Synteza MDMA za pomocą NaBH4 z MDP2P

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Czy można zmienić hci metyloaminy w roztwór?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Witam, nie wiem, czy zrobiłem coś źle, ale mogłem uzyskać tylko 700 ml wolnej bazy mdma, a kiedy robiłem destylację, olej destylował w 275 ° C, więc nie jestem pewien, czy to, co destylowałem olej mdma, czy inny substan. ph 6
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Czy to możliwe, że przeprowadziłeś prostą destylację? Według wikipedii BP wydaje się być blisko tego.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Cześć, mam 700 ml mdma freebase. ale destylował w 275 ° C, więc nie jestem pewien, czy to, co destylowałem, było olejem mdma. ph wynosi 6, więc do krystalizacji muszę podnieść ph i chciałbym wiedzieć, jak? jeśli możesz mi pomóc, niż ty.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Może masz nieprzereagowany mdp2p lub otrzymujesz odmiany -ol po reakcji mdp2p + NaBH4... Odmiany amin alkilowych mają zasadowe pH.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
czy nieprzereagowany mdp2p może być ponownie użyty do innej reakcji?
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hej tam! Kilka głupich pytań.
Co oznacza przemywanie metanolem? Wystarczy użyć metanolu do umycia proszku, który przykleił się do szklanych naczyń?
Jeśli jest mieszany przez 48 godzin, temperatura musi być utrzymywana na poziomie 8-9 stopni, czy może przejść do temperatury pokojowej?
Jaka jest przyzwoita pompa próżniowa? Przepraszam, nie mam jeszcze doświadczenia z destylacją próżniową.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam. Przepraszam za długą odpowiedź.
Tak, oznacza to płukanie NaBH4 ze szklanych ścianek.
8-9 stopni musi być utrzymane dla dodania NaBH4. 48h w temperaturze pokojowej, zgadza się.
Pompa próżniowa, która jest w stanie wytworzyć ciśnienie 0,2-0,4 torr wewnątrz aparatu destylacyjnego. Jeśli nie masz doświadczenia, zalecam zapoznanie się z destylacją. Aparatura do destylacji próżniowej może eksplodować przy niewłaściwej obsłudze. Destylacja i systemy destylacji
Temperatura wrzenia105 ºC (0,4 torr)
 

spiritveg

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy mogę użyć 39% wodnego roztworu dimetyloaminy zamiast gazowej metyloaminy? Jeśli tak, to jakie powinny być proporcje?
 

Dokodox

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Czy ktoś wie, czy temperatury są bardzo ważne lub czy jest sposób na zrobienie wszystkiego ze stali, aby nie trzeba było importować szklanych naczyń?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Dopóki nie przesadzisz z żadną częścią, w której reakcja jest kwaśna, jak w przypadku PMK do MDP2P, i całkowicie powstrzymasz się od dodawania jakichkolwiek kwasów organicznych, SS 316 jest w porządku. Przed pierwszym użyciem należy poddać części działaniu gorącego 75% H3PO4 przez kilka godzin w celu pasywacji i to wszystko.

Utrzymywanie niskich temperatur podczas reakcji jest niezbędne, w przypadku dużych zbiorników zdecydowanie zalecam zainstalowanie wewnętrznych wężownic do chłodzenia dodatkowo do płaszcza chłodzącego i zaopatrzenie się w wydajny przemysłowy agregat chłodniczy. Ale kontrola temperatury jest znacznie łatwiejsza w metalu niż w szkle, przenoszenie ciepła jest znacznie lepsze w metalu.
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Wideo w tej syntezie byłoby miłe, tylko kiedykolwiek wykonałem redukcję PSE za pomocą destylatora i kilku rozpuszczalników, jedno pytanie dotyczące pmk do mdp2p to proszek HCl lub roztwór wodny na półce ????
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Wybacz mój brak żargonu chemicznego, którego nauczył mnie tylko Joe z ulicy
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Jeśli nie będę ekstrahować DCM (w moim kraju DCM, TOLUENE i XYLENE są ściśle kontrolowane), jaka będzie przybliżona utrata wydajności? Dzięki za odpowiedź.

Czy do ekstrakcji można użyć heksanu, benzenu, acetonu lub etanolu?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Jeśli nie będę ekstrahować DCM (w moim kraju DCM, TOLUENE i XYLENE są ściśle kontrolowane), jaka będzie przybliżona utrata wydajności? Dziękuję za odpowiedź.
 
Top