Metamfetamín z efedrínových tabliet

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
u použite túto syntézu (kliknite). Na záver pridáme vodný roztok zásady na základné pH (>10). Na extrakciu sa môže použiť toluén. Extrakciu môžeme premyť vodou, soľným roztokom, tiosíranom (na premytie zvyšného jódu). Reakcia je dobre škálovateľná, ak je k dispozícii potrebné vybavenie (dobré miešanie, dostatočný objem banky a kontrolovaný reflux). Škálovanie sa však musí vykonávať postupne (ak nie sú skúsenosti)
 
Last edited by a moderator:

ice

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, postupujem podľa moskovskej cesty. V poslednom kroku sa do extrakčného roztoku toluénu vpustí plynný chlorovodík a na rozdiel od bieleho prášku na videu sa v stene kadičky získajú niektoré priehľadné kryštalické látky. Jednoducho nemôžem vystáť ostrý zápach plynného chlorovodíka. Keď sa roztok toluénu na konci vyleje, na dne kadičky je stále malé množstvo žltej olejovitej kvapaliny. Nezavádzam dostatočné množstvo chlorovodíka?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Dobrý deň, dnes som mal problém s generovaním plynného hydrochloridu. Postupoval som podľa videa a vyrobil som generátor z plynovej nádoby. Použil som 31% kyselinu chlorovodíkovú a soľ. Nebol tam pomer soli a kyseliny chlorovodíkovej, tak som pridával náhodne a nemalo to silu tlačiť plyn cez hadicu a nebublal. Hľadal som na internete a našiel som návod na použitie hliníka s kyselinou chlorovodíkovou. Môžem použiť túto metódu? Reakcia trvala len 5 sekúnd. Vie niekto, v čom bol problém s metódou soli a kyseliny chlorovodíkovej?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Musíte používať HCl a CaCl alebo H2SO4 a NaCl. Použite menší generátor, aby ste nemuseli použiť veľa materiálu. HCl a Al fólia nebudú robiť nič iné, len robiť neporiadok.
Použite malý, stlačiteľný generátor, aby ste mohli v prípade potreby plyn zatlačiť, ale dbajte na to, aby ste produkt nevysávali späť! Skúste 10-15 g CaCl alebo NaCl a možno asi 50 ml HCl alebo H2SO4. Použite jódovanú soľ. Všetko dajte dokopy, zablokujte koniec hadice a počkajte 5 minút, kým sa vytvorí tlak. Ponorte hadicu do výrobku a uvoľnite tlak, čím sa plyn prebubláva cez výrobok, ako som povedal, v prípade potreby ho stlačte, ale buďte opatrní.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Snažil som sa extrahovať rp zo zápaliek a varil som ho 2 hodiny s roztokom naoh a sivel, bublal a teraz po premytí destilovanou vodou sa zmenil na sivý prášok a trochu sa rozpúšťa, čo som urobil zle ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Prečo by ste rp varili v roztoku naoh? nie, nemal by zosivieť, po skončení by mal byť stále červený.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
evanjelium
Čo sa pokazilo, je to, že ste varili RP v NaOH 2 hodiny... odkiaľ máte návod? Práve som si prečítal celý tento príspevok a všetko je tu. Nechápeš návod, alebo si sa rozhodol, že si budeš všetko vysvetľovať po svojom, ako to budeš robiť?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
@xena

1- Ak máte s touto problematikou problém, odčítajte metódou a/b.

2- Čo máte na mysli, keď hovoríte o roztoku jódu?
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1. Nemám s tým naozaj problém, len ma zaujímalo, či sa môže použiť dichlórmetán? Ak efedrín nie je rozpustný v dichlórmetáne, malo by to fungovať správne?
2. Ignorujte to, práve som si to prečítal znova, kryštáliky dáte rovno dovnútra.

 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Počul som, že pri syntéze metamfetamínu z efedrínu alebo pseudoefedrínu vzniká namiesto racemického metamfetamínu dextrometamfetamín bez toho, aby sa museli oddeliť izoméry, je to pravda?

Bolo mi povedané, že pri syntéze dextro-metamfetamínu z P2P stačí oddeliť izoméry.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ak máte požadovaný prírodný efedrín, a nie syntetický racematický.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
V mnohých vláknach sa vysvetľuje, ako môžem vykonať "syntézu efedrínu", ale neviem povedať, či získam prírodný efedrín, ako ste uviedli na výrobu dextrometamfetamínu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tieto syntézy poskytnú racemát ef. Iba extrakcia prírodných surovín alebo separácia izomérov.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pilotný projekt: Áno. Predpokladám, že hovoríte o videu "červený p kuchár 101". Sú to veľmi základné pokyny a náčrt postupu. Red-p, jód a pseudoefedrín a trochu vody spolu určitý čas reagujú. Výsledný roztok sa prefiltruje. Tiosíran sodný sa pridáva do lúhu počas kroku bazifikácie, aby pomohol odstrániť zvyšky nečistôt z roztoku jódu/fosforu/PSE. Lúh sa pridáva na bazifikáciu roztoku. Voľný metán sa vytlačí ako olej. Rozpúšťadlo sa pridá na zachytenie oleja, ktorý sa potom odplyní, aby sa z roztoku vyzrážali kryštály. Prepláchnite acetónom (nie je vo videu), aby ste pomohli ďalšiemu čisteniu. Úplne ho vysušte a váš výrobok je hotový.
 

pilotenn

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ďakujeme vám za pomoc.

Koľko tiosíranu sodného mám pridať a či môžem ako rozpúšťadlo použiť éter a vrstvu na vrchu odoberiem a prebublávam v plynnom chlorovodíku ako vo videu, ďakujem
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nie som odborník, toto je len to, čo som sa naučil počas štúdia, osobne som to nerobil (zatiaľ). Zdá sa, že každý recept je iný, čo sa týka pomerov, nemám svoj vlastný na to, čo funguje. Sám som sa len dozvedel o používaní tiosíranu sodného ako súčasti procesu. Na každý 1 gram PSE sa použije 0,05 tiosíranu. Takže ak použijete 10 gramov PSE, použijete iba POLOVICU GRAMU ( 0,5 ) tiosíranu - takmer nič. Tu je zdroj
Píše sa v ňom, že ďalej odstraňuje nečistoty, nezreagovaný jód a vedľajší produkt reakcie nazývaný aziridín. Zdá sa, že máte správnu myšlienku. Verím, že éter funguje, ale údajne existuje lepšia voľba, počul som, že iní prisahajú na colemanské palivo alebo toluén.

Nezabudnite pomaly pridávať roztok NaOH a tiosíranu do zreagovaného filtrovaného produktu.
POZNÁMKA: Neviem, či je lepšie pridať NaOH a tiosíran priamo, alebo je lepšie vytvoriť roztok H2O. Vidím rôzne metódy na dosiahnutie rovnakých výsledkov, ale želám si, aby som mal skúsenosti, pretože by som poznal rozdiel a mohol sa podeliť o poznatky. Takže sa ospravedlňujem z tohto konca. Toto všetko je pre mňa "teoreticky". Keby som mohol získať potrebný PSE, bol by to iný príbeh.

Každopádne, keď sa dostanete na Ph 13-14, metyléterový základ sa z roztoku vytlačí do vrchnej vrstvy. Opäť, tu pridáte rozpúšťadlo, aby ste zachytili váš produkt a oddelili vrchnú vrstvu. Tu sa vytvorí plyn HCl a snehová guľa :} Prefiltrujte a vysušte a je to v poriadku. Potom môžete naliať acetón na premytie a ďalšie čistenie. Potom môžete použiť suchú IPA na rekryštalizáciu perfecto - samozrejme, že acetónom a IPA stratíte množstvo, ale vyššia kvalita vás chytí za srdce oveľa viac ;] Veľa šťastia, brat, prajem ti úspech o7
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton dobrý deň, pane, čo sa týka moskovskej cesty, mám malý problém vo fáze, keď miešam toluén do voľnej bázy, kde sa v metóde moskovskej cesty píše, že toluénový extrakt má číru až bledožltú farbu, zatiaľ čo môj vyzerá ako načervenalá čajová voda. otázka znie, kde je moja chyba? mimochodom na dávkovanie som postupoval podľa videa JBSC na youtube. vďaka vopred
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Pravdepodobne je to podfarbené nejakými vedľajšími produktmi. Konečný produkt môžete prečistiť, aby ste ho získali čistý.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
@faizdh20 Ťažko povedať, kde, pretože nikto nevie, čo ste urobili. Učím sa podľa rovnakého vzoru ako ty, možno si budeš chcieť pozrieť môj príspevok s názvom "moja verzia toho, ako NEvariť", kde nájdeš nejaké riešenie problémov. Myslím si, že máte nadbytok nezreagovaného jódu, iné nečistoty alebo možno len potrebujete lepšie filtrovať, ale sám nemám jasno. Vytlačil sa vám olej po založení?
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
ok pane, možno by som mal skontrolovať príspevok, vďaka
 

revoker20

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Môžete mi dať stručné a jasné pokyny krok za krokom k procesu, ktorý potrebujem urobiť? ak vám to nevadí, potrebujem fotografie ako vizuálnu referenciu na každú časť. ospravedlňujem sa, že sa na to pýtam, pretože moja angličtina je zlá. takže je to pre mňa trochu mätúce.
 
Top