Sinteza mefedrona (4-MMC); enostavna izvedba - visok izkoristek

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Zelo nenavadno je, kaj se dogaja tukaj. Objaviš metodo in namesto spodbudne razprave prvi komentar pošlje očitno zmeden fant, ki lahko vse naredi veliko bolje in hitreje. Kako to naredi ?, nam ta retard ne pove.

Potem se pojavi naslednji in hoče s psevdoznanstvenimi prispevki in analizo na daljavo očrniti metodo ter tako pridobiti stranke za svoj posel s sintezo, sumljivo.

In končno, prof. pametnjakovič, objavi nekaj ciničnih komentarjev in poda natanko 0 konstruktivnih predlogov.

Tukaj nismo na sodišču, ničesar mi ni treba dokazovati. Čistost vzorca iz akademske različice je bila opravljena v profesionalnem laboratoriju s spektri NMR, infrardečimi in UV-spektri, masnimi spektri z ionizacijo z elektrorazprševanjem itd.

Dvakrat bom premislil, ali naj sploh kaj objavim, zato je to nesmiselno. V dobrem starem panjskem forumu se je gojil povsem drugačen slog. Kakšna škoda.
 
View previous replies…

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ne jemljite osebno tega, kar objavljajo ljudje tukaj, nekateri od njih so pametnjakoviči, drugi vedo, kaj govorijo, vendar bi raje zaslužili denar s svojimi metodami sinteze in ne razumejo, kaj pomeni deljenje znanja.

Objavite svoje reakcije in metode, vsi jih lahko delimo in se iz njih učimo.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Researcherr
hvala za prijazne besede. Imate prav, te fante je treba preprosto ignorirati, čeprav v nekaterih dneh ni tako lahko *grin`*.
Mimogrede, poglej, kaj ti je ta šaljivec odgovoril. Tam postavljam diagnozo na daljavo: duševna motnja v napredni fazi. Bodite previdni.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Za neumneže: moj podpis je namenjen predvsem zlizanim ritem, ki mi pišejo v zasebna sporočila z vprašanji o tem, kako izdelati 10 kg naenkrat, nekateri med njimi očitno mislijo, da sem jim kaj dolžan. Moj podpis pomeni, da ne bom zastonj pomagal zajebanim tovarnam. Morate biti sposobni sprejeti kritiko do kraja, ali menite, da je vaše delo koristno za skupnost? Ne, ni, v sosednjih temah in produkciji je vedno večja in čistost je očitno, tudi brez analize, večja. Če mislite, da ste naredili nekaj edinstvenega, potem se motite.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@w2x3f5 Predlagam, da končate razpravo in pustite drugim članom foruma, da se odločijo, kaj je zanje vredno in kaj ne.
Menim, da tekmovanje o tem, kdo ima boljše metode, ni v duhu ustanoviteljev tega foruma.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Povedal sem vam vse o vaši metodi, izkoristku snovi in nečistotah. In nikomur ni treba povedati, če ne vidite za seboj.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Prikaži, kakšen kristal dobiš, če rečeš, da sem naredil čisti mmc
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
U reči u lahko uporabimo za umivanje
Tetrahidrofuran, (Aceton)
Ne, samo alkohol IPA in etilacetat prav tako lahko uporabite in je veliko več, da bi dobili v veliko državi
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
gotovo, lahko uporabite druga topila. Po mojih izkušnjah ima THF preprosto najboljši učinek čiščenja, še posebej boljši od acetona.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Zdaj je tvoja umazana, ko vržeš kislino in aceton moja je xD totalno belo mleko, ko ne potrebuješ pranja kadar koli xD
 

Attachments

  • txh1CYjAuc.jpeg
    txh1CYjAuc.jpeg
    4.9 MB · Views: 261
  • Ff0vq2pweK.jpeg
    Ff0vq2pweK.jpeg
    5.2 MB · Views: 595

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Čestitke, torej je vaš izdelek po končanem reakcijskem času in pred kakršnim koli pranjem/čiščenjem videti takole, drži? Če je tako, nas vse zanima vaša skrivnostna metoda, s katero iz reakcije, ki sama po sebi ni čista z nekaj stranskimi reakcijami, dobite superčisti izdelek. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nothing I throw acid and aceton mix and get this all.u need know what u do freebase I made in 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
:unsure: 30 min. potem topilo ne more biti DCM, morda etilacetat? In potem dodamo aceton in 37% HCl? Ali sem se približal? :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Super (y)(y)(y), poskusil bom, kakšno temperaturo uporabljate?
 

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Služba Wickr.me/singal/tegram Potrebujete odgovore na vprašanja, zanesljivo plačilo ali vzpostavitev sodelovanja :)
 
Top