Syntéza mefedrónu (4-MMC); jednoduché vykonávanie - vysoká výťažnosť

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Gratulujeme, takže váš výrobok vyzerá takto po skončení reakcie a pred akýmkoľvek umývaním/čistením, je to tak? Ak áno, všetci sme zvedaví na vašu záhadnú metódu, ako získať superčistý produkt z reakcie, ktorá sama o sebe nie je čistá s niekoľkými vedľajšími reakciami. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nič som hodiť kyselinu a acetón mix a získať to všetko.u potrebujú vedieť, čo u robiť freebase som urobil za 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Služba Wickr.me/singal/tegram Potrebujete odpovede na otázky, spoľahlivo zaplatiť alebo nadviazať spoluprácu :)
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
No, ak urobím môj 4mmc príliš čistý a nie stimulujúci, pravdepodobne by som išiel v štýle 2009-10 a zmiešal metylón s mefedrónom, ktorý dostal niekoľko úžasných highs z tohto komba v priebehu rokov
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pamätáte si, koľko miligramov metylónu a koľko mefedrónu bolo toto kombo?
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Je rotovap nevyhnutný pri tejto reakcii?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
@thevines2: Takto to cítim aj ja. Je mi jedno, o koľko sú špinavé lieky lepšie, lepšie je to kompenzovať druhou čistou látkou. Špinavé drogy sú aj tak len viaceré neznáme látky.

@K-Cyanide: Ako mám vedieť, že nemáš vo svojom produkte nezreagovaný prekurzor, vedľajšie produkty a HCl? No jasné, máš, preto je to oveľa lepšie. Môžeš si šnupnúť aj čistič kanalizácie a bude to príjemné, ale mal by si?

Vyrobte čistý výrobok. Nikomu sa to nepáči? Búúú vyrobte niečo iné, čo sa im páči, a urobte to správne. Môžete si vyrobiť pervitín v hasiacom prístroji so starými batériami, ale mali by ste?

Ste takí dobrí, prečo neizolujete izoméry a vedľajšie produkty, nevykonáte biologický test a potom nepošlete na hmotnostnú spektrometriu? Tým sa rozšíri štúdia a zistíte, či zákazníkom ponúkate zlý produkt. Záleží vám na tom, alebo sú to pre vás peniaze?

Vaša metóda je zlá. Každý to vie. Vy tiež. Máte postoj "dosť dobrý pre ulicu" a považujem ho za urážlivý. Pravdepodobne ste si to strihli aj s kofeínom a detskou výživou, čo? Tvoj 4mmc nie je stimulujúci? Zabudol si na izomér R alebo čo? Videl som pekné kryštáliky 4mmc, ale ty máš opálený prášok, ktorý nazývaš 99%, ktorý nie je stimulačný? Si klamár a pouličný tlačiar. Každý krok vašej metódy je odpad, preto vidím, že toto vlákno sa objavuje každý deň a upozorňuje na vaše chyby a váš jedovatý spôsob života. Veľmi výstižné používateľské meno, brat. Vedel si, čo robíš lol

Tak by ma zaujímalo, čo je lepšie, cigarety alebo nikotín?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ak by tam bolo veľmi veľa nezreagovaného prekurzora, odtrhlo by vám to mäso z tváre. Len jemné pričuchnutie k nemu je veľmi bolestivé, že je to pravdepodobne značka 1 mg alebo menej
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aj to, aký čistič kanalizácie je príjemný? Mám HCL+H²O, H²SO⁴ a NaOH. Ak je to niečo iné, tak si to zaobstarám, ale zaujali ste ma. Vďaka za váš cenný príspevok!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Neverím, že ide o evanjelium. Osobne môžem povedať, že pri dextro-metamfetamín.HCl a pri amfetamínových soliach sa dá veľa získať odstránením aj tých najmenších nečistôt. Zisky sú v "jasnosti mysle" a vo veľmi ľahkom comedowne. Samozrejme, niekto môže mať inú definíciu "požadovaných účinkov", ktoré sa definovali použitím obvyklého obchodného svinstva, ktoré z amfetamínu urobilo delirant, ale úprimne, to nie je môj problém.

Pri 4-MMC mám pocit, že by mohlo dôjsť k vedľajšej reakcii, ktorá by zahŕňala karbonylovú časť, najmä pri použití nadmerného množstva metylamínu. Tiež ma trochu prekvapuje, že sa nikto nezaoberá odstraňovaním brómu, keď farba jasne ukazuje, že je stále prítomné množstvo brómu (červená/ružová), žiadny disiričitan, tiosíran alebo drevené uhlie, prečo nie?

@DavidNichols Reduktívna aminácia neexistuje. Je to Substitúcia.

Všetci láskavo začnite uberať ostatným a tiež všetci prestaňte písať "ex cathedra" "hovoriace za boha". Nakoniec všetci varíme len z vody a nejde o "víťazstvo" ok?

thx
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
prebytok nukleofilu (metylamínu) znižuje pravdepodobnosť reakcie sekundárneho amínu s bromoketónom, pretože sekundárny amín je reaktívnejší.
s podmienkou, že vzal suchý bromoketón, s najväčšou pravdepodobnosťou tam nebol voľný bróm, ale farba roztoku jasne naznačuje veľké množstvo nečistôt v pôvodnom bromketóne.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Samozrejme, že je tam krvavý bróm, veď ho vidíte!
Jednoduché ako facka: Do červenkastého roztoku pridajte trochu tiosíranu vo vode, kým sa nezmení na bezfarebný. Bróm sa zmenil na bromid.

Zistíte, že každá reakcia zahŕňajúca bróm má takýto krok, tie, ktoré ho nemajú, používajú čistenie chromatografickou kolónou ako následný krok.

Tiež by som sa stavil, že metylamín ako primárny amín je reaktívnejší, oveľa reaktívnejší ako metakatión ako sekundárny amín, nehovoriac o vysoko pravdepodobných sterických prekážkach.
Mám však problém pochopiť, prečo by metylamín nemal reagovať s keto-skupinou, čo by nemal byť problém, pokiaľ je bromoketón už premenený na sekundárny amín, pretože potom sa vytvorí len imín, ktorý sa vráti pri kontakte s vodou, ale ak sa to stane na bromoketóne, vytvorí sa amín a bróm nahradí OH-, hydroxyl....
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Takéto farby môžu byť spôsobené aj nežiaducimi reakciami, ale nepochybne sa oplatí bromoketón premyť tylosíranom sodným alebo otestovať na prítomnosť voľného brómu. Domnievam sa, že s najväčšou pravdepodobnosťou ide buď o dibromoketón a/alebo čiastočnú bromáciu do kruhu.
Sekundárne amíny sú reaktívnejšie a metkatinón má sterické prekážky. Aby ste lepšie pochopili túto reakciu, odporúčam vám preštudovať si analýzu nečistôt v mefedrone; existuje veľké množstvo vedeckých prác s analýzou nečistôt. Stručne povedané, zisťujú sa nečistoty samokondenzácie katinónu (konečným produktom je imidazol), kondenzácie katinónu s bromoketónom, nevidel som vznik imínu kondenzačnou reakciou katinónu s metylamínom.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Urobil som to len raz vo veľmi malom rozsahu a ani v jednej vrstve sa neobjavila žiadna stopa po oranžovej farbe. V skutočnosti som si najprv myslel, že som to posral, pretože tu vidím veľa fotografií s oranžovou farbou.
 

HOLLANDSFINEST

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
veľmi jasná téma, vďaka za zdieľanie týchto vedomostí 🙏
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Môže mi niekto poslať metódu?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Brat i, prečo si nevolíte 4 mmc a dest iláciu v prípade rotovapu ?

Aký je bod varu pri freebase a vákuu viete?
 
  • Like
Reactions: $!$

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
potrebujete veľmi silné vákuum rádovo 10 mikrónov, voľná báza mefedrónu sa veľmi ľahko samovoľne kondenzuje, podľa toho je potrebný bod varu aspoň nižší ako 100 stupňov, a ešte lepšie ešte nižší.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
@K-kyanid
Vďaka za tento podrobný postup. IMHO je tu vlastne jeden z najlepších.
 
  • Haha
Reactions: $!$

Woody

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Dobrý deň, chlapci. Dostal som nové chemikálie a s týmito mojimi poslednými známymi syntézami s brom toluénom a metilom nefunguje. 4chlórfenyl-1-bromoetyl-ketón, pre rozpúšťadlo dcm. Po reakcii sa snažím okysliť, ale žiadna múka nekvapká.. Prestal som miešať a vznikli 2 vrstvy, ktoré som dal do samostatných nádob a jedna z nich začala kryštalizovať. Dostal som asi 10 % kryštálov a veľa mastnej lepkavej žltkastej pasty... Môže mi niekto poradiť?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Nahrávanie niektorých obrázkov mite nie je dostatočne dlho reagované
 
Top