehér por keletkezik a kondenzátorcsőben, és a kondenzátorcső körülbelül egy óra elteltével teljesen eltömődik. Ez normális?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Azt hiszem, két lehetőség van, az egyik, hogy a fehér por deszublimált foszforsav, a másik pedig, hogy valami baj van az efedrin-hidrokloriddal, és ez egy hamisítvány.
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Muszáj vákuumszárítást alkalmaznom?
 

qwepoi514

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Helló, köszönöm válaszát
1. Mi a kondenzátor reflux hőmérséklete.
2. Hogyan kell mosni toluolnal
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tehát a metamfetamin kivonásához a toluolból kell kiöntenem a toluolt, és pipettával kell kivennem? sorry, rosszul beszélek angolul.
 

NeilStalin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Van egy megfázásos influenza elleni tablettám, amely tartalmaz:
Pszeudoefedrin HCl
Paracetamol
Klórfeniramin
Hogyan tudom elkülöníteni a Pszeudoefedrin HCl-t a paracetamoltól és a klórfeniramintól?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Nem tudok sokat, de nem ártana, ha hozzáférése lenne egy szar tonna ilyen tabletták füst 'em metanolban szűrni és kristályosítani azt egy kis reakciót iv használt tabletták klórfenirminnel, és ez működött most nem dobja a súlyát, így a de ha van 1000 30 mg-os tablettád, akkor a maximális pszeudo, amit kaphatsz, az 30 gramm, de minden szűrésnél és szifonálásnál veszítesz, szóval nehéz lenne, ha 50 grammot kapnál, és csak 30 mg-os tabletták lennének, akkor valami nem stimmelne...
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ugyanezt szeretném tudni
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Tehát a met, amit pszeudóval készítenek, ugyanolyan isten, mint az efedrinnel készült szar ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Mind az efedrin, mind a pszeudoefedrin D-meth terméket ad, nincs különbség, egyformán jók.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Mindkettő ad d meth, de pseudomet,h ad nagy erős rohanás és magas utolsó, mint a 12 óra, ephemeth ad kisebb, de hosszabb hosszabb kényelmesebb rohanás és tarthat 2-3 napig.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Mi a helyzet a Nagai-úttal?
 

13THShapeShifter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
"CSAK EGY SZÓRAKOZTATÓ TÉNY!"
ha valaha is hallani vagy olvasni, és azt mondja, a NÁZI REDUKCIÓ módszer ez a név volt a neve, mielőtt elkezdték hívni a NYÍREGY redukció Ez ugyanaz a dolog yall Náci redukció= Nyírfa redukció
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hypophosphorous acid route I'm going to set u all straight..as everything ive seen.here.is wrong
1 arányok az egész boltban vannak, a megfelelő arányok a kemikáliákról való lemondásotok miatt.
1liter 50% plusz erősségű hypo sav bármi 50% alatti pszeudo nem fog átalakulni meth-é, hogyan ellenőrzöd a savad erősségét refraktométerrel?
1 kg jód
1 kg pszeudoefedrin
Látom, hogy mindenki a hőmérsékleten töpreng, győződjön meg róla, hogy a gőznyomás a refluxáláskor nem megy feljebb a Liebig kondenzátorok negyedénél, és ugyanez a helyzet a termék desztillálásakor is.
Írtam egy külső gőz desztillációt a termékről, itt van, csak keressétek meg, miután desztilláltátok, elválasztjátok az fb olajat a maró víztől és az fb olajat hcl savval tritáljátok 5.8 ph értékre.
Túlbonyolítod a dolgokat, nincs szükség toluolos extrakcióra.
Ha szükséged van hypo savra és jódra lépj kapcsolatba velem segítek és garantáltan 1kg-tól 1tonnáig megkapod a savat és a jódot.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Mit jelent az, hogy egyenlő mennyiségű vízzel hígítjuk? Mennyi vizet kell használnom pse grammonként
 
Top