Sinteza amfetamina iz P2NP z NaBH4/CuCl2 v enem loncu (merilo 1 kg)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ali bi v dovolj majhnem merilu zadostovalo magnetno mešalo?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kaj bi se zgodilo, če bi namesto natrijevega borobidrida uporabili natrijev cianoborohidrid?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kakšno vrsto adapterja je treba uporabiti za mešalno palico zgornjega mešalnika? treba je zagotoviti tesno tesnjenje, da vodikov plin ne uhaja, vendar zaradi razvoja plina h2 ne smete imeti nečesa, kar bi povzročalo trenje ali kakršno koli statično razelektritev, torej kakšna bi bila najboljša rešitev za to?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ležaj mešala lahko uporabite, če lahko zagotovite, da se lahko mešalna palica vodi v spoj naravnost.
Ker so lahko propper ležaji mešala za večje RBF precej dragi, lahko uporabite tudi kos gume ali kaj prožnega, kar bo preprečilo, da bi palica mešala trčila ob spoj
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
imam spoj termometra, skozi katerega se lahko vstavi palica, vendar ne vem, kaj naj uporabim, da bo zatesnjen. razmišljal sem o kosu traku na vrhu spoja termometra z majhno luknjo, ki se tesno prilega palici za mešanje.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Morda bi lahko pomagal kos kuhinjske folije, kadar se ne navije v palico.
Sicer pa bi lahko delovala tudi uporaba silikonskega nastavka, če je velikost spoja ustrezna

TnCibf5gG3
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
poskusil sem, vendar je trenje tudi po nekaj minutah preveliko. :(

poskusil sem tudi, da sem čezenj položil folijo za živila z luknjo, vendar to ni delovalo, ker se je luknja pri mešanju raztrgala in povečala.

noben od mojih spojov za sondo termometra tudi ne bo deloval, ker je gumijasti obroč veliko pretesen, da bi se vanj lahko prilegla paličica za mešanje.

Poleg tega nimam ventilatorja ali digestorja, ki bi usmerjal hlape, kot je prikazano v videoposnetku.

Kaj so storili drugi ljudje, da bi dobili tesnilo za mešalno palico, ki ne bi povzročalo trenja ali se zlomilo?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ali uporabljate propedevtično masko?
Reakcij ne izvajajte brez propperskega prezračevanja ali možnosti odsesavanja hlapov neposredno iz vira.
Če to počnete, uporabljajte vsaj masko, kot je Drager X-Plore 4.500. 250 USD za masko se zdi veliko, vendar je to manj kot cena vašega življenja.

Morda prosite katerega od strokovnjakov, da vam pomaga pri drugih težavah.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
da, imam dobro masko. nameraval sem voditi h2 skozi cev skozi veliko okno in za dodatno mero imeti ventilator, ki piha za njim.

Za zdaj delam samo do 10 g sintetizatorjev, zato količina h2 ne bi smela biti prevelika, vendar moja nastavitev še vedno ni popolna.

Ali imate kakšen filter, ki ga priporočate kot del nastavitve za ekstrakcijo hlapov?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Dobro :)

Imam vgrajen grobi filter za trdne komponente, moj filter z aktivnim ogljem pa zaradi okoljskih razlogov ni vgrajen. Če to ne bi bil dejavnik, bi imel na koncu vedno raje odprto cev
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Iskal sem jih naokoli in so tako dragi. ali obstaja cenejša alternativa?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mislim, da sem svoj kupil za približno 25 evrov.

Morda lahko vprašate v lokalni trgovini za gojenje
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PTFE čep je kot 20-30 E na aliexpressu, narejen izrecno za ta namen, z o-obročem in zaklepnim mehanizmom.
Kar zadeva tresenje in nestabilnost, je mogoče narediti nekoliko prožno povezavo z ojačano cevjo iz trgovine s strojno opremo, ki povezuje pogonsko palico vašega mešalnika z lopatico in omogoča dovolj upogibanja, da se vse ne strese v sranje.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
pravzaprav imam nekaj teh, vendar sem se vzdržal njihove uporabe, ker se lahko razširijo in zataknejo ter celo razbijejo steklo rbf. (enkrat se mi je to zgodilo).

vendar se zdi, da jih bom moral uporabiti. temperature, ki se uporabljajo za sintetizator, pa niso zelo visoke, tako da z malo sreče ne bi smelo biti veliko tveganja, da se zataknejo.

Preden ga vstavim v vrat bučke, ga bom obdal z nekaj folije za živila v upanju, da bo to pomagalo pri njegovem lažjemu izvleku.

Prav tako moram povedati, da bom poskusil sintetizator, o katerem sem objavil pred nekaj meseci in ki sem ga dobil od dreada, ki je skoraj enak tistemu, o katerem govori ta nit.

Moja glavna skrb je bila kopičenje h2
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Obstajajo modeli z nekakšnimi obročki, kot so tisti na kondenzatorju in/out, ti so nagnjeni k temu, kar opisujete. eden od njih je razbil približno 5 6000ml sulfonskih bučk, preden je bil zamenjan s tistim, ki deluje kot običajen zamašek.
Seveda je treba pustiti, da se celotna stvar ohladi do temperature RT, preden jo poskušate odstraniti.In pazite na pretirano zategovanje, to je pravi morilec.
Zakaj ne bi pri tem uporabili vakuumske masti in objemke za kek?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
bom moral dobiti kakšno mazivo. če potrebujem mazivo za sklepe, uporabljam vazelin, kar verjetno ni dobro. ali pa ga sploh ne uporabljam, da ne bi onesnažil katerega koli sinteta, ki ga delam, v celoti.

ali lahko podrobneje opišete modele z obročki, ki ste jih omenili v prvem stavku?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
to je ja-ja, dokler uporabljate razumne količine, bi morala biti kontaminacija minimalna. malo gre daleč, vendar verjetno ni slaba ideja, da si kupite nekaj Corningovega, trajal bo skoraj večno in je vrhunski, vreden svoje cene.
Govoril sem o teh knurlings, izgleda kot na spodnji sliki, vendar obrnjeno in očitno narejeno za ta namen, ne morem najti za moje življenje vrste, ki smo jo imeli.
9KoLlEhd25
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ali je treba na koncu dodati aceton, da ga posolimo? Ali ga ni mogoče posoliti že v IPA?
 
Top