Efedrin tabletlerinden metamfetamin

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Sıcaklıklar kaynama noktasına getirilir, reaksiyonun tam zamanı sadece TLC ile belirlenir

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Uzmanınız Meksika'dan gelen meth olduğuna göre. Ve tüm meth sadece Moskova rotası huş ağacı indirgeme ve aklınıza gelebilecek diğer yollardan bok olduğunu söyleyin. Hepsi aynı olur mu? Bir süre kafanı iyi tutar. Çünkü bu bok seni birkaç saatliğine uçuruyor ve bu yüzden meth bile mi diye düşünüyorum.

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
TLC nedir?

Raz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
TLC = Tender Loving Care
Yani sıcaklık iyi bir reflü elde edilene kadar ayarlanır (kondansatörün alt 1/3'ünde reflü halkası).
Zaman da değişecektir, ancak 24 saat ilk sefer için iyi bir başlangıç noktasıdır. Geri akıştaki değişikliklerin gözlemlenmesi, ne zaman bittiğini gösterecektir

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Reaction score
40
100 gram psödoefedrin hapından ne kadar metamfetamin elde edilebilir?

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Haplardan mı çıkarıldı yoksa konmadan önce mi çıkarıldı ve eğer öyleyse sözde fiyat nedir Bir pazar yerinden farmasötik sınıf sözde alabilir misiniz? Çünkü bulunduğum yerde ayda sadece 9 gram kadar satın alabiliyorsunuz ve vahşi bir şey elde etmek için insanları işime sokmam gerekiyor.

View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Reaction score
40
Yaşadığım yerde psödoefedrin hapları satın almak için bir sınır yok, bu yüzden istediğim miktarda satın alabilirim

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
merhaba üzgünüm merhaba.bazılarından meth hakkında sormak istiyorum. bir süre önce psödoefedrin 10 gr, HI 10ml ile meth yaptım. 20 ml su. kırmızı fosfor kullanmadan, 100 c'de 6 saat geri akış yaptım ve bundan sonra alkalileştirdim ve toluen ile ekstrakte ettim ve çok kötü ve hoş olmayan bir koku ile sadece 0,5 gr'dan daha az elde ettim, 60 mg psödoefedrin içeren psödoefedrin kullandım
tripolidine 2.5 mg. Şu ana kadar hala kafamın karışık olduğu şikayetime umarım birileri cevap verebilir. Detaylı olarak cevaplayabilecek olan var mı, cevaplamak isteyenlere çok teşekkür ederim.

Attachments

• YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Reaction score
5
İhtiyacınızdan iki kat daha fazla su kullandınız

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
39

Hipofosforlu asit yöntemi, geri akış sırasında kondenser tüpünde çok fazla beyaz toz üretiyor ve kondenser tüpü yaklaşık bir saat sonra tamamen tıkanıyor. Bu normal bir durum mu?

G.Patton

1ACjXD5s6c

Last edited:

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
39
Sanırım iki olasılık var, biri beyaz tozun süblimleştirilmiş fosfor asit olması, diğeri ise efedrin hidroklorür ile ilgili bir sorun olması ve sahte olması

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Vakumlu kurutma kullanmak zorunda mıyım?

qwepoi514

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim
1. Kondenser geri akış sıcaklığı nedir.
2. Toluen ile nasıl yıkanır

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yani metamfetamini çıkarmak için tolueni dökmem ve pipetle çıkarmam mı gerekiyor? üzgünüm ingilizcem kötü

NeilStalin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
İçinde şu maddeler bulunan bir soğuk algınlığı hapım var:
Psödoefedrin HCl
Parasetamol
Klorfeniramin
Psödoefedrin HCl'yi Parasetamol ve Klorfeniramin'den nasıl ayırabilirim?

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Çok fazla bilmiyorum ama bu haplardan bir tonuna erişiminiz olsaydı, onları metanolde tütsülemek, filtrelemek ve kristalize etmek ve küçük bir reaksiyon yapmak zarar vermezdi. iv hapları klorfenirin ile kullandı ve işe yaradı, şimdi ağırlığını atıyor mu? diğer şeyler kapalı ve veriminizi düşürüyor, ancak 1000 adet 30 mg hapınız varsa, sahip olabileceğiniz maksimum sözde 30 gramdır, ancak her filtrelediğinizde ve sifonladığınızda kaybedersiniz, bu nedenle 50 gram alırsanız ve bunlar sadece 30 mg haplarsa, o zaman bir şeyler doğru değildi.

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Ben de aynı şeyi bilmek istiyorum

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Peki pseudo ile yapılan meth, efedrin ile yapılan bok kadar tanrı mıdır?

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Hem efedrin hem de psödoefedrin ürün olarak D-meth verir, hiçbir fark yoktur, eşit derecede iyidirler.

Urky

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
her ikisi de d meth veriyor ama pseudomet,h büyük güçlü bir acele veriyor ve 12 saat gibi yüksek sürüyor, ephemeth daha küçük ama daha uzun daha rahat bir acele veriyor ve 2-3 gün sürebilir.

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Nagai rotası ne olacak?

13THShapeShifter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
"SADECE EĞLENCELI BIR GERÇEK!"
Eğer NAZİ REDÜKSİYON yöntemini duyarsanız ya da okursanız, bu isim KUŞ REDÜKSİYONU olarak adlandırılmaya başlamadan önce verilmiştir.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Hipofosfor asit rotası Hepinizi düzelteceğim... çünkü burada gördüğüm her şey yanlış
1 oranlar dükkanın her yerindedir, uygun oranlardan feragat ediyorsunuz.
1litre %50 artı güç bilge hipo asit %50'nin altındaki herhangi bir şey sözde meth'e dönüşmeyecektir asit refraktometrenizin gücünü nasıl kontrol edersiniz
1 kg iyot
1 kg psödoefedrin
Herkesin sıcaklıkları merak ettiğini görüyorum, geri akış sırasında buhar basıncınızın Liebig kondansatörlerinin dörtte birinin üzerine çıkmadığından emin olun ve ürünü damıtırken de aynı şeyi yapın
Ürünün harici bir buhar distilasyonunu yazdım, burada sadece arayın, distile edildikten sonra fb yağını kostik sudan ayırırsınız ve fb yağını hcl asit ile ph 5.8'e kadar trite edersiniz.
İşleri fazla karmaşıklaştırıyorsunuz, toluen ekstraksiyonuna gerek yok.
Hipo asit ve iyota ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçin, size yardımcı olacağım ve 1 kg'dan 1 tona kadar garantili asit ve iyotunuzu alacaksınız

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Deals
2
Eşit hacimde su ile seyreltin derken ne demek istiyorsunuz? Gram başına ne kadar su kullanmalıyım?