Sinteza mefedrona (4-MMC); enostavna izvedba - visok izkoristek

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Lahko ga naredite veliko hitreje in ne potrebujete uporabe laboratorijske opreme. Vidim, da je u narejen za zabavo, če bo u treba narediti na ta način u treba plačati veliko monay za opremo.
Uporabljate tudi preveč kemikalij.
Ko mečete kislino, mora biti vaš prah bel, ne kot kokain. V velikem obsegu uporabljate preveč acetona in izgubite veliko časa za pranje prahu.
Pri uporabi dcm lahko dobite 81 % prahu, 75 % kristalov.
 
View previous replies…

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse dear explain emijetly fast your recipe....I am waiting here
 

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse dear explain emijetly fast your recipe....I am waiting here
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
želim skoraj 1 kg končnega izdelka. ali lahko naredim 3x večjo količino reagentov?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
bolje je vzeti x4 : 2Kg bromoketona, nekateri ljudje ne dosežejo niti 50 % izkoristka + če ga želite v obliki kristalov, se vaš izkoristek zmanjša
 
  • Love
Reactions: $!$

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Pred kratkim sem dosegel večji kot slišan izkoristek 4MMC hidroklorida v trenutku, ko sem to najmanj pričakoval. Preden to objavim vsem, menim, da je potrebnih več kot le 5 serij (od 5 serij sta bili 2 zaporedni z visokim izkoristkom, nato 2, za kateri sem mislil, da jih bom izboljšal, vendar jih nisem, in še ena, ki je trojna, potrebna, da lahko to navedem). Vendar mi je zmanjkalo stvari in veselim se, da bom to popolnoma dokumentiral s slikami in vsem tem. In da me ne bi obsojali zaradi zadrževanja "dragocenih" informacij, lahko zamenjam nekaj nasprotnih podrobnosti priprave:

-mešanje je ključnega pomena (da ostaneta plasti DCM in vode v najintimnejšem stiku brez katalizatorja faznega prenosa)
-relativno dolg reakcijski čas (približno 6 do 8 ur, premor si vzamem tako, da prekinem mešanje, saj predvidevam, da se reakcija skoraj ustavi, če se plasti ločijo)
-brez segrevanja (pri tretjem in četrtem poskusu sem imel povprečne in nižje izkoristke, ko sem rahlo segreval)
-ohlajanje zmesi in reagentov (v fazi kisanja so bile ohlajene tekočine najbolj donosne)
-hitro filtriranje (takoj po obarjanju trdnih delcev, ne pustite, da ostanejo, ker bo del proizvoda prešel v raztopino)

Upam, da bo to pomagalo, in obljubim, da se bom vrnil s podrobnostmi in zakaj ne, potrditev s strani drugega aktivnega člana.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
da u izdelano na mikroravni 100 g
nekdo, ki je izdelal v velikem merilu, nima časa čakati 8 ur.
+ za vas poskusite to narediti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
običajno gre pri delu na razvoju metode za majhne količine in več serij
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
da je res, da mora biti sinteza nakupov hitra.
oprema ne sme biti draga v velikem obsegu in laboratorij je lahko mobilen kot v RV, kot je film break bad.
 
Top