Syntéza mefedrónu (4-MMC); jednoduché vykonávanie - vysoká výťažnosť

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Môže to byť oveľa rýchlejšie a nemusíte používať laboratórne vybavenie. Vidím, že u urobil pre zábavu, ak u bude musieť urobiť týmto spôsobom u musieť zaplatiť veľa monay pre zariadenia.
Používate tiež príliš veľa chemikálií.
Keď hodíte kyselinu, váš prášok musí byť biely, nie ako kokaín. Vo veľkom meradle potom používate príliš veľa acetónu a strácate veľa času na umývanie prášku.
Pri použití dcm môžete získať 81 % prášku, 75 % kryštálu.
 
View previous replies…

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse dear explain emijetly fast your recipe....Čakám tu
 

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse dear explain emijetly fast your recipe....Čakám tu
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Chcem takmer 1 kg hotového výrobku. môžem ho vyrobiť z 3x väčšieho množstva činidiel?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
lepšie je vziať x4 : 2Kg bromoketónu, niektorí ľudia nedosiahnu ani 50% výťažok + ak ho chcete v kryštálovej forme, váš výťažok sa zníži
 
  • Love
Reactions: $!$

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Nedávno som dosiahol väčší ako vypočutý výťažok hydrochloridu 4MMC vo chvíli, keď som to očakával najmenej. Predtým, ako to zverejním všetkým, mám pocit, že je potrebných viac ako len 5 sérií (z 5 sérií boli 2 po sebe idúce s vysokým výťažkom, potom 2, o ktorých som si myslel, že sa zlepšia, ale nezlepšili sa, a ďalšia tvorí trojnásobok potrebný na to, aby som to mohol uviesť). Avšak vyčerpal som veci a teším sa na to, že to úplne zdokumentujem s fotografiami a všetkým. A aby som nebol odsúdený za zadržiavanie "cenných" informácií, môžem vymeniť niektoré protichodné detaily prípravy:

-Kľúčové je miešanie (aby boli vrstvy DCM a vody v čo najtesnejšom kontakte bez katalyzátora fázového prenosu)
-relatívne dlhý reakčný čas (približne 6 až 8 hodín, využívam prestávku, keď len pozastavím miešanie, pričom predpokladám, že ak sa vrstvy oddelia, reakcia sa takmer zastaví)
-nepoužívanie tepla (môj tretí a štvrtý pokus mal priemerné a nižšie výťažky, keď sa použilo jemné zahrievanie)
-chladenie zmesi a činidiel (v kroku okyslenia boli chladené kvapaliny s najlepšou výťažnosťou)
-rýchle filtrovanie (hneď po vyzrážaní pevných častíc, nenechajte ich zostať, pretože časť produktu prejde do roztoku)

Dúfam, že to pomôže a sľubujem, že sa vrátim s podrobnosťami a prečo nie, overenie od ďalšieho aktívneho člena.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
áno u vyrobené na mikroúrovni 100g
niekto, kto vyrobil vo veľkom meradle nemá čas čakať 8 hod.
+ pre u u skúste to urobiť.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
vo všeobecnosti pri práci na vývoji metódy ide o malé množstvá a viacero sérií
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
áno, je pravda, že nákup syntézy musí byť rýchly.
Zariadenia nemusia byť drahé vo veľkom meradle a laboratórium môže byť mobilné ako v RV ako vo filme break bad.
 
Top