Sinteza mefedrona (4-MMC); enostavna izvedba - visok izkoristek

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Lahko ga naredite veliko hitreje in ne potrebujete uporabe laboratorijske opreme. Vidim, da je u narejen za zabavo, če bo u treba narediti na ta način u treba plačati veliko monay za opremo.
Uporabljate tudi preveč kemikalij.
Ko mečete kislino, mora biti vaš prah bel, ne kot kokain. V velikem obsegu uporabljate preveč acetona in izgubite veliko časa za pranje prahu.
Pri uporabi dcm lahko dobite 81 % prahu, 75 % kristalov.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Kratka posodobitev: Drugi pridelek je prinesel še 24,81 g, tako da je skupni pridelek 335,57 g ali 85,94 % na mesečni osnovi. Slabo? Z rezultati sem zelo zadovoljen.

@tucoXxxX: Ob upoštevanju dodatnega donosa boste potrebovali 1000*500/335,57, kar pomeni 1490 g bromoketona.

@w2x3f5: Spoštujem vaše mnenje, vendar se z njim ne strinjam. Temperatura ne more biti previsoka, saj druge poti z različnimi topili uporabljajo višje temperature. RM ni zavrel, imenoval bi ga blag refluks.
Prav tako dvomim, da je trajanje 2,5 h predolgo, saj so bile v RM še vedno sledi nereagiranega bromoketona. In barva surovega proizvoda je videti temnejša, kot je v resnici.

Nekaj besed lovcem za ultračistim 4-MMC. Paradoks, da imajo ultra čiste snovi manj zaželene učinke kot druge z nekaterimi nečistočami, je dobro znan. To še posebej velja za 4-metil metkatinon oziroma mefedron. Vem, o čem govorim, saj sem snov sintetiziral po poti, ki jo uradne enote LE po vsem svetu uporabljajo kot standard za testiranje (vsaj pred nekaj leti so to počele). Način uporablja MeHCl in trietilamin, po reakciji je bila izvedena ekstrakcija a/b, nato pa je bila snov izločena iz raztopine butanola z etrom in rekristalizirana iz THF. Rezultat je bil več kot 99 % čist produkt, zdaj pa ugibajte, kako se je obnesel pri bioloških preskusih? Bingo! Slabši in zelo šibek.....
Priložena slika prikazuje zdaj dvakrat opran izdelek. Predvidevam, da je učinek, ki ga lahko povzroči, že zdaj manjši kot pri prvem.

Bodite previdni, ljudje!
 

Attachments

  • GPudFSDcXg.jpg
    GPudFSDcXg.jpg
    2.2 MB · Views: 473

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Nekaj besed namenite gonilniku ultračistega 4-MMC. Paradoks, da imajo ultra čiste snovi manj zaželene učinke kot druge z nekaterimi nečistočami, je dobro znan. To še posebej velja za 4-metil metkatinon oziroma mefedron. Vem, o čem govorim, saj sem snov sintetiziral po poti, ki jo uradne enote LE po vsem svetu uporabljajo kot standard za testiranje (vsaj pred nekaj leti so to počele). Način uporablja MeHCl in trietilamin, po reakciji je bila izvedena ekstrakcija a/b, nato pa je bila snov izločena iz raztopine butanola z etrom in rekristalizirana iz THF. Rezultat je bil več kot 99 % čist produkt, zdaj pa ugibajte, kako se je obnesel pri bioloških preskusih? Bingo! Slabši in zelo šibek.....


Tudi jaz sem imel to težavo z mdma... Zanima me, ali je to zaradi polimorfizma ali česa drugega.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Zelo nenavadno je, kaj se dogaja tukaj. Objaviš metodo in namesto spodbudne razprave prvi komentar pošlje očitno zmeden fant, ki lahko vse naredi veliko bolje in hitreje. Kako to naredi ?, nam ta retard ne pove.

Potem se pojavi naslednji in hoče s psevdoznanstvenimi prispevki in analizo na daljavo očrniti metodo ter tako pridobiti stranke za svoj posel s sintezo, sumljivo.

In končno, prof. pametnjakovič, objavi nekaj ciničnih komentarjev in poda natanko 0 konstruktivnih predlogov.

Tukaj nismo na sodišču, ničesar mi ni treba dokazovati. Čistost vzorca iz akademske različice je bila opravljena v profesionalnem laboratoriju s spektri NMR, infrardečimi in UV-spektri, masnimi spektri z ionizacijo z elektrorazprševanjem itd.

Dvakrat bom premislil, ali naj sploh kaj objavim, zato je to nesmiselno. V dobrem starem panjskem forumu se je gojil povsem drugačen slog. Kakšna škoda.
 
View previous replies…

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
K-cianid
Tukaj nismo na sodišču, ničesar mi ni treba dokazovati. Čistost vzorca iz akademske različice je bila opravljena v profesionalnem laboratoriju s spektri NMR, infrardečimi in UV-spektri, masnimi spektri z ionizacijo z elektrorazprševanjem itd.

Vem, da imajo karte velike težave s polimorfi ( ta izraz uporabljam ohlapno in pomeni hidrate, kokristale itd.) Mdma ima vsaj tri oblike. Uporabljajo samo prvo obliko.

Če se boofing ali dajanje drugih oblik, kot je voda, ne reši problema.

Ali je bilo opravljeno tudi rentgensko slikanje?
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
. K-cianid

poskusno
izkoristek (%)
čistost (% površine vrha s HPLC)
vsebnost (% m/m s HPLC)
1
85.599.9599.64
2
85.999.9699.40
3
86.299.9999.77
4
86.199.9599.76


Za MDMA-HCl je bilo prej znano, da tvori eno glavno kristalno obliko (oblika I) in vsaj štiri hidrate, ki vsebujejo 0,25-1 hidratacijsko vodo. (16 ) Naš postopek polimorfnega pregleda je opredelil dve novi brezvodni kristalni obliki (obliki II in III) in ugotovil, da je oblika I najbolj stabilna od vseh treh. Obliko II je mogoče reproducirati iz različnih alkoholnih topil ter v prisotnosti etil acetata in eteričnega antisolventa. Za razliko od oblike III, ki se je po 2,5 tednih v pogojih okolja spontano pretvorila v obliko I in je ni bilo mogoče obnoviti, je oblika II obstojna na policah, čeprav se v pogojih konkurenčnega uravnavanja pretvori v obliko I. Zanimivo je, da se tako oblika I kot oblika II reverzibilno pretvorita v znani monohidrat; ob dehidraciji se monohidrat iz oblike I pretvori nazaj v obliko I, monohidrat iz oblike II pa se pretvori nazaj v obliko II. Če kristaliziramo iz koncentrirane vodne raztopine brez spomina oblik, se monohidrat termično dehidrira izključno v obliko I. Rentgenski praškovni difrakcijski spektri za vse tri oblike so prikazani na sliki 2
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Čestitke, torej je vaš izdelek po končanem reakcijskem času in pred kakršnim koli pranjem/čiščenjem videti takole, drži? Če je tako, nas vse zanima vaša skrivnostna metoda, s katero iz reakcije, ki sama po sebi ni čista z nekaj stranskimi reakcijami, dobite superčisti izdelek. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nothing I throw acid and aceton mix and get this all.u need know what u do freebase I made in 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Ali lahko kdo pojasni ta korak. Organska plast se loči v koraku 8. V koraku 9 pa v mešanico dodamo še 500 ml?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Charlie3

Poskušam pojasniti ta del postopka

  • Organska faza se loči in prenese v drugo čašo/bučko. Drugi (vodni) fazi se doda svežih 500 ml DCM, da se iz vodne faze izloči preostala prosta baza. S tem seveda spet dobimo dve fazi, od katerih se organska faza spet loči in doda prosti bazi iz prvega ločevanja. Te združene organske faze se nato sperejo z vodo, čemur sledi zakisanje z razredčeno HCl.
Upam, da je to pojasnilo vaše vprašanje.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Zelo dobro razloženo! Hvala! Poskusil bom to in objavil svoje rezultate!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Izkoristek je 66 % in ne 79,59 %.

500/227,1=2,201 mola 2b4p
2,201×213,7=470,5 g je teoretični izkoristek 4-MMC
310.57×100÷470.5=66%

Hvala za vaše poročilo!
 
Last edited:

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@G.Patton Priznam svojo napako, namesto hidroklorida sem uporabil molsko maso proste baze. sorry folks shit happens. :poop::D
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Ne morem verjeti, kaj vidim tukaj, to sranje iščem že od leta 2011!!! Ni tedna, ko ne bi pomislil, kako kul mora biti, da bi se spet opijal s 4-MMC, vendar ga nihče nima. Prodajalci s pregledom 5**** so mi nekaj poslali, vendar l nikoli ni dobil tega občutka MDMA xtc s pohotnostjo spet:)

Prosim, če imate nekaj pls pls pls delite!
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
V katerem koraku se torej odstrani presežek metilamina? Kako ste lahko prepričani, da metilamin hcl ni v končnem izdelku? Samo radoveden
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
u uporabite vodo in sodo bikarbono in solvat, nato u sperite vse metiloaminske oblike freebase. to je vse
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
No, če naredim svoj 4mmc preveč čist in ne stimulira, bi verjetno samo šel v slogu 2009-10 in mešal metilon z mefedronom, ki je v preteklih letih dobil nekaj neverjetnih vzponov iz te kombinacije.
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Se spomnite, koliko miligramov metilona in koliko mefedrona je bila ta kombinacija?
 
Top