Sinteza mefedrona (4-MMC); enostavna izvedba - visok izkoristek

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Čestitke, torej je vaš izdelek po končanem reakcijskem času in pred kakršnim koli pranjem/čiščenjem videti takole, drži? Če je tako, nas vse zanima vaša skrivnostna metoda, s katero iz reakcije, ki sama po sebi ni čista z nekaj stranskimi reakcijami, dobite superčisti izdelek. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nothing I throw acid and aceton mix and get this all.u need know what u do freebase I made in 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Služba Wickr.me/singal/tegram Potrebujete odgovore na vprašanja, zanesljivo plačilo ali vzpostavitev sodelovanja :)
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
No, če naredim svoj 4mmc preveč čist in ne stimulira, bi verjetno samo šel v slogu 2009-10 in mešal metilon z mefedronom, ki je v preteklih letih dobil nekaj neverjetnih vzponov iz te kombinacije.
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Se spomnite, koliko miligramov metilona in koliko mefedrona je bila ta kombinacija?
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ali je pri tej reakciji obvezen rotovap?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
@thevines2: Tako se počutim tudi jaz. Ni mi vseeno, koliko boljša so umazana zdravila, bolje je to nadomestiti z drugo čisto snovjo. Umazane droge so tako ali tako samo več neznanih snovi.

@K-Cyanide: Kako naj vem, da v vašem izdelku ni nereagiranega prekurzorja, stranskih produktov in HCl? Aha, imaš, zato je toliko boljši. Tudi čistilo za odtoke lahko vdihavate in se boste počutili prijetno, ampak ali bi se morali??

Naredite čisti izdelek. Nikomur ni všeč? Buhuhu, naredite nekaj drugega, kar jim je všeč, in to na pravi način. Met lahko naredite v gasilnem aparatu s starimi baterijami, ampak ali bi morali??

Ste tako dobri, zakaj ne izolirate izomerov in stranskih produktov, opravite biološko analizo in nato pošljete v masno specifikacijo? Tako boste lažje opravili študijo in ugotovili, ali svojim strankam ponujate slab izdelek. Ali vas to zanima ali je to denar za vas?Retorično.

Vaša metoda je slaba. Vsi to vedo. Tako kot vi. Imate odnos "dovolj dobro za ulico" in to se mi zdi žaljivo. Verjetno si jo tudi ti zmanjšuješ s kofeinom in otroško formulo, kajne? Vaš 4mmc ne spodbuja? Si pozabil na izomer R ali kaj? Videl sem lepe kristale 4mmc, ti pa imaš zagorel prah, ki mu praviš 99 % in ni stimulativen? Si lažnivec in ulični preprodajalec. Vsak korak vaše metode je smet, zato se ta nit pojavlja vsak dan in opozarja na vaše napake in vaš strupeni način življenja. Zelo primerno uporabniško ime, brat. Vedel si, kaj počneš lol

Zato se sprašujem, kaj je boljše, cigarete ali nikotin?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Če bi bilo nereagiranega predhodnika zelo veliko, bi vam raztrgal meso z obraza. Že samo nežen vonj je zelo boleč, kar je verjetno meja 1 mg ali manj
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Poleg tega, katero čistilo za odtoke je prijetno na otip? Imam HCL+H²O, H²SO⁴ in NaOH. Če je to kaj drugega, ga bom dobil, vendar ste me pustili v zanimanju. Hvala za tvoj dragoceni prispevek!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ne verjamem, da je to evangelij. Osebno lahko rečem, da je pri dekstrometamfetamin.HCl in pri amfetaminskih soleh mogoče veliko pridobiti z odstranjevanjem tudi najmanjših nečistoč. Pridobitve so v "jasnosti uma" in v zelo lahkem zmanjšanju količine. Seveda bi lahko imeli drugačno definicijo "želenih učinkov", ki so bili opredeljeni z uporabo običajnega trgovskega sranja, ki je amfetamin spremenilo v delirant, vendar, iskreno povedano, to ni moj problem.

Pri 4-MMC imam občutek, da lahko pride do stranske reakcije, ki vključuje karbonilni del, zlasti če se uporabi presežek metilamina. Prav tako sem nekoliko presenečen, da se nihče ne ukvarja z odstranjevanjem broma, ko barva jasno kaže, da je še vedno prisotnih veliko sranja (rdeča/rožnata), brez bisulfita, tiosulfita ali oglja, zakaj ne?

@DavidNichols Reduktivne aminizacije ni. Gre za substitucijo.

Vsi vljudno začnite zmanjševati popustljivost drugih in tudi vsi nehajte objavljati "ex cathedra" "govorjenje v imenu boga". Konec koncev vsi kuhamo samo z vodo in ne gre za "zmago", okej?

thx
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
presežek nukleofila (metilamin) zmanjša verjetnost reakcije sekundarnega amina z bromoketonom, saj je sekundarni amin bolj reaktiven.
s pogojem, da je vzel suh bromoketon, najverjetneje ni bilo prostega broma, vendar barva raztopine jasno kaže na veliko količino nečistoč v prvotnem bromketonu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Seveda je v njem krvavi brom, saj ga vidite!
Preprosto, kot je: V rdečkasto raztopino dodajte nekaj tiosulfata v vodi, dokler ne postane brezbarvna. Brom se je spremenil v bromid.

Ugotovili boste, da ima vsaka reakcija, ki vključuje brom, takšen korak, pri tistih, ki ga nimajo, pa se kot nadaljnji korak uporablja čiščenje s kromatografsko kolono.

Prav tako bi stavil, da je metilamin kot primarni amin bolj reaktiven, veliko bolj reaktiven kot metikation kot sekundarni amin, da ne govorimo o zelo verjetnih steričnih ovirah.
Težko pa razumem, zakaj metilamin ne bi mogel reagirati s keto skupino, kar ne bi bil problem, če bi se bromoketon že pretvoril v sekundarni amin, saj se potem tvori samo imin, ki se bo ob stiku z vodo vrnil, če pa se to zgodi na bromoketonu, se bo tvoril amin in bromo bo zamenjal OH-, hidroksil....
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Takšne barve so lahko tudi posledica neželenih reakcij, vendar je bromoketon nedvomno vredno sprati z natrijevim tilosulfatom ali testirati na prosti brom. Menim, da gre najverjetneje za dibromoketon in/ali delno bromiranje v obroč.
Sekundarni amini so bolj reaktivni, metkatinon pa ima sterične ovire. Da boste bolje razumeli to reakcijo, vam priporočam, da preučite analizo nečistoč v mefedronu; obstaja veliko število znanstvenih del z analizo nečistoč. Na kratko, odkrivajo nečistoče samokondenzacije katinona (končni produkt je imidazol), kondenzacije katinona z bromoketonom, nisem pa opazil nastanka imina pri reakciji kondenzacije katinona z metilaminom.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
To sem storil le enkrat v zelo majhnem obsegu in v nobeni od plasti ni bilo sledu o pomaranči. Pravzaprav sem najprej mislil, da sem se zmotil, ker tukaj vidim veliko fotografij z oranžno barvo.
 

HOLLANDSFINEST

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
zelo jasna tema, hvala za delitev tega znanja 🙏
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
ali mi lahko kdo pošlje metodo?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
brat, zakaj ne freebase 4-mmc in destill incase rotovap ?

Kakšno je vrelišče v prostem obratu in vakuumu, ali veste?
 
  • Like
Reactions: $!$

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
potrebujete zelo močan vakuum reda 10 mikronov, prosta baza mefedrona se zelo enostavno samokondenzira, v skladu s tem je potrebno vrelišče vsaj manj kot 100 stopinj, še bolje pa še nižje.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
@K-cianid
Hvala za ta podroben postopek. IMHO je dejansko eden najboljših tukaj.
 
  • Haha
Reactions: $!$

Woody

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni, fantje. Dobil sem nove kemikalije in z njimi moja zadnja znana sinteza z brom toluenom in metilom ne deluje. 4klorofenil-1-bromoetil-keton, za topilo dcm. Po reakciji poskušam zakisati, vendar ni kapljic moke. Prenehala sem mešati in nastali sta dve plasti, ki sem jih dala v ločene posode, in ena od posod je začela kristalizirati. Dobil sem malo več kot 10 % kristalov in veliko mastne lepljive rumenkaste paste... Ali me lahko kdo pelje na pot?
 
Top