Syntéza mefedrónu (4-MMC); jednoduché vykonávanie - vysoká výťažnosť

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Môže to byť oveľa rýchlejšie a nemusíte používať laboratórne vybavenie. Vidím, že u urobil pre zábavu, ak u bude musieť urobiť týmto spôsobom u musieť zaplatiť veľa monay pre zariadenia.
Používate tiež príliš veľa chemikálií.
Keď hodíte kyselinu, váš prášok musí byť biely, nie ako kokaín. Vo veľkom meradle potom používate príliš veľa acetónu a strácate veľa času na umývanie prášku.
Pri použití dcm môžete získať 81 % prášku, 75 % kryštálu.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Krátka aktualizácia: Druhá úroda priniesla ďalších 24,81 g, takže celková úroda je na úrovni 335,57 g alebo 85,94 % v m/m báze. Zlé? S výsledkami som veľmi spokojný.

@tucoXxX: Ak vezmeme do úvahy dodatočný výnos, budete potrebovať 1000*500/335,57, čo sa rovná 1490 g z brómketónu.

@w2x3f5: Rešpektujem váš názor, ale nesúhlasím s ním. Teplota nemôže byť príliš vysoká, keďže pri iných cestách s inými rozpúšťadlami sa používajú vyššie teploty. RM nevrela, nazval by som to jemným refluxom.
Takisto pochybujem, že trvanie 2,5 h je príliš dlhé, keďže v RM boli stále stopy nezreagovaného bromoketónu. A farba surového produktu sa zdá tmavšia, ako je v skutočnosti.

Niekoľko slov k prenasledovateľovi ultračistého 4-MMC. Paradox, že ultračisté látky majú menej žiaduce účinky ako iné s určitými nečistotami, je dobre známy. Platí to najmä pre 4-metylmetkatinón alias mefedrón. Viem, o čom hovorím, pretože som túto látku syntetizoval cestou, ktorú oficiálne jednotky LE na celom svete používajú ako testovací štandard (aspoň to robili pred pár rokmi). Táto cesta využíva MeHCl a trietylamín a po reakcii sa vykonala a/b extrakcia a potom sa látka vyzrážala z roztoku butanolu s éterom a rekryštalizovala z THF. Výsledkom bol viac ako 99 % čistý produkt a teraz hádajte, ako to dopadlo z hľadiska biologických testov? Bingo! Horší a veľmi slabý.....
Na priloženom obrázku je teraz dvakrát premytý produkt. Predpokladám, že účinok, ktorý dokáže vyvolať, je už nižší ako z prvého.

Dávajte si pozor, ľudia!
 

Attachments

  • GPudFSDcXg.jpg
    GPudFSDcXg.jpg
    2.2 MB · Views: 473

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Niekoľko slov k naháňačom ultračistého 4-MMC. Paradox, že ultračisté látky majú menej žiaduce účinky ako iné s určitými prímesami, je dobre známy. Platí to najmä pre 4-metylmetkatinón alias mefedrón. Viem, o čom hovorím, pretože som túto látku syntetizoval cestou, ktorú oficiálne jednotky LE na celom svete používajú ako testovací štandard (aspoň to robili pred pár rokmi). Táto cesta využíva MeHCl a trietylamín a po reakcii sa vykonala a/b extrakcia a potom sa látka vyzrážala z roztoku butanolu s éterom a rekryštalizovala z THF. Výsledkom bol viac ako 99 % čistý produkt a teraz hádajte, ako to dopadlo z hľadiska biologických testov? Bingo! Horší a veľmi slabý.....


Aj ja som mal tento problém s mdma... Zaujímalo by ma, či je to polymorfizmus alebo niečo iné
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Je veľmi zvláštne, čo sa tu deje. Zverejníte metódu a namiesto podnetnej diskusie sa ako prvý vyjadrí zjavne zmätený chlapík, ktorý vie všetko urobiť oveľa lepšie a rýchlejšie. Ako to robí ?, nám tento retard nepovie.

Potom sa objaví ďalší a chce metódu ohovárať prostredníctvom pseudovedeckých príspevkov a analýz na diaľku a získať tak zákazníkov pre svoj biznis so syntézami, tienisté.

A nakoniec profesor Chytrák, napíše pár cynických komentárov a poskytne presne 0 konštruktívnych návrhov.

Nie sme tu na súde, nemusím nič dokazovať. Čistota vzorky z akademickej verzie bola vykonaná v profesionálnom laboratóriu s NMR spektrami, infračervenými a UV spektrami, hmotnostnými spektrami elektrosprejovej ionizácie atď.

Dvakrát si rozmyslím, či vôbec niečo zverejním, takže je to zbytočné. Na starom dobrom fóre v úli sa pestoval úplne iný štýl. Aká škoda.
 
View previous replies…

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
K-kyanid
Nie sme tu na súde, nemusím nič dokazovať. Čistota vzorky z akademickej verzie bola vykonaná v profesionálnom laboratóriu s NMR spektrami, infračervenými a UV spektrami, hmotnostnými spektrami elektrosprejovej ionizácie atď.

Viem, že mapy majú obrovské problémy s polymorfmi ( tento pojem používam voľne, aby som znamenal hydráty, kokryštály atď.) Mdma má najmenej 3 formy. A oni používajú len formu 1.

Boofovanie alebo vkladanie ostatných foriem, napríklad vody, problém nerieši.

Bolo vykonané aj röntgenové vyšetrenie?
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
. K-kyanid

skúšobný
výťažnosť (%)
čistota (% plochy píku pri HPLC)
stanovenie (% hm. pomocou HPLC)
1
85.599.9599.64
2
85.999.9699.40
3
86.299.9999.77
4
86.199.9599.76


O MDMA-HCl bolo predtým známe, že tvorí jednu hlavnú kryštálovú formu (forma I) a najmenej štyri hydráty, ktoré obsahujú 0,25-1 hydratačnú vodu. (16 ) Náš polymorfný skríningový proces identifikoval dve nové bezvodé kryštálové formy (formy II a III) a stanovil formu I ako najstabilnejšiu z troch. Formu II možno reprodukovateľne vyrobiť z rôznych alkoholových rozpúšťadiel, ako aj v prítomnosti etylacetátu a éterického antirozpúšťadla. Na rozdiel od formy III, ktorá sa po 2,5 týždňoch pri okolitých podmienkach spontánne premenila na formu I a nedala sa reprodukovať, forma II je skladovateľná, hoci sa za podmienok konkurenčnej rovnováhy premení na formu I. Je zaujímavé, že forma I aj forma II sa reverzibilne konvertujú na známy monohydrát; po dehydratácii sa monohydrát vytvorený z formy I vráti späť na formu I a monohydrát vytvorený z formy II sa vráti späť na formu II. Ak sa kryštalizuje z koncentrovaného vodného roztoku bez pamäte formy, monohydrát sa tepelne dehydratuje výlučne na formu I. Röntgenové práškové difrakčné spektrá pre všetky tri formy sú uvedené na obrázku 2
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Gratulujeme, takže váš výrobok vyzerá takto po skončení reakcie a pred akýmkoľvek umývaním/čistením, je to tak? Ak áno, všetci sme zvedaví na vašu záhadnú metódu, ako získať superčistý produkt z reakcie, ktorá sama o sebe nie je čistá s niekoľkými vedľajšími reakciami. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nič som hodiť kyselinu a acetón mix a získať to všetko.u potrebujú vedieť, čo u robiť freebase som urobil za 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Môže mi niekto vysvetliť tento krok. Organická vrstva sa oddeľuje v kroku 8. A v kroku 9 pridáme do zmesi ďalších 500 ml?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Charlie3

Pokúsim sa objasniť túto časť postupu

  • Organická fáza sa oddelí a prenesie do inej kadičky/baňky. Do druhej (vodnej) fázy sa pridá čerstvých 500 ml DCM, aby sa z vodnej fázy extrahovala zvyšná voľná báza. Výsledkom sú samozrejme opäť dve fázy, z ktorých sa organická fáza opäť oddelí a pridá k voľnej báze z prvej separácie. Tieto spojené organické fázy sa potom premyjú vodou, po ktorej nasleduje okyslenie zriedenou HCl.
Dúfam, že to objasnilo vašu otázku
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Veľmi dobre vysvetlené! Ďakujem! Vyskúšam to a zverejním svoje výsledky!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Výťažnosť je 66 %, nie 79,59 %.

500/227,1=2,201mola 2b4p
2,201 × 213,7 = 470,5 g je teoretický výťažok 4-MMC
310.57×100÷470.5=66%

Ďakujem za vašu správu!
 
Last edited:

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@G.Patton Uznávam svoju chybu, použil som molárnu hmotnosť voľnej bázy namiesto hydrochloridu. prepáčte, ľudia, shit happens. :poop::D
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Nemôžem uveriť tomu, čo tu vidím, hľadám tieto sračky od roku 2011!!! Neexistuje jediný týždeň, kedy by som si nepomyslel, aké to musí byť super, keď sa opäť sfetujem na 4-MMC, ale nikto ho nemá. Predajcovia s recenziou 5**** mi niečo poslali, ale l nikdy nedostal tento pocit MDMA xtc s nadržanosťou znova:)

Prosím, ak máte nejaké pls pls zdieľať!
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
V ktorom kroku sa teda odstráni prebytok metylamínu? Ako si môžete byť istí, že sa metylamín hcl nenachádza v konečnom produkte? Len som zvedavý
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
u použite vodu a sódu bikarbónu a solvatujte, potom u vymyte všetky metyloamíny za vzniku voľnej bázy. to všetko
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
No, ak urobím môj 4mmc príliš čistý a nie stimulujúci, pravdepodobne by som išiel v štýle 2009-10 a zmiešal metylón s mefedrónom, ktorý dostal niekoľko úžasných highs z tohto komba v priebehu rokov
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pamätáte si, koľko miligramov metylónu a koľko mefedrónu bolo toto kombo?
 
Top