Efedrin tabletlerinden metamfetamin

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Aspirin 10 g/100 ml etil eter
Kafein 0,2 g/100 ml etil eter
Efedrin eterde çözünmez
Susuz eter kullanın!

View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
26
toluen yeri̇ne ksi̇len kullanilabi̇li̇r mi̇?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Reaksiyon karışımını kaynatmak için gereken en düşük sıcaklık.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Moskova rotasını patlamaya neden olmadan (reaksiyon hızını ve karıştırmayı artırmak için) ultra-ses banyosu ile de yapabilir miyim?

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Evet, neden olmasın? Potansiyel olarak patlayıcı madde yoktur.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Hidrojen üretiliyor, ancak hidrojenin kendisinden korkmuyorum, bir grignard ve nitrometan / metanol aezotrop ile ultrason kullanıyorum (alev alırsa görüntü).

Ama kırmızı fosforun kendisinden korkuyorum.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Ultrason nasıl tutuşmaya neden olabilir?

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Reaction score
60
Yerel sıcak noktalar yaratır, kırmızı fosfor bu şekilde ama küçük deneyeceğim

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
39

Hipofosforlu asit yöntemi, geri akış sırasında kondenser tüpünde çok fazla beyaz toz üretiyor ve kondenser tüpü yaklaşık bir saat sonra tamamen tıkanıyor. Bu normal bir durum mu?

G.Patton

1ACjXD5s6c

Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
39
Sanırım iki olasılık var, biri beyaz tozun süblimleştirilmiş fosfor asit olması, diğeri ise efedrin hidroklorür ile ilgili bir sorun olması ve sahte olması

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Peki pseudo ile yapılan meth, efedrin ile yapılan bok kadar tanrı mıdır?

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Hem efedrin hem de psödoefedrin ürün olarak D-meth verir, hiçbir fark yoktur, eşit derecede iyidirler.

Urky

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
her ikisi de d meth veriyor ama pseudomet,h büyük güçlü bir acele veriyor ve 12 saat gibi yüksek sürüyor, ephemeth daha küçük ama daha uzun daha rahat bir acele veriyor ve 2-3 gün sürebilir.

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
William Dampier'e merhaba
Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim. İkinci olarak, size sormak istediğim birkaç soru var,
1. Videoda kırmızı fosfor, iyot ve efedrinin bir buçuk saat boyunca karıştırılmasının sıcaklığı ne kadardır?
2. Videoda sodyum tiyosülfat kullanılmamıştır. Kırmızı şeytan kül suyu nedir? İkame bir madde midir? Değilse, sodyum tiyosülfat kullanmaya ne dersiniz?
3. Sülfürik asit ülkemde satın alınamıyor. HCL gazı HCL katı ile değiştirilebilir mi?

Urky

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Red devil lye, normal NaOH için sadece bir marka adıdır.

View previous replies…

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Tamam, teşekkür ederim, bu konuda pek bilgim yok. Ve iyotu uzaklaştırmak için neden sodyum tiyosülfat kullanılmadığını merak ediyorum.

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Videoda sodyum tiyosülfat kullanılmıyor çünkü nihai üründen fazla iyotu çıkarmak umurlarında değil...Güvenlik, zehirli dumanlar veya nihai ürünün saflığı konusunda endişeleri yok...Videoyu sentezin nasıl çalıştığına dair temel, özensiz ama bilgilendirici bir taslak olarak almamız gerektiğini söyleyebilirim...
Ve sülfürik aside ihtiyacınız yok... Gazınızı üretmek için muriatik asit/hidroklorik asit de kullanabilirsiniz. Benim kullandığım bu...Uçucu değil ve endişe edilecek bir basınç üretmiyor...Damp rid, hcl gazı üretmek için muriatik asitle reaksiyona giren kalsiyum klorürdür...Miktarlar kritik değildir...Sadece bir fincanın yaklaşık 1/8'i kadar Damp Rid ve Damp Rid'i zar zor kaplayacak kadar muriatik ve hortumlu kapağı sıkma şişesine geri koyun.Biraz döndürün ve 10 dakika kadar bekletin... Sonra tüpü gazlaştırdığınız şeyin içine sokun ve sıkın... Sıktıktan sonra hortumu çıkarmayı unutmayın çünkü gazlaştırdığınız sıvıyı emmek istemezsiniz...
Umarım bu yardımcı olur!
DWplAsOD8j

Urky

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Konsantre muriatic olması gerekiyor mu yoksa yüzde 31 tamam mı?

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Tamam, teşekkürler kardeşim. Ayrıca bunu yapmanın birçok yolunu bulmaya çalıştım ve fincanınızdaki sıvıyı gerçekten geri emebilirsiniz ve ucuna küçük bir ters huni veya emme koyabilirsiniz. Hidrojen klorür gazı yapmanın bir yolunu buldum. Kimyasal sodyum klorür ve oksalik asit satın almak, doğru miktarda su eklemek ve hcl gazı, muhtemelen karbon monoksit ve karbon dioksit üretmek için ısıtmak kolaydır ve zehirli egzoz sodyum hidroksit çözeltisi ve yanan alkol lambaları ile arıtılır.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Merhaba, lütfen konuyu dikkatlice okuyunuz.
>1. Videoda kırmızı fosfor, iyot ve efedrini bir buçuk saat karıştırmanın sıcaklığı ne kadardır?

HCl katı olamaz.
>HCL gazı HCL katısı ile değiştirilebilir mi?

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Kullanılmış toluen çözeltisi ikinci kez kullanılabilir mi?

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
5
herkese iyi günler, elimde 6 kg efedrin var, hipofosforlu yolla testleri yapmaya başladım, elimdeki asit %80'de, tamam mı? veya hangi konsantrasyonda olmalı?
Tüm işlemi yaptıktan sonra sonunda sulu kısımdan yağ ayrıldı, sarı metamfetamin yağı ve kahverengi renkli bir tabaka da oluştu, toluen ile ayırdım ve kahverengi renk kayboldu, dekante ettim ve sonra gazda HCL ile kristalizasyona başladım, 5 ph'a düşürdüm ve hiçbir şey olmadı, sıfıra ulaşana kadar ph'ı düşürmeye devam ettim ve altta çok yoğun bir tabaka oluştu, Tolueni uzaklaştırmak için bir saat rotaevaporatöre koydum ve topu rotaevaporatörden çıkardıktan sonra çamur gibi oldu, 24 saat kurumasını bekledim ve hala ıslaktı, neyi yanlış yaptığımı bilmiyorum ama hedefi kristalize edemedim, bana nerede hata yaptığımı açıklayabilirseniz çok yardımcı olur, çok teşekkür ederim

J6Wf1sC0LR

View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Deals
2
Ph seviyesi 5,8'in altına düşmemelidir, pH'ı sodyum hidroksit ile tekrar 13'e çıkarın ve dikkatlice kristalize edin

Eğer hcl gazı işe yaramazsa, şunu deneyin:

Toluen tabakasını bir behere koyun ve eşit miktarda saf su ekleyin, pH 5,8'e kadar dikkatlice damla damla hcl ekleyin (pH ölçerken toluen tabakasını değil su tabakasını ölçün)

Uzun süre kuvvetlice çalkalayın ve su tabakasını ayırarak suyu buharlaştırın

Kötü mühendislik için üzgünüm

View previous replies…

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
5
Tamam, sizi anlıyorum, en merak ettiğim şey çok çirkin kristalleştim, bu yüzden yeniden kristalleşme mi yapıyorum?
Başka küçük bir şey, HCl'yi gaza koymaya başladığımda, ph 6.0'a ulaştığında çok az beyaz çökelti görebiliyordum. Kristal oluşumu çözeltiyi dondurucuya koyunca mı oluyor yoksa nasıl?
ZIcuV1tx2n
WADiGFgvfX

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Deals
2
Cam formundaki kristaller için:

Temizleme aşaması bittikten sonra, metamfetamin tozunu mümkün olduğunca az alkolde çözün ve ardından alkolün buharlaşmasını bekleyin.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Tek yapmanız gereken fb yağını kostik sudan ayırmaktı. Fb yağını eşit miktarda dh20 ile yıkayın dh20'yi atın sonra eşit miktarda susuz aseton ekleyin pH 5.8 olana kadar hcl asit ile tritatize edin her gram meth hcl'ye 1ml dh20 ekleyin sonra üstte bir kaymak almadan önce boşaltın karanlık bir dolaba koyun ve doğanın işini yapmasına izin verin gaza ve işleri zorlaştırmaya gerek yok

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Bunu doğru bir şekilde okudum pH 0 büyük hayır hayır tekrar serbest bırakmanız gerekiyor ve ürününüzü kaybedeceksiniz ayrıca beherinize bakarak damıtma yaparken kuşakladınız ve damıtma yaparken yağınızla birlikte kostik getirdiniz ister basit ister buhar olsun, kondansatörden aşağıya doğru yolun dörtte birinden daha fazla buhar basıncı tamam yavaş ve istikrarlı burada yarışı kazanır hastalar
Ayrıca ürünü gazlayarak buz satın almayacaksınız, filtrelenmesi gereken beyaz toz elde edeceksiniz, susuz asetonla yıkandıktan sonra dh20 veya çözücü ile yeniden kristalize edilecektir.