Sinteza amfetamina iz P2NP z NaBH4/CuCl2 v enem loncu (merilo 1 kg)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ali je treba na koncu dodati aceton, da ga posolimo? Ali ga ni mogoče posoliti že v IPA?
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Pozdravljeni , prosim, ali lahko kdo zagotovi postopek sinteze v majhnem obsegu za to, imam 100 gramov p2np
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
po preverjanju moje okno morda ni primerno za odstranjevanje plina h2 prek cevi. ali obstaja kak drug varen način za odvajanje plina h2? (nimam še vgrajenega filtra).
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Pridobite filter :)
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ali lahko priporočite kakšne inline ogljikove filtre? kakšne posebne, na katere bi moral biti pozoren? ker je inline težko najti :/
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Za pomoč se posvetujte z lokalno grosistično trgovino, ki bo zagotovo vse uredila za vaše potrebe!
Samo povejte jim, da delate s sintetičnimi kanabinoidi, kar bo povečalo verjetnost, da vam bodo pomagali. :D
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ha, ok.

kakšna notranja laboratorijska postavitev je najboljša za plin h2, če uporabljamo kanal z ventilatorjem in filtrom? prvotno sem nameraval (brez filtra) skozi okno napeljati ptfe cev, ki bi odvajala h2, za njo pa bi proti oknu pihal ventilator.

imam šotor, vendar v njem nočem živ zgoreti zaradi majhnega uhajanja h2, ki se zbira na vrhu, saj bom v njem 6 ur, medtem ko bom dodajal p2np. enako tveganje je prisotno, če to počnem v sobi.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Če kuhate v šotoru, poskrbite, da bo imel šotor propper ventilacijo. Poleg tega namestite prezračevalne odprtine tudi v notranjost, in sicer majhne za gojenje konoplje.
Poskrbite tudi za dostop svežega zraka za kroženje :)

. Maska bo tista, ki bo odločilno vplivala na vaše zdravje, priporočam lahko serijo Draeger X-Plore, morda model 4500 ali 5500.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
dobil dobro masko in obleko za telo.

kako je videti tvoja postavitev pri izvajanju te sinteze amfetamina?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Imam growtent z aktivnim sistemom za filtriranje ogljika :) Kar zadeva hlajenje, preprosto postavim svoj 20-litrski RBF v veliko vedro z vodo (približno 100 l), ki bo malo manjše od višine RM (pomaga tudi dodajanje nekaj kock ledu). Imam tudi luči, ki jih lahko premikam, in prezračevalne odprtine za konopljo (majhne), ki jih lahko premikam, kot jih potrebujem.
Šotor je 2x2 in se uporablja za sintezo, ekstrakcije, izhlapevanje in kristalizacijo.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ali so bile kdaj težave s puščanjem h2? in če h2 pride zunaj šotora, ali ne more povzročiti eksplozije v sobi, v kateri je šotor?

in ali niso luči nevarne? ker bi njihova toplota lahko povzročila eksplozijo, če je v šotoru ostanek h2, ki ga ni posrkal filter
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Pravzaprav ne, ne delam z odprtim ognjem in tudi ne z vakuumskimi destilacijami.
Nevarnost eksplozije v mojem laboratoriju je zelo majhna.

Uporabljam luči, ki proizvajajo svetlobo, vendar ne toplote :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ali plin h2 nastaja samo, ko dodate natrijev borohidrid, ali tudi, ko dodate p2np?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tega pravzaprav ne vem :) Dobro je, da se poskušate z varnostjo in tveganji ukvarjati vnaprej!
Kakor koli že, poskrbel sem za varno masko + propper ventilacijo in nato šele začel z njo :D Pomembno bo, da imaš v šotoru cirkulacijo, da boš dobil tudi nov svež zrak :)
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ali imate tudi drugi ventilator, ki v šotor dovaja zrak od zunaj?

to sintezo moram čim prej končati in zanjo napisati poročilo, vendar se nočem poškodovati ali kaj hujšega... res je neprijetno, da moram biti tako pedanten, ko želim samo nadaljevati s sintezo, haha.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
V šotoru imam en ventilator, ki piha zrak ven, in delal sem v na splošno precej dobro prezračenih razmerah, tako da to ni bilo potrebno, bilo pa bi koristno glede na vaše razmere

Pravzaprav ni tako zapleteno. Delo z masko propper + prezračevanje in vse bo v redu :)
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Pravkar sem opravil svojo prvo sintezo po tej metodi s 45-odstotnim izkoristkom za 5 g P2NP.

To je bil moj absolutni prvi poskus, zato sem prepričan, da sem na poti naredil nekaj napak, vendar sem želel samo nekaj izkušenj. Na koncu sem se zelo zabaval. Tukaj sem našel svoj novi hobi. Komaj čakam, da se lotim še več poskusov in izboljšam svoje tehnike.

veliko ljubezni do tistih, ki vodijo to spletno stran, brez vizualnih pripomočkov tega ne bi mogel storiti, saj so mi pomagali zapolniti veliko vrzel v mojem znanju samo ob gledanju videoposnetkov. ✌🏻
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Super!

se opravičujem, da še vedno govorim o tem, ampak kaj ste naredili za filtriranje zraka, da bi se spopadli s plinskim vodikom?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Svojo napravo sem imel postavljeno tik ob odprtini vrat proti zunanjosti, večji škatlasti ventilator pa je potegnil zrak iz mojega delovnega območja ven skozi vrata.

Verjetno to ni najbolj učinkovit ali nepredušen način (kot digestor), vendar sem videl, kako se hlapi iz mojega povratnega kondenzatorja sesajo skozi ventilator v zunanji zrak. Za manjše poskuse se zdi, da je to učinkovito.
Pred tem sem imel še eno zamisel, da bi na vrh povratnega kondenzatorja namestil nekakšen nastavek za cev in na ta način priključil prezračevalno cev navzven.

V prihodnjih mesecih bom izdelal digestor, saj bi rad imel ustreznejšo nastavitev, in priporočam, da ga izdelate tudi vi, če ste glede tega paranoični.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ja, nameraval sem uporabiti cev, ki vodi od erlenmajerice do zunanje strani okna, za njo pa piha ventilator.

Kakšno vrsto motorja uporablja vaš ventilator za škatle?

za začetek bom opravil sintezo z uporabo 10 g p2np. koliko plina hdydrogena po vaši oceni nastane pri tako veliki sintezi?
 
Top