Metamfetamín z efedrínových tabliet

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
dobrý deň všetkým, mám 6 kg efedrínu, už som začal robiť testy hypofosfátovou cestou, kyselina, ktorú mám, je na 80 %, v poriadku? alebo v akej koncentrácii by mala byť?
Po vykonaní celého procesu sa na konci oddelil olej od vodnej časti, žltý metamfetamínový olej a vytvorila sa aj hnedo sfarbená vrstva, oddelil som toluénom a hnedá farba zmizla, dekantoval som a potom som začal kryštalizáciu s HCL v plyne, znížil som to na ph 5 a nič sa nedialo, znižoval som ph až na nulu a na dne sa vytvorila veľmi hustá vrstva, dal som to na hodinu na rotačný odparovač, aby som z toho odstránil toluén a po vybratí gule z rotačného odparovača sa z toho stala taká kaša, čakal som 24 hodín, kým to vyschne a stále to bolo mokré, neviem, čo som urobil zle, ale nepodarilo sa mi vykryštalizovať cieľ, veľmi by mi pomohlo, keby ste mi mohli vysvetliť, kde som urobil chybu, ďakujem veľmi pekne

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Stačilo oddeliť fb olej od žieravej vody v. Oddeľovací lievik premyť fb olej rovnakým množstvom dh20 zlikvidovať dh20 potom pridať rovnaké množstvo bezvodého acetónu tritrovať kyselinou hcl, kým pH nebolo 5,8 pridať 1 ml dh20 na každý gram meth hcl potom odparovať skôr, ako sa vám na vrchu vytvorí šupka t dať to do tmavej skrine a nechať prírodu robiť svoju prácu netreba plynofikovať a komplikovať veci
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Práve som si to prečítal správne pH 0 veľké nie nie musíte ho znova uvoľniť a váš produkt sa stratí aj z pohľadu na vašu kadičku, ktorú ste opásali pri destilácii a priniesli žieravinu spolu s olejom pri destilácii či už jednoduchej alebo parnej nie ďalej ako do štvrtiny cesty kondenzátorom vám tlak pary ok pomaly a isto tu vyhráva pacient
Taktiež nebudete vyrábať ľad kúpou splyňovania produktu, budete vyrábať biely prášok, ktorý sa musí prefiltrovať a premyť bezvodým acetónom a potom rekryštalizovať pomocou dh20 alebo rozpúšťadla
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Hladina ph by nemala klesnúť pod 5,8, opätovne extrahujte pH hydroxidom sodným na 13. A opatrne kryštalizujte

Ak hcl plyn nefunguje, skúste toto:

Vložte toluénovú vrstvu do kadičky a pridajte rovnaké množstvo čistej vody, opatrne po kvapkách pridajte hcl na pH 5,8 (pri meraní pH merajte vrstvu vody, nie toluénovú vrstvu)


Dlho intenzívne pretrepávajte a oddeľte vrstvu vody, čím sa voda odparí



Ospravedlňujeme sa za zlé eng
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Skúste vyčistiť kryštály:

Umiestnite filtračný papier do skleneného lievika a rozotrite všetky kryštály v tenkej vrstve prášku na filtračný papier, Potom umyte kryštály bezvodým acetónom a potom ich vysušte.

Ak sa stále vyskytujú nečistoty, reakcia počas konštrukcie je infikovaná príliš veľkým množstvom nečistôt, skúste moskovskú cestu
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Pre kryštály vo forme skla:

Po skončení čistiacej fázy rozpustite metamfetamínový prášok v čo najmenšom množstve alkoholu a potom počkajte, kým sa alkohol odparí.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Je zlé, ak na extrakciu PSE použijem etanol ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Nikdy som nevidel, že by to niekto robil s etanolom, a rád by som pripomenul, že etanol je drahší ako toluén a etanol má menej rozpúšťadiel ako toluén
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Rozpustil som PSE v etanole, roztok bol zakalený, trochu som roztok zahrial a roztok sa vyčistil.
Potom som ho rozložil na veľké zrkadlo pre lepšie odparovanie a vytvorili sa kryštály vyzerajúce trochu ako biela pleseň. Nie som si istý, či obsahujú PSE.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Dá sa to rozoznať podľa chuti...

Viem, že je to nechutné a nezdravé, ale pse nie je droga v postupe, takže ju môžete s pokojom ochutnať.

Chuť pse je mimoriadne horká, zatiaľ čo chuť metamfetamínu je kyslá

Ak ste si istí, že máte pse, postupujte podľa postupu odstránenia, ktorý som uviedol vyššie
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Prefiltrujte si etanol s pse v ňom, potom si zaobstarajte elektrický wok s ventilátorom, ktorý fúka nad jeho hornú časť, a odparujte etanol z ľavej strany s pse
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Môžeme na to použiť tekutý efedrín?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, ako sa nazýva "tekutý efedrín"? Efedrín a efedríniumchlorid sú pevné látky.

P.S. Nespamujte rovnakou otázkou v rôznych témach.
 
View previous replies…

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Výťažok z rastliny efedrín, ktorý sa nazýva efedrínový extrakt, je však v tekutej forme. Môžeme oddeliť efedrín v tekutom stave jeho odparením?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Extrahujete molekuly efedrínu pomocou rozpúšťadla. Rozpúšťadlo sa odparí a získate čistý efedrín. Efedrín + rozpúšťadlo nie je "tekutý efedrín", je to zmes. Áno, môžete.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Dobrý deň, chcem vyskúšať moskovský spôsob, ale som trochu zmätený. chcem ísť krok za krokom podľa videa, ale video sa líši od opisu, môže mi niekto pomôcť, aby som to pochopil? v opise sa uvádza, že refluxácia je potrebná 24 hodín, ale vo videu sa nikde neuvádza. vynechali to alebo používajú iný spôsob? A tiež na čo sa používa tiosíran sodný a kedy? vo videu ho nemali. čo sa týka fosfánového plynu, mohol by som použiť exhoustový ventilátor vyrobený na pestovanie buriny? je dosť silný a má uhlíkový filter, fungoval by na zápach výparov? posledná otázka sa týka výroby ľadu. Červený príspevok G. Pattona o výrobe ľadu a rád by som to vyskúšal, ale nie som si istý, či by to fungovalo s pseudoefedrínovou metánovou bázou rovnako ako pri spôsobe P2P. ak áno, od ktorého kroku by som mal začať s pseudoefedrínovou bázou? Niektorí chlapci povedali že jeho príspevok je falošný je to pravda ? alebo chlapci len nevedeli hovno ? vďaka za všetky repliky veľmi by mi to pomohlo a ospravedlňujem sa za moju angličtinu
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Nepočúvajte tých zmrdov, ktorí hovoria, že
3ng tento príspevok nie je pravdivý
1 tiosíran sodný sa používa na zničenie akéhokoľvek jódu a farby pri vykonávaní rp/hi cesty, preto hovorím ľuďom, aby používali kyselinu hypofosforečnú, pretože nemusíte odfiltrovať červený fosfor a použiť tiosíran sodný a nemusíte refluxovať 24 hodín pri použití tejto metódy stačí 4 až 8 hodín
2 môžete výfukový ventil, ktorý sa pripojí k uhlíkovému filtru, s kanálom umiestneným 2 metre nad kondenzátorom, ak máte na ventilátore reguláciu otáčok, nemajte ho prepnutý na plochú tyč, nepestujeme tu drogy, chceme len presunúť jedovatý plyn z priestoru, v ktorom varíte, majte kanál, ktorý je v prednej časti ventilátora, a potom ďalší kanál v zadnej časti ventilátora, ktorý ide k uhlíkovému filtru, majte uhlíkový filter mimo priestoru, v ktorom varíte, umiestnite kanál v prednej časti ventilátora 2 metre nad kondenzátor
3 Použitie meth fb vyrobeného z pseudo bude fungovať lepšie pomocou metódy, ktorú zverejnil G Patton, na výrobu ľadu ako p2p všetok správny ľad bol vyrobený z pseudo a eph, ktorý produkuje DMeth predtým, ako sa na pseudo a eph nasadila svorka
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Predtým, ako sa zjebú tabletky Sudafedu s gákmi atď. 1000 škatuliek Sudafedu v 25-litrovom plastovom bielom vedre určenom na potraviny najprv vymyte 12 l metylovaného liehu horúceho vo vedre miešadlo na farby na akumulátorovej vŕtačke miešajte, kým sa všetko nerozpustíumiestnite vedro na lavicu s vekom nechajte ho, kým sa metanol nerozpustí, potom položte ďalšie vedro na zem a prelejte metanol z vedra na lavici do vedra na zemi a uistite sa, že ste nevysali žiadne z hovna, ktoré sa usadilo na dne vedra
Teraz tento postup zopakujte dvakrát, ale tentoraz použite vždy len 8 l meto, teraz s vašimi tromi výplachmi nahromadenými v spodnom vedre to nalejte do elektrického woku s ventilátorom, ktorý fúka nad jeho vrchom, robte to vonku, pretože koncentrácia kvapaliny klesá, napĺňajte wok, kým sa všetko meto neodparí, vezmite si bambusovú lyžicu, ale plochú, a pracujte s pseudo, kým nezaschne na prášok, potom umyte pseudo bezvodým acetónom a je hotovo.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Koľko tiosíranu sodného mám použiť v pomere opisu ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ťažko o tom uviesť kľúčové množstvo, ale je potrebné použiť približne 4/1 použitého jódu
 
Top