Metamfetamín z efedrínových tabliet

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Koľko tiosíranu sodného mám použiť v pomere opisu ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ťažko o tom uviesť kľúčové množstvo, ale je potrebné použiť približne 4/1 použitého jódu
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Ahoj, kupujem všetky zložky, ale nemôžem kúpiť 7℅ jódovú tinktúru v mojej krajine. Môžem kúpiť len tinktúru s jodičnanom sodným 50℅, jodidom draselným 50℅ 0,18mg/126,66℅ je možné ju použiť alebo ju mám nejako extrahovať
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Objednajte si ho z aliexpresu bude lacnejší, čistejší a možno aj rýchlejší lol
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ak potrebujete správny jód dm me a ja vás uvediem na správnu cestu fuck 7,,,, %shit hypo to ak potrebujete
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Len aby každý vedel, že si môžete kúpiť laboratórny jód z Aliexpressu za lacný peniaz. Nebude uvedený ako jód, ale obraz bude jód. Dostal som asi 100 gramov pred rokom alebo tak a nedávno som skontroloval a stále existuje veľa zoznamov, len si musíte vziať čas a pozrieť sa, môžete tiež nájsť testosterón a ďalšie veci na aliexpress, ak viete, čo robíte.

Teraz potrebujem vedieť špecifikácie pre malý červený p synth. Mám všetko laboratórne vybavenie. Nechcem strácať svoj PSE s neúspechom.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Dobrý deň, dnes som mal problém s generovaním plynného hydrochloridu. Postupoval som podľa videa a vyrobil som generátor z plynovej nádoby. Použil som 31% kyselinu chlorovodíkovú a soľ. Nebol tam pomer soli a kyseliny chlorovodíkovej, tak som pridával náhodne a nemalo to silu tlačiť plyn cez hadicu a nebublal. Hľadal som na internete a našiel som návod na použitie hliníka s kyselinou chlorovodíkovou. Môžem použiť túto metódu? Reakcia trvala len 5 sekúnd. Vie niekto, v čom bol problém s metódou soli a kyseliny chlorovodíkovej?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Musíte používať HCl a CaCl alebo H2SO4 a NaCl. Použite menší generátor, aby ste nemuseli použiť veľa materiálu. HCl a Al fólia nebudú robiť nič iné, len robiť neporiadok.
Použite malý, stlačiteľný generátor, aby ste mohli v prípade potreby plyn zatlačiť, ale dbajte na to, aby ste produkt nevysávali späť! Skúste 10-15 g CaCl alebo NaCl a možno asi 50 ml HCl alebo H2SO4. Použite jódovanú soľ. Všetko dajte dokopy, zablokujte koniec hadice a počkajte 5 minút, kým sa vytvorí tlak. Ponorte hadicu do výrobku a uvoľnite tlak, čím sa plyn prebubláva cez výrobok, ako som povedal, v prípade potreby ho stlačte, ale buďte opatrní.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Snažil som sa extrahovať rp zo zápaliek a varil som ho 2 hodiny s roztokom naoh a sivel, bublal a teraz po premytí destilovanou vodou sa zmenil na sivý prášok a trochu sa rozpúšťa, čo som urobil zle ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Prečo by ste rp varili v roztoku naoh? nie, nemal by zosivieť, po skončení by mal byť stále červený.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
evanjelium
Čo sa pokazilo, je to, že ste varili RP v NaOH 2 hodiny... odkiaľ máte návod? Práve som si prečítal celý tento príspevok a všetko je tu. Nechápeš návod, alebo si sa rozhodol, že si budeš všetko vysvetľovať po svojom, ako to budeš robiť?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ako povedal @Lordoftheshard 2, na jednoduchšiu a rýchlejšiu metódu použite kyselinu hypofosforečnú, ak ju nájdete.

Zabudnite na podložky na škrtanie zápalkami, ak nemôžete ľahko zohnať červenú, objednajte si tieto. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Navlhčite mierne acetónom a nechajte trochu nasiaknuť, zoškrabte fosfor.

Čo sa týka tvorby HCl, pozor na fóliu, môže byť násilná. Pokračujte s nejodizovanou soľou a pridávajte soľanku po kvapkách v uzavretej nádobe s hadicou von. Ak nemáte laboratórne vybavenie, postačí plastová fľaša od coly s malou hadičkou cez vrchnák.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ako postupujete pri odstraňovaní červeného p z papiera? Môžete ho jednoducho zoškrabať?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Hypofosfit sodný -> kyselina hypofosforečná <=> červený fosfor + I2 = kyselina hydriodová. Práve o nej hovorí strýko Fester, keď hovorí o bezelektrickom niklovaní. Predáva sa ako "zložka C". Alebo "R zložka" pre doplňovač, myslím. Možno máte pravdu, nie som si istý, ako presne to myslíte. Budete musieť trochu pátrať alebo sa ďalej pýtať.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Prečítajte si ich tu:

 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Ako zistiť rovnaký objem vody ? Musím ho vypočítať hodil móly ? A ako to môžem urobiť ? Spočítať to spolu ? Pseudo, i2, hypo ? Existuje nejaké riziko výbuchu alebo požiaru, keď to urobíte presne podľa opisu? Keď sa hypofosfor stretne s oxidačným činidlom, ktorým je I2, alebo sa zahreje na viac ako 130°, môže sa vznietiť. Exotermická reakcia je 290°, tak čo s tým?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Myslím si, že ste do otázky rovnakého objemu vložili veľa myšlienok, stačí, ak do balóna vložíte rovnaké množstvo alebo o niečo menej ako všetko ostatné
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Ďakujeme za všetky vaše rady. Snažím sa to všetko uder pochopiť, takže chcem vedieť všetky podrobnosti. Takže je to v poriadku, keď to urobím od oka ? Myslela som, že v chémii sa nič nerobí od oka
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Poviem vám, ako som to urobilA do vody z vodovodu som dal toľko, koľko som dal na reakciu, alebo o niečo viac


Vždy je zavádzajúce robiť to od oka, ale otázka rovnakého objemu v recepte je pravdepodobne podobná tejto
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Ak sa vznieti, ako môžem neutralizovať oheň ? Môžem použiť normálny hasiaci prístroj alebo mám použiť piesok ?
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Môžem dostať neobmedzené množstvo pseudoefedrínových tabliet, ale mám určité pochybnosti s tabletkami, čo sa deje, že obsahujú tieto účinné látky: Pseudoefedríniumhydrochlorid 60 mg / Chlorfenamínmaleinát 4 mg a klasické pomocné látky .....

Existuje spôsob, ako z týchto tabletiek získať pseudoefedrín?
( Môj jazyk je španielčina, ale snažím sa písať čo najlepšie. Ak by ste mi mohli pomôcť, budem vám vďačný.)
BeSZFUJwV1
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, mám niekoľko otázok.
1. Môže sa namiesto zmesi etanolu a metanolu na oddelenie tabletiek použiť dichlórmetán? A vyrieši sa tým problém s aspirínom/kofeínom?
2. Aké gramy jódu treba použiť na prípravu roztoku jódu? Alebo tam môžem rovno strčiť tuhý jód? (Ak áno, akú hmotnosť?) Používam bp98
 
Top