Metódy extrakcie efedrínu z tabliet

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Ahoj Patton, ďakujem za objasnenie. Moje zmätenie vyplynulo zo zápisu na portáli Erowid, kde sa navrhuje zbaviť sa PEG namočením pôvodnej zmesi do toluénu, takže som začal uvažovať, či časť PEG nezostane v toluéne.

Tu je podľa môjho názoru správny postup, ak by ste niečo zmenili, dajte mi prosím vedieť.

1. Pridanie alkalického roztoku na pH 13
2. Extrakcia toluénom/iným nepolárnym
3. zlikvidujte starú vrstvu vody, potom možno urobte niekoľko premytí vodou?
4. Pridajte trochu čistej vody do nepolárneho rozpúšťadla
5. Okysliť na pH 3 zriedenou HCl
6. Pseudo bude migrovať do vodnej fázy ako pseudo-HCl soľ
7. Ibuprofén (teraz kyslý) sa vyzráža vo vodnej fáze, takže teoreticky máme vo vode celkom čistý pseudo.
(8.) Možno by konečným čistením mala byť AB extrakcia éterom, hoci by to mohlo znížiť výťažok.
 

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
A/b extrakcia pravdepodobne najlepšia možnosť stále nie je zaručená
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
?takže to znamená, že by som mal na celý tento postup použiť extrakciu A/B ?

môj nový plán je najprv rozpustiť tabletky v etanole na 5 až 8 hodín. (naposledy som tento teqniqe rozpustil bot IBU a PSE, ale hmotnosť škatuľky Modafenu je 24ks a jedna tableta obsahuje 200mg Ibuprofenu a 30mg PSE. takže na začiatku som začal s 5500mg
Po etanolovom súku som ich len nechal odparovať rdry v chill.....it bolo okyn a najviac insteresting myslím, že som išiel z 5500a na ako 1500-1700 mg, ale im reallz istý, že to len pse, ibu a niektoré málo plnidiel.
a z tohto bodu som zvedavý.
SOOOO myslíte si, že to bude fungovať ?


1. Soalking celej hmoty v etanole po dobu 5-8 hodín
2. filtrovanie roztoku a ponechanie si tekutiny a vyhodenie zvyškov
3. teraz je čas zahrievať na veľmi nízkej teplote a pomaly odparovať, kým nedostanem požadovanú zmes prášku PSE n IBU.
4.pridávanie alkalickej vody, kým môj roztok nedosiahne pH 13.........dodávanie alkalického roztoku na čo? ako soke pilulky v alkalickej vode ? pretože moje pilulky obsahujú sračky, ktoré sa aktivujú vo vode.
5. extrakt s toluénom
6. teraz zlikvidovať starú vrstvu vody, potom možno urobiť niekoľko vodných praní?
7. Pridajte trochu čistej destilovanej vody do nepolárneho rozpúšťadla
8. Okyslím na pH 3 zriedenou HCl (musím to pretrepať, alebo stačí pomalé vírenie?).
9. Pseudo bude migrovať do vodnej fázy ako pseudo-HCl soľ
10. Ibuprofén (teraz kyslý) sa vyzráža vo vodnej fáze, takže teoreticky máme vo vode celkom čistý pseudo
11. Nakoniec môžem vykonať extrakciu A/B, aby som ešte viac vyčistil PSE.

Ďakujem za odpovede :D
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Pre najsilnejší najčistejší spôsob a zelený je nasledujúci dehydrogenácia kruhu alias zbavenie sa alkoholu pomocou rekryštálovej cyklizácie pridaním menšieho množstva vo viacerých kruhoch pri odstránení alkoholu a nečistôt . Aka mikro kryštálový tek
 

luci007

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, priatelia
Potrebujem vašu pomoc!!
Ako môžem odstrániť pseudoefedrín z antihistamínových tabliet?!
Existuje o tom nejaké vzdelávacie video?!
Ďakujem
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Čo je to bronkaid sulfát 25 mg
 

bananabebop

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sulfátové soli pôsobia inak ako hydrochloridové soli.

Môže byť nesprávne - efedríniumsulfát sa musí rozpúšťať v h2o. Nerozpúšťa sa ľahko v alkohole (etanol/metanol).
Nasleduje extrakcia A/B.
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Môže mi niekto pomôcť vyriešiť tento problém? Doma je acetón. Kyselina šťaveľová. Alkálie. Existuje aj japonská droga efedríniumchlorid. Názov tohto lieku je-エスエスブロン錠Jeho zloženie je 50 ml metylefedríniumhydrochloridu v jednej tablete. existuje nejaký kuchár, ktorý by mi ho pomohol extrahovať a kryštalizovať?
Dhydrogénfosfát kodeínu・・30mg

Metformín hydrochlorid・・50mg

Chlorfeniramín maleát ・・8mg

Bezvodý kofeín・・90mg
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Len... Wow. toto vlákno je najväčšia sračka na celej stránke. Presvedčilo ma, že
T na tomto svete už nie je žiadna hrdosť. Nahradila ju ideológia "ja tiež", kde je každý obeťou všetkého, čo si nájde, aby sa stal obeťou. Táto generácia je najlenivejšia v dejinách ľudstva. Keď ste hladní, , vystrčíte misku a prosíte o jedlo.
Keď ti je zima, natiahneš ruku a prosíš o deku. Komunizmus. Preto nikdy nefunguje. Pretože motivácia snažiť sa bola odobratá. Bez ohľadu na to, či pracujete tvrdo, alebo vôbec, tí, ktorí tvrdo pracujú, budú nútení podporovať nepracujúcich a deliť sa o plody svojej práce s ľuďmi, ktorí sa odmietajú podeliť o pracovnú záťaž
Nezávidím ti @G.Patton, ty si jediná pracujúca včela, ktorá pripína toto vlákno a odpovedala si pravdepodobne na viac ako 100 otázok. Na niektoré ste odpovedali trikrát alebo viackrát
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Našiel som tento liek, ale netuším, ako to oddeliť bez bleskovej chromatografie.
DS43OCQgwm


 
View previous replies…

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Áno, je to tento liek. Ale neviem, ako ho extrahovať.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na základe môjho desaťminútového výskumu sa zdá, že metylefedrín je diabol. Americké chemické spoločnosti o ňom nechcú hovoriť. Dokonca ani neuvádzajú vypočítané vlastnosti. Na základe toho, čo som videl, je ťažké vylepšiť kokteil metilefedrínu a dihydrokodeínu 🍸
 

xiaofen

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 5, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Takže tento liek sa nedá extrahovať? Z tohto lieku sa nedá vyrobiť dobrý metamfetamín?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Som si istý, že to nejako pôjde, len sa mi nepodarilo nič zistiť. Je starou vedeckou chybou predpokladať, že nedostatok dôkazov je dôkazom
teórie
 

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, Patton, v druhej metóde sa môže namiesto metyletylketónu použiť acetón? Môže sa xylén nahradiť toluénom? Môžete mi ukázať obrázok pseudoefedríniumhydrochloridu extrahovaného z tabliet? Na jednom mieste som mal extrakt, ktorý bol ako sklenené vlákno, ale nie som si istý, či to bolo ono.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, myslím, že áno

Ak máte pochybnosti, môžete skontrolovať jeho teplotu topenia, aby ste potvrdili, že ide o efedrín
 

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Pattonovi veľmi pekne ďakujeme. Včera som skúmal jednu tabletku a najprv som ju rozpustil etanolom. Podľa informácií som zistil, že rozpúšťať sa dá len pseudoefedríniumhydrochlorid, cetirizínhydrochlorid a hypromelóza. Dostávam však kryštáliky. Moja súčasná myšlienka je rozpustiť ich acetónom, odstrániť cetirizínhydrochlorid a nakoniec použiť horúcu vodu na odstránenie hypromelózy. Je môj postup realizovateľný? Je pseudoefedríniumhydrochlorid rozpustný v acetóne? Je hypromelóza nerozpustná v horúcej vode? Ak je to možné, táto extrakcia tabliet by bola veľmi vhodná
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Čo mám robiť, ak sa časť aktívneho uhlia dostala cez filtráciu? Znovu rozpustiť a znovu prefiltrovať?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
V prvej metóde sa píše, že zvyšok napathy bude mať v sebe pseudoefedrínovú voľnú bázu, takže pridajte vodu a "titrujte "ako sa titruje?
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Môžem získať efedrín z efedrínového sirupu ?🤔🤔
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Je to až zloženie sirupu.
 
View previous replies…

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
hi 👋
60ml sirup 1%etanol
každá odmerka (5 ml)obsahuje:
efedrín 30 mg
sacharín sodný 1,25 mg
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Myslím si, že je to možné
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Ďakujem vám za váš čas brat teraz sa vraciam z lekárne. Povedali, že na kúpu musíte mať recept od odborného lekára. Dajú sa kúpiť len dvoje okuliare😐😐😑😑
Musím nájsť iný spôsob.

uvidíme sa nabudúce
 
Top