Syntéza mefedrónu (4-MMC); jednoduché vykonávanie - vysoká výťažnosť

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Je veľmi zvláštne, čo sa tu deje. Zverejníte metódu a namiesto podnetnej diskusie sa ako prvý vyjadrí zjavne zmätený chlapík, ktorý vie všetko urobiť oveľa lepšie a rýchlejšie. Ako to robí ?, nám tento retard nepovie.

Potom sa objaví ďalší a chce metódu ohovárať prostredníctvom pseudovedeckých príspevkov a analýz na diaľku a získať tak zákazníkov pre svoj biznis so syntézami, tienisté.

A nakoniec profesor Chytrák, napíše pár cynických komentárov a poskytne presne 0 konštruktívnych návrhov.

Nie sme tu na súde, nemusím nič dokazovať. Čistota vzorky z akademickej verzie bola vykonaná v profesionálnom laboratóriu s NMR spektrami, infračervenými a UV spektrami, hmotnostnými spektrami elektrosprejovej ionizácie atď.

Dvakrát si rozmyslím, či vôbec niečo zverejním, takže je to zbytočné. Na starom dobrom fóre v úli sa pestoval úplne iný štýl. Aká škoda.
 
View previous replies…

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Neberte si osobne, čo tu ľudia píšu, niektorí z nich sú chytráci, iní vedia, čo hovoria, ale radšej by zarobili na svojich metódach syntézy a nechápu, čo znamená zdieľanie vedomostí.

Zverejňujte svoje reakcie a metódy, všetci sa môžeme podeliť a poučiť sa z toho.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Researcherr
ďakujeme za vaše milé slová. Máte pravdu, týchto ľudí by ste mali jednoducho ignorovať, aj keď v niektorých dňoch to nie je také jednoduché *grin`*.
Mimochodom, pozri, čo ti tento vtipálek odpovedal. Tam stanovujem diagnózu na diaľku: duševná porucha v pokročilom štádiu. Dávajte si pozor.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pre hlupákov, môj podpis je určený špeciálne pre úlisných oslov, ktorí mi píšu do súkromných správ otázky o tom, ako vyrobiť 10 kg naraz, niektorí z nich si zrejme myslia, že im čo dlžím. Môj podpis znamená, že nebudem zadarmo pomáhať zasraným továrňam. Musíte vedieť prijať kritiku na mieste, myslíte si, že vaša práca má pre komunitu hodnotu? Nie, nie je, v susedných témach a výstupoch sa dostáva vyššie a čistota je jednoznačne, aj bez analýzy, vyššia. Ak si myslíte, že ste urobili niečo jedinečné, tak sa mýlite.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@w2x3f5 Navrhoval by som ukončiť diskusiu a nechať ostatných členov fóra rozhodnúť, čo má pre nich hodnotu a čo nie.
Myslím, že súperenie o to, kto má lepšie metódy, nie je v duchu zakladateľov tohto fóra.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Povedal som vám všetko o vašej metóde, výťažku látky a nečistotách. A nemusíte to nikomu hovoriť, ak za seba nevidíte.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Ukážte, aký kryštál dostanete, ak poviete, že som vyrobil čistý mmc
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Zvyčajne sa nerekryštalizujem, podľa môjho názoru to nie je potrebné. Trblietavé kryštáliky sú detská záležitosť. Ale pre vás, kolega z fóra, to urobím pri ďalšej dávke. :cool: :ROFLMAO:
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
U povedzme, že sa dá použiť na umývanie
Tetrahydrofurán, (Aceton)
Nie, len alkohol IPA a etylacetát tiež u môžete použiť a je oveľa viac dostať v oveľa krajine
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
iste, môžete použiť aj iné rozpúšťadlá. Podľa mojich skúseností má THF jednoducho najlepší čistiaci účinok, najmä lepší ako acetón.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Teraz tvoja je špinavá, keď u hodiť kyselinu a acetón moja je xD totálne biele mlieko, keď nepotrebuje umývanie kedykoľvek xD
 

Attachments

  • txh1CYjAuc.jpeg
    txh1CYjAuc.jpeg
    4.9 MB · Views: 261
  • Ff0vq2pweK.jpeg
    Ff0vq2pweK.jpeg
    5.2 MB · Views: 595

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Gratulujeme, takže váš výrobok vyzerá takto po skončení reakcie a pred akýmkoľvek umývaním/čistením, je to tak? Ak áno, všetci sme zvedaví na vašu záhadnú metódu, ako získať superčistý produkt z reakcie, ktorá sama o sebe nie je čistá s niekoľkými vedľajšími reakciami. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nič som hodiť kyselinu a acetón mix a získať to všetko.u potrebujú vedieť, čo u robiť freebase som urobil za 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
:unsure: 30 min. potom rozpúšťadlo nemôže byť DCM, možno etylacetát? A potom primiešate acetón spolu s 37% HCl ? Dostávam sa bližšie? :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Super (y)(y)(y), vyskúšam to , akú teplotu používate ?
 

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Služba Wickr.me/singal/tegram Potrebujete odpovede na otázky, spoľahlivo zaplatiť alebo nadviazať spoluprácu :)
 
Top