Metamfetamín z efedrínových tabliet

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Aspirín 10 g/100 ml etyléteru
Kofeín 0,2 g/100 ml etyléteru
Efedrín nerozpustný v éteri
Použite bezvodý éter!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Najnižšia teplota, ktorá je potrebná na zovretie reakčnej zmesi.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Môžem robiť moskovskú cestu aj s ultrazvukovým kúpeľom bez toho, aby došlo k výbuchu (na zvýšenie reakčnej rýchlosti a miešania) ?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Áno, prečo nie? Neexistujú žiadne potenciálne výbušné látky.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vzniká vodík, ale samotného vodíka sa nebojím Používam ultrazvuk s grignardom a aezotropom nitrometán/metanol (obrázok, ak sa potom zapáli).

Ale bojím sa, ak samotný červený fosfor.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ako môže ultrazvuk spôsobiť vznietenie?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18

Pri metóde s kyselinou hypofosforečnou vzniká počas refluxu v kondenzačnej trubici veľa bieleho prášku a kondenzačná trubica je približne po jednej hodine úplne zablokovaná. Je to normálne?

G.Patton

1ACjXD5s6c

 
Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Myslím, že existujú dve možnosti, jedna je, že biely prášok je desublimovaná kyselina fosforečná, a druhá, že s efedríniumchloridom nie je niečo v poriadku a je to falzifikát
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Takže je pervitín, ktorý sa vyrába s pseudo, rovnako boží ako sračky vyrobené s efedrínom ?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Efedrín aj pseudoefedrín dávajú ako produkt D-meth, nie je medzi nimi rozdiel, sú rovnako dobré.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
obidve dávajú d metamfetamín, ale pseudomet,h dáva veľký silný nával a high trvá ako 12 hodín, efemet dáva menší, ale dlhší pohodlnejší nával a môže trvať 2-3 dni.
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Dobrý deň, William Dampier
V prvom rade vám ďakujem za zdieľanie. Po druhé, mám na vás niekoľko otázok,
1. Koľko je vo videu teplota miešania červeného fosforu, jódu a efedrínu počas hodiny a pol?
2. Vo videu sa nepoužíva tiosíran sodný. Červený diabolský lúh Čo je to? Sú to náhradné látky? Ak nie, čo s použitím tiosíranu sodného?
3. Kyselina sírová sa v mojej krajine nedá kúpiť. Môže sa plynná HCL nahradiť tuhou HCL?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Červený diabolský lúh je len obchodný názov pre bežný NaOH.
 
View previous replies…

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Dobre, ďakujem, o tom veľa neviem. A prečo sa na odstránenie jódu nepoužil tiosíran sodný, čo ma zaujíma
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Tiosíran sodný sa vo videu nepoužíva, pretože kašlú na odstránenie prebytočného jódu z konečného produktu... Zaujímajú sa o bezpečnosť, toxické výpary alebo čistotu konečného produktu... Povedal by som, že by sme mali brať video ako základný, nedbalý, ale informatívny náčrt toho, ako syntéza funguje.
A na výrobu plynu nepotrebujete kyselinu sírovú... Môžete použiť aj kyselinu muriatovú/kyselinu chlorovodíkovú. To je to, čo používam ja... Nie je to prchavé, ani to nevytvára žiadny tlak, ktorého by ste sa mali obávať... Damp rid je chlorid vápenatý, ktorý reaguje s kyselinou muriatovou a vytvára plyn hcl... Množstvo nie je kritické... Stačí asi 1/8 šálky Damp Rid a len toľko muriatovej, aby sotva pokryla Damp Rid a, nasaďte uzáver s hadicou späť na stláčateľnú fľašu.Potom vložte hadičku do toho, čo splyňujete, a stlačte... Nezabudnite po stlačení odstrániť hadičku, pretože nechcete nasať kvapalinu, ktorú splyňujete.
Dúfam, že to pomôže!
DWplAsOD8j
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Musí to byť koncentrovaná muriková alebo 31 percent je v poriadku ?
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Dobre, vďaka, brat. Skúšal som nájsť aj veľa spôsobov, ako to urobiť, a naozaj môžete nasať späť kvapalinu do pohára a na koniec môžete dať malý obrátený lievik alebo odsávačku. Našiel som spôsob, ako vyrobiť plynný chlorovodík. Je jednoduché kúpiť chemický chlorid sodný a kyselinu šťaveľovú, pridať správne množstvo vody a zahriať to, aby vznikol plynný hcl, prípadne oxid uhoľnatý a oxid uhličitý, a toxické výfukové plyny sa upravia roztokom hydroxidu sodného a horiacimi liehovými lampami.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, pozorne si prečítajte tému.
>1. Koľko je na videu teplota pri miešaní červeného fosforu, jódu a efedrínu počas hodiny a pol?

HCl nemôže byť v pevnom skupenstve.
>Môže byť plynná HCL nahradená pevnou HCL?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Môže sa použitý roztok toluénu použiť druhýkrát?
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
dobrý deň všetkým, mám 6 kg efedrínu, už som začal robiť testy hypofosfátovou cestou, kyselina, ktorú mám, je na 80 %, v poriadku? alebo v akej koncentrácii by mala byť?
Po vykonaní celého procesu sa na konci oddelil olej od vodnej časti, žltý metamfetamínový olej a vytvorila sa aj hnedo sfarbená vrstva, oddelil som toluénom a hnedá farba zmizla, dekantoval som a potom som začal kryštalizáciu s HCL v plyne, znížil som to na ph 5 a nič sa nedialo, znižoval som ph až na nulu a na dne sa vytvorila veľmi hustá vrstva, dal som to na hodinu na rotačný odparovač, aby som z toho odstránil toluén a po vybratí gule z rotačného odparovača sa z toho stala taká kaša, čakal som 24 hodín, kým to vyschne a stále to bolo mokré, neviem, čo som urobil zle, ale nepodarilo sa mi vykryštalizovať cieľ, veľmi by mi pomohlo, keby ste mi mohli vysvetliť, kde som urobil chybu, ďakujem veľmi pekne

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Hladina ph by nemala klesnúť pod 5,8, opätovne extrahujte pH hydroxidom sodným na 13. A opatrne kryštalizujte

Ak hcl plyn nefunguje, skúste toto:

Vložte toluénovú vrstvu do kadičky a pridajte rovnaké množstvo čistej vody, opatrne po kvapkách pridajte hcl na pH 5,8 (pri meraní pH merajte vrstvu vody, nie toluénovú vrstvu)


Dlho intenzívne pretrepávajte a oddeľte vrstvu vody, čím sa voda odparí



Ospravedlňujeme sa za zlé eng
 
View previous replies…

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
ok, rozumiem vám, najzaujímavejšie je, že som veľmi škaredo vykryštalizoval, takže robím rekryštalizáciu?
Ďalšia maličkosť, keď som začal dávať HCl do plynu, pri dosiahnutí ph 6,0 som videl veľmi malú bielu zrazeninu. K tvorbe kryštálov dochádza vložením roztoku do mrazničky alebo ako?
ZIcuV1tx2n
WADiGFgvfX
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Pre kryštály vo forme skla:

Po skončení čistiacej fázy rozpustite metamfetamínový prášok v čo najmenšom množstve alkoholu a potom počkajte, kým sa alkohol odparí.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Stačilo oddeliť fb olej od žieravej vody v. Oddeľovací lievik premyť fb olej rovnakým množstvom dh20 zlikvidovať dh20 potom pridať rovnaké množstvo bezvodého acetónu tritrovať kyselinou hcl, kým pH nebolo 5,8 pridať 1 ml dh20 na každý gram meth hcl potom odparovať skôr, ako sa vám na vrchu vytvorí šupka t dať to do tmavej skrine a nechať prírodu robiť svoju prácu netreba plynofikovať a komplikovať veci
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Práve som si to prečítal správne pH 0 veľké nie nie musíte ho znova uvoľniť a váš produkt sa stratí aj z pohľadu na vašu kadičku, ktorú ste opásali pri destilácii a priniesli žieravinu spolu s olejom pri destilácii či už jednoduchej alebo parnej nie ďalej ako do štvrtiny cesty kondenzátorom vám tlak pary ok pomaly a isto tu vyhráva pacient
Taktiež nebudete vyrábať ľad kúpou splyňovania produktu, budete vyrábať biely prášok, ktorý sa musí prefiltrovať a premyť bezvodým acetónom a potom rekryštalizovať pomocou dh20 alebo rozpúšťadla
 
Top